81 kiloyum ama ..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve JackDaniels tarafından 10 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. JackDaniels

JackDaniels Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha 2 sene öncesine kadar 55-60 kg arasıydım. azmettim 81 kg a ulaştım. sorun şu ki aynaya baktığım zaman hiçte 80+ gözükmüorum. yani görüntü olarak 80+ deilim kendime göre. boyum 1.76 yaş 20. belkide kemiklerim çok ağırlaştı süt, yoğurt ağırlıklı takviye yaptığım için, vücudumda yağlı. hacim olarak pek farklı görmüyorum kendimi. fakat giydiğim kıyafete göre de değişebilior düşüncem, bazıları zayıf gösterirken bazıları görmek istediğim gibi gösterior. tamam bu konuda takıntılıyım çok belli ama psikolog dışında tavsiyeleriniz war mı hyper_

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    hangi konuda takıntılısınız, kıyafetlerin zayıf-kilolu göstermesi vs mi?

3. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    kilonuz yeterli.aynaya baktığınızda görmek istediğiniz şey nedir,göbek falan mı? (esprisine söylemiyorum) birazcık daha açık anlatımda bulunursanız yardımcı olabiliriz.saygılar.

4. JackDaniels

JackDaniels Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kusra bakmayın. ne zamandır online olamıorum derslerden dolayı. kısacası belirtiyim. kilo konusunda kendimden memnunum. vucut yapımda fena deil. göbek kısmım doğal olarak yağlı ama dikkat çekici boyutta değil. ayrıca genetik olarak göğsüm ileri doğru duruyor şişirmiş gibi farzedin, bu durumdan memnunum. ama işin kötü tarafı kollarım ve boynum ince, daha doğrusu vucuduma göre ince. benim asıl sorun psikolojik takıntılarım. geçmişte zayıf olduğum için üzerime çok gelinirdi. özellikle lise çağlarında bir de ergenliğe geç girdim bununda etkileri var. işte genç olmanın verdiği heyecanla kavgalarda yenik düşmek, insanların zayıf insanlara bakış açısı, kızların ilgi göstermemesi falan derken takıntı haline getirmeye başladım. şimdi kilo aldım ve vucut yapımda güzel hatta 1.5 aylık body geçmişime rağmen ufak değişiklikler görüyorum ve hoşuma gidiyor. fakat boynum ve kollarım ince olduğundan mıdır nedir kendimi bazen zayıf hissediyorum ve kilo almak için harcadığım emeğin boşa gittiğini düşünüyorum. diyorum ya takıntı işte. hatta çekilen bi fotoğrafta zayıf gözükmem bile moralimi bozabiliyor. aslında sorun genelde olabilir. düşünün sakallarım bile yeni yeni sıklaşıyor. bilmiyorum. sadece derdimi yazdım işte zaten çözüm beklentim yok. herşey gibi zamanla düzelcek buraya yazınca deşarj oluorum :D

5. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    senn aldığın kiloo direk fiziksel olarak değil iç organları olarakda gelişmiş olabilr...sadece kilo aldığın zaman kollarına göbeğine gitmiyor.aldığn kilo iç organlarınada gider...

6. Yusuf028

Yusuf028 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Bence sen o piskolojiden kurtulamadığın için böyle düşünüyor olabilirsin.. :) zamana bırak

7. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    ben bundan sadece 1 sene oncwe 55 kgy dim su anda 77 kg yim fizigim arkadaslarıma gore cok cok iyi millet beni cok kaslı sanıo ayrıca eskiden zayıfkende kuvvetli bi kişiydim 55kg olmama ragmen cok guresirdim ve genelde yenerdim simdi daha iyyim tabi ki bence bunu cozmek kendi elinde kızlar ne zayıfa bakar ne kaslıya kızlar erkekte aradıgı seyler bizim kızlarda aradıgımız seyden cok farklı oluo bunu bil kızı dilinle asık edersin kendine tip de bu durumda etkili ama cok tipsiz degilsen az bi faktor :D aynaya bak ve benim fizigim gercekten iyi de bunu kendine soylersen sorunu cozebilirsin

Sayfayı Paylaş