86'dan 75'e---bu sefer olacak!!EfrasiYab

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve efrasiyab tarafından 15 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. efrasiyab

efrasiyab Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar,
    gecen sene 98 kilodan 81 kiloya kadar düştükten sonra düzensiz beslenmeden dolayı geri bu kiloya geldim(86) fakat yeniden azimle diyete ve spora başlıyorum. diyet forumdaki EdgeVII arkadaşımızın uyguladığı diyettir(bir kaç değişiklikle) umarım istediğim kiloya ulaşırım. buraya yazmak gerçekten motive edecek beni, şimdiden yardımcı olanlara ve olacaklara teşekkür ederim.

boy:1.71 kilo:86 yaş:23 yağ oranı:%24
    http://imageshack.us/photo/my-images/202/sdc10153.gif/

sabah: 150 gr. lor, 2 tam yumurta, 2 orta boy patates

ara: 1 elma

öğle: 100 gr. kaşar ve iki dilim çavdar-kepek ekmek, salata

ara: 5 tane badem
    akşam: 200-250 gr. et, 1 orta patates, 150 gr. yogurt, salata

günde 2 lt. su
    bunun dışında şekersiz kahve, sabahları bir tane limon ve su. salatalarda da az miktarda zeytinyağı, başka bir gr. birşey yok!!!

antrenman programı 15 daha güçlenme adına genel devam edecek sonra bölgesel çalışmaya başlayacağım hafif hafif.
    haftada dört gün antrenman fazla tekrar max agırlıklarla(yapabileceğim)

yorumlarınızı bekliyorum, hatalarımı ya da eksiklerimi söylerseniz sevinirim, iyi forumlar, kilolarından krtlmaya çalışanlara başarılarrr:D:D:D

2. efrasiyab

efrasiyab Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    ilk gün neredeyse bitti, kazasız belasız:) bugün sadece şınav programını yaptım onun dışında yarın antrenman günü, fakat şöyle bi problem var, hiç açlık hissetmedim bugün ve b beni rahatsız etti hatta akşam patates yemedım ona ragmen, antrenman olmayan gunlerde patatesi azaltacağım, açlık hissetmeyince kilo veremiyorum gibi geliyo sanki. bu konuda ne düşünüyosnuz?? patatesi kessem off günlerde??

10 gün sonra kiloyu paylaşıcam herkese iyi forumlar. kolay gelsin.

3. Sainted

Sainted Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Şimdiden başarılar dilerim, şöyle yapsan daha iyi olacaktır. Sabahki patatesleri kaldır yerine yulaf ezmesi yada tam buğday ekmeği yemeni öneririm, domates salatalık ekleyebiirsin. Öğlen kaşar yemekyerine tavuk tercih etmelisin kaşarda oldukça fazla yağ bulunmakta. Akşam yemeklerin oldukça iyi su miktarını biraz daha arttırmanı öneririm. Kolay gelsin

efrasiyab bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş