9.Ay programım set ve tekrar sayısı tavsiye

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Seiko tarafından 27 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Seiko

Seiko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar ben 9 aydır fitness yapıyorum yaşım 16 kifoz ve lordozum olduğundan doktorum fitness yapmamı söyledi. Spor salonundaki hocaların ilgisizliğinden dolayı 9 aydır aynı programı yapıyorum. Ara sıra bazı hareketleri değiştirsem de aynı sayılır. Kendim bir program yazdım full body çalışıyorum ve 3 gün birbirinden biraz farklı. Set ve tekrar sayılarını nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    Pazartesi : Rear Delt, Lateral raise, T bar row, Latt pulldown, Close grip pulldown, Barbell curl, Arm curl, Triceps Pushdown, Lying triceps, Squat, Leg curl, Back extension, Crunch

Çarşamba : Dumbell pullover, Bent over barbell row (ters tutuş, Cable row, Barfiks, Barbell curl, Arm curl, Triceps Pushdown, Lying triceps, Squat, Leg curl, Back extension, Crunch

Cuma : Dumbell fly, Incline dumbell fly, One arm dumbell row, T bar row, Barfiks, Barbell curl, Arm curl, Triceps Pushdown, Lying triceps, Squat, Leg curl, Back extension, Crunch

Sayfayı Paylaş