86'dan 74'e Hedef:68kg

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve RaJeV tarafından 3 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 98 üye.
  1. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Sabah sporlarını yapalı 4-5 gün oldu sanırım. Supplementleri 2 aydır kullanıyorum. Tabi her seferinde farklı şeyler.

Öğle yemeği olarak aşure yiyorum. Bol kuruyemişli çok az şekerli :D

Bu dediklerinizi uzun zamandır yapıyorum thums:

2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Spora aynen devam ediyorum sadece bu sıra biraz daha fazla yağlı yiyecekler yiyorum.

Şu an için üst 4 karın kasım çok net bir şekilde gözüküyor. Ama bel çevrem hala yağlı eritmek cidden çok zorlaştı

3. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    başarılarının devamını diliyorum ozaman cok ii olmuş cıkartabildiysen eer kasları alt tarafta boyle calıstığın ve beslendiğin sürece cıkacaktır kaç ayda çıkarttın kaslarını şimdi kaç kilosun ve bu sürecte hangi supplementler kullanıldı genel anlamıyla

4. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    2-3 Ay oldu düzenli spor yapalı. Yağ yakmak için L-carnitine, Oxyelite pro(yarım kutu) ve şu an animal cuts kullanıyorum. Ayrıca whey ve vitaminler aldım

CaglarYildiz bunu beğendi.
  5. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Diyetime devam ediyor sayılırım akşamları tatlı yemesem süper olacak ama evde olduğum için dayanamıyorum.
    3 cm daha belden incelme olmuş. Şu an 82cm karın bel çevresi :)

6. Ramirez

Ramirez Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    animal cuts dan memnunmusun benim oxy elite bitti ne alsam bilmiyorum carnitinde olabilir sen hepsini kullandın sence en iyisi hangisi ?

7. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Animal cutsın öyle inanılmaz bir etkisini görmedim sanırım. Ama yine de iyiydi. L-carnitine alacam ben animal bitince. Oxy elitein yarım kutusu bitti kalanı da sadece sabahları kullanmayı düşünüyorum

8. Ramirez

Ramirez Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0

9. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123

10. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim animali boşver, L-Carnitine ile alabiliyorsan 'CLA' alarak sağlam bir kambinasyon yapabilirsin, tatlıdan felan uzak dur sabırlı ol, öğünlerini boş geçme, yeşil çayı günde 3 kez içmen önerim, konuyu çok takip edemedim yanlışım var ise kusura bakma :)...

11. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    CLA'nın çoğu yerde bir işe yaramadığını okudum o yüzden denemek istemiyorum. L-carnitine aldım zaten tekrar. Ama bu sefer markasını değiştirdim. American Pure Whey 2000mglik L-carnitine aldım. Denediğim zaman yorum yazarım. Yeşil çayı günde 2 kere içiyorum limonlu :) thums:

12. Orpheus

Orpheus Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0

'CLA', faydalarına bir göz atalım.

—Metabolizmanızı hızlandırabilir: Özellikle hipotiroidi gibi metabolizmanızın yavaşlamasına neden olan bir rahatsızlığınız varsa, CLA desteğinden bu sorununuzu çözmede yararlanabilirsiniz.
    —Vücut yağınızın azalmasını sağlayabilir: Yapılan çalışmalarda CLA desteğinin yağların kullanılmasını sağlayıp depolanmalarını önleyerek vücut yağını azaltmaya yardımcı olabilir.
    —Kas gücünüzün gelişimini destekler: Metabolizmanızın hızlanması ve kas gücünüzün artmasıyla daha çok yağ yakarsınız.
    —Kolestrol ve trigliserit seviyelerinizi düşürebilir: CLA desteğinin HDL’ i (iyi kolesterol) yükseltip, LDL’ i (kötü kolesterol) düşürdüğünü gösteren bulgular var.
    —Bağışıklık sisteminizi güçlendirir: Güçlü bir bağışıklık sistemiyle enfeksiyonlara daha az yakalanırsınız.
    —Vücudunuz serbest radikallere karşı daha kolay savaşır ve böylece tümör oluşumunu destekleyen etkenleri vücudunuzdan daha kolay uzaklaştırırsınız.
    —Osteoporozdan korunmanızı sağlar: Özellikle menapoz döneminden sonra oluşan kemik mineral dokusundaki azalmayı CLA desteğinin geciktirebileceği ileri sürülmektedir.
    —Hücrelerde insülinin kullanılmasını kolaylaştırır: CLA şeker hastalarında ve şişmanlarda sık görülen insülin azaltmada ve yüksek insülin düzeylerini dengelemede etkili olabilir. Şekerin hücre içine girip kullanılmasını sağlayarak kan şekerinin ayarlanmasını kolaylaştırabilir.

Benim önerim de CLA ile L-carnitine kombinasyonu, başarılar.

13. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yazıyı nereden bulduğunuzu sorabilirmiyim?

İyi kolestrol kötü kolestrol diye bir şey yoktur! 2 side aynı molekül giderkenki haline ldl dönerkenkine hdl diye adlandırıyorsunuz hepsi bu...
    Bu doktorların isimlendirmesi vücut böyle sınıflamıyor çünkü 2si de aynı molekül!

Aynı molekülü giderken azaltp dönerken çoğaltan bir ilaç ben bilmiyorum, bırakın yağ yakıcıyı kolestrol ilaçları bile bunu yapamaz!
    Toptan kolesterolü düşürürler, çünkü aynı molekül...

Ve kolestrolü düşüren bir şeyin bağışıklığı arttırdığını söylemek dünyanın en büyük yalanıdır, çünkü hücre duvarının büyük çoğunluğu kolestrol!
    Tam tersi kan yağlarını yüksek tutanların bağışıklığı yüksek olur!!!

Bence rajev o sözünde yağ yakıcıların bir çoğunun gerçektende yağ yakıp yakmadığı ile ilgli bir kontrollü deneyin olup olmadığını söylemeye çalışmış...
    Hakikatende wiki ye bile baktığınızda birçoğunun deneyi olmadığı gerçekten yağ yaktırıp yaktırmadığının bilinmediğini görürsünüz...

Bu yüzden sevgili rajev sanırım daha çok kendi kullandıkları ve kendi tecrübelerinden yola çıkıyor ;)

14. Orpheus

Orpheus Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili, ZeusS_

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/cla-hakkinda-hersey-t11160.html

Herhangi bir supplementi tek kullandığınızda onun etkisini hissetmiye biliyoruz, ama iyi bir kombinasyon yapıldığında onun farkını çok net bir şekilde 1 ayın sonunda görebiliyoruz, benim burada demek istediğim şu, l-carnitinenin vereceği etkiyi, cla en üst seviyeye taşıyacaktır ve bununla hem clanın etkisi hemde l-carnitinenin etkisi net bir şekilde ortaya çıkacaktır.

15. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Siz başka bir şey anlatmaya çalışmışsınız tabi ki ama o kaynak verdiğiniz bilgiler güncel değil, o gerçekler değişti artık :)

16. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Diyete devam ediyorum diyebilirim sadece geceleri meyve yiyorum bazen :( Onun haricinde gayet iyi gidiyor. Animal cutsdan iyice midem bulanıyor. Artık içmek istemiyorum 3 günlük kaldı

17. detail

detail Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Rajev merhaba konunu baştan sona okudum bazen sevindiğini bazen üzüldüğünü görüyorum 1 kilo aldım bir kilo verdim diye düşünüyorsun zayıf güzel bir görünüme sahip olmayı herkes istiyor ama bence insanların kaçırdığı birşey var biz sporu ipin ucunu kaçırdığımız zaman yapıyoruz yaşam biçimi yapam çok az insan var onlarda hep fit zaten benim sana naçizane tavsiyem kardeşim programın bittikten sonra ne yapacağın hakkında olabilir programın diyetin biter fit olursun sonra zamanla tekrar eski haline dönersin yada gelen 1 kiloya giden bir kiloya üzülmezsin sporu hayatının bir parçası yaparsın hep fit kalır mutlu olursun emeğinde başarılar dilerim sana

18. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bende aynı şekilde düşünüyorum. Sabit bir kilo geldikten sonra sağlıklı beslenme ve fit bir vucüdla devam etmek istiyorum.

Dün animal cuts bitti. Bir daha asla öyle 9 haplı bir supplement almam. İyice midem bulandı haplardan. Diyetime devam ediyorum vucüdüm iyice şekillenmeye başlandı ama karnımdaki yağlar sanki lifli lifli tuhaf oldu. Elimle sıkıştırınca parçalanacak gibi oluyor niye böyle oldu anlamadım duh

19. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bugün ilk defa diyetin ucunu kaçırdım. Bu kadar yemek istemezdim zaten şimdi pişmanım midem falan bulanıyor. Bünye artık alışık değil böyle yemeye.

20. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    arada zaten bünyeyi şaşırtmak için istediğin şeyi yemek iyi gelir diye okumuştum. ayrıca herşeye dikkat edip bir gün bozunca düzeni herşey berbat olmaz merak etme arada istediğin şeyler varsa bunları yemek baklavaların cıkmasına engel değil o yüzden dert etme böyle şeyleri benim 8 packi olan arkadaşım var haftada bir istediklerini yiyor bundan dolayıda dert etmiyor aksine hem motivasyon icin hemde vücut icin iyi bile oldugunu soyledi

RaJeV bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş