82 kilo 1.84 boy yas

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cglr34 tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cglr34

cglr34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İst
    Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi akşamlar dileyerek başlamak için can atıığım bu sporda sizlerden bazı oneriler istiyeceğim

yaşım 19 boy 184 ve kilom 82 göbek bölgemde ve göğüslerde aşırı olmamakla birlikte yap birikimi var sorum su kas yapmak için mi yoksa kilo vermeyimi ilk önce düşünmeliyim? 2. göbek ve bel için yağ yakıcıları önerirmisiniz ?
    son sorum bu halde kilo vermeden başlasam sonrada proteinlerle desteklesem sırıtır mı?

şimdiden teşekkür ediyorum..

2. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    >>> Dostum bence Kilo-Boy oranın Tam yerinde... Kilo vermek yerine Çalışmalara geçebilirsin diye düşünüyorum ben... Hiç yağ Yakıcı v.s kullanmaya gerek yok Twist-Çakı-Mekik Barfikse Tutunarak Bacakları Karna Çekiş Bunlar Karın bölgesini mütiş bir Hale Sokuyorlar... 80 Kilo ben olsam keşke :) Benim Önerim kas Yapmaya Başlamanda :) Ama İlla Kilo vericem diyorsan En fazla 10 KG vermek yerinde olurum sanırım :) İyi çalışmalar Dostum ;)

3. cglr34

cglr34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İst
    teşekkürler ama dediğim gibi göbek bel cevrem sorunlu takıldıgım konu o :=)
    şunuda belirtiyim amacım şişmek deil fit ama dikkat ceken bir vücut :)

Son düzenleme: 26 Şubat 2010
  4. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    >>> O halde Daha Çok Göğüs-kol-bacak çalışmaktansa Karın bölgesine daha çok Ağırlık verebilirsin... Eğer Çok Ağır gelmez Bana Ben Yaparım diyorsan Günde en aşşağı 200 Mekik ve 200 çakı hareketi biraz göbeği toparlamana Yardım eder diye düşünüyorum... Bunları çalışma stilin Setler halinde Olmalı Yani 1 sefer 200 ünü birden çıkartmamalısın :) 4 set den 50 şer tane yapmanı tavsiye ederim :) ancak sadece bu bölümü çalışmıyacaksın unutma Kol-göğüs-omuz var daha bu işin içinde... O yüzden öncelikle bir salona yazılmanı ve Çalışmalarını Bir Antrenörün Gözetiminde Yapman daha mantıklı olacaktır :)

5. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    çekilecek mekikler sadece karın kaslarınızı güçlendircektir ordaki yağların erimesine çok bir katkısı olmaz
    yağlardan kurtulmak için cardio yapmanız şart nedir cardio 15 dakka koşu 15 dakka bisiklet 10 dakka ay yürüşüyü haraketi gibi haraketler bunlar bittikden sonra body çalışcaksınızki kas yapabilesiniz hee bu arada artık beslenmenizede çok dikkat ediceksiniz protein ağırlıklı besleneceksiniz yağlı besinlerden uzak durcaksınız günlük 2500 kaloriyi geçmiyeceksinizki yağlarınızı eritirken kaslarınızı çıkartabilesiniz forumu iyice araştırmanızı tavsiye ederim gereken bütün bilgileri bulabilirsiniz

6. ick17

ick17 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    boy kilo oranın yerinde. yağ var diyorsan tabi yakılması gerek acelem var 3 4 ay içinde vücut yapmam gerek diyorsan cardio ağırlık karın hepsini birden gir 2 dolu 1 boş ( 2 gün salona git 1 gün dinlen) olarak çalış. acelem yok diyorsan da bence once sadece cardio yap yağlarını yak sonra kas a gir derim. yağ yakıcı tavsiye edicek olursamda CLA ve AnimalCuts u kesinlikle öneririm 2 sini birden kullanırsan max 2 ayda kurursun :)

7. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    bence once kesinlikle ve kesinlikle yag yak. cunku hacim almaya baslayinca yaglarin daha artmis gibi olacak ve motivasyonunu kiracaktir senin.

8. cglr34

cglr34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İst
    hepinize teşekkürler.cardio+vg aynı programda suankı calısmam bencede en mantıklısı bu

Sayfayı Paylaş