88'den 79,5 | Hedef 73

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve tarican10 tarafından 24 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tarican10

tarican10 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    16 yaşındayım ve 1,5 ay önce 88 kiloydum.Ramazanda pek oynamasamda şimdiklerde tekrar vermey başladım.Sabahları 6-7 km yürüyorum 1:15 dakika sürüyor.Yürürken koşabilidğim kadar da koşuıyorum.Koşmadan önce 1 ölçek Hardline l-carnitin alıyorum.Eve gelince 300-400 kalorilik kahvaltı yapıp MUSCLETECH Hydroxycut Hardcore Pro Ignition Stix 40 Packs alıyorum 1 tane.Aldıktan yarım saat kadar sonra antramana gidiyorum.Her gün 10 farklı hareket yapıyorum ve yaklaşım bir buçuk saaat sürüyor.Her biri 10 tekrar ve 4 set.Öğlenleri yine 300-400 kalori almaya çalışyorum akşamları evde ne çıkarsa onu yiyorum.Sonuç olarak diyetisyenin dediği 1800 kaloriyi geçmiyorum.
    Not:Bu yazdıklarımı uygulamaya başlayalı 2 gün oldu.Düzenli olarak sonuçları buradan yazıcam ve yakında resimde koyucam.Her türlü önerileinize açığım teşekkürler

2. gokoemmi

gokoemmi Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Bu süreç içerisinde bir miktar kas kaybı yaşayacaksın bunun bilincinde olarak programına devam etmeni öneririm. Onun dışında bu programda eksik gördüğüm yer kesinlikle KAHVALTI kahvaltı olmadan vg de de yağ yakımında da başarıya ulaşılmaz öğünlerini alınan kalori miktarına göre Kahvaltı-Öğle-Akşam olarak ayarlamalısın öğle ve akşam yemeklerinde aldığın kaloriden fazla olmalı kahvaltıda aldığın kalori.Sıkı bir kahvaltı metabolizmayı hızlandırır ve diğer öğünlerde daha az tüketmeni sağlar.Aklıma gelmişken sabah kalkar kalkmaz 2 bardak kadar su metabolizmayı yüzde 24 oranında hızlandırıyor. antrenmanına gelince eğerki yağ yakımına odaklamışsan çok tekrar az ağırlık yapmalısın 12 tekrarı geçmeli setlerin saygılarımla

Sayfayı Paylaş