9 agustos - 23 eylul arası yağ yakımı çalışmam

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve antisteroid tarafından 23 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Vücut geliştirme yapmıyorum sadece mucadele sporlarıyla ılgılenıyorum beslenme kardıyo vs bı cok bılgıyı burdan edındım sanırım doğru edinmişim.
    suan hala devam etmekteyım yağ oranımı %6ya çekene kadar devam şuan kac bılmıyorum olcturmedım :)

9 agustos

23 eylül

Son düzenleme: 23 Eylül 2011
  2. byoski

byoski Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Şevkini kırmak istemem ama vücudun çok şekilsiz gözüküyor.Bence biraz body yapmalısın.Çünkü göğüs olmadan karın kaslarının olması bişey ifade etmez ve kötü bir görüntü oluşturur.Göğüs olupta omuz olmazsa yine aynı şekilde.Vücut bir bütündür.Ayrıca başlamadan önceki kilonu vs. yazarsan daha iyi yorum yapılabilir.

3. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    başlamadan önce kilom 105

ılk fotoda 73 2. fotoda 65

yag oranımı ıstedıgım kadar indirince çok az hacim çalışması yapıcam yani şekil vericem inşallah

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:07 ----------

buda baska bır foto

4. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bir şekilde yağ atmışsın, karın ve triceps bölgesi epey iyi olmuş. benim de önerim omuz&göğüs bu iki bölgeye yoğunlaşman. bir de sırtını görebileceğimiz poz eklersen daha iyi olur çünkü bu halinle konu belki kapanabilir.

5. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun ıcın teşekkurler kardıyodan sonra devamlı bench press ve gogus hareketlerı calısıyorum
    kas degılde guc artısı olarak gerı dondu sanırım bana benchte 40 zor basarken suan 70lere kadar cıktım
    sanırım antrenmandan once ve sonra k hıdrat almadıgım ıcın gelısme gosteremedı

6. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    benchte 70 basıyorsan iyi ama göğsün hacimsiz duruyor biraz. kendini press hareketlerine alıştırman çok ta doğru değil aslında. flye hareketleri de yapman gerekli. açış hareketleri fazla güç artışı sağlamaz ancak göğsü farklı açılardan çalıştırabildikleri için gereklidirler. omuzda da aynı şey lateral raiseler için geçerli. bu iki harekete de max önemi verirsen senin için harika sonuçları olur.

7. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkurler salonumuz mucadele sporları salonu oldugu ıcın makına seklınde calısma aletlerı yok malesef 1 ay sonra ıstedıgım sonuca ulasıcagımı umuyorum ozaman tam dnanımlı bı vg salonuna gecıcem bı kac aylıgına ınsallah

8. murat2

murat2 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    devam et kardesim

9. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Üye fotoları bölümüne belli başlı pozları içeren fotoğraflar koymalısınız.
    Vücut geliştirme yapmayıp vücudun ince ince detay yorumları gerekmediğine göre önce - sonra tarzında ya da sadece tekli şekilde bir fotoğrafınızı snap shotsa koyabilirsiniz.
    Bu başlığı kilitlemek durumundayım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş