80ytl ye 5lbs wheyprotein (prolab)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve guven2004 tarafından 2 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. guven2004

guven2004 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar dün amerikan pazarindan protein tozu aldim evet ama sahte mi gercekmi bilemiyorum
    aldigimda gozume birseyi carpmadi.yani jelatini icinde kapagi jelatini actim kapak koruma kagiti yapisik
    gayette orjinal bi goruntusu vardi...cilekli ve ici gayet normal adanadan guven saygilar yorumlarinizi bekliyorum :eek:

2. Gaara

Gaara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hocam ztn o tarz mallar tr de çok satilan mallar degil. o yuzden kmsenin acip icinden biraz calip sonra kapatmak için tekrar ugrasacagini sanmıyorum.

eger gordugun gibi kapagi adam gibi kapaliysa, (iç kapagi fln)
    sorun yoktur :)

iyi yapmısın bu arada.
    neresi orası ben de gidiyim. weider kullanıyoz ya :D

3. guven2004

guven2004 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ürün bilgisi

http://www.amazon.com/gp/product/cu...84-5983114?ie=UTF8&n=3375251&s=sporting-goods

ustteki linke tiklarsaniz amazonda buldum.....

ürün orjinal tadi falan gorunumu ve de shaker la karistiktan sonraki hali hiç süphe uyandirmadi valla
    30 gr 23.5 gr protein var. galiba cok ta kotu degil ve icindeki aminoacid lerde yeterli seviyede diyebilirim.ben prostar kullanmistim ama icindeki degerler %5 farkla hemen hemen ayni diyebilirm
    cilekli olani cok guzel su an onu kullaniyorum..urunu adanadaki american pazarindan aldim yaw. burda incirlikten geliyo onlar son kulllanma tarihide 2008 e kadar

4. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Aslında fıyatı uygunda guvenılmez ole seylere..Proteın tozunda hardlınenın ustune tanımam ;)

5. Gaara

Gaara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yok hocam prolab iyidir.

prolab abd' de top markalardan. lee priest in sponsoruydu bi ara. ama esas muscletech, universal derim ben. onlar da cok bulunmuo. hatta muscletech hiç gormedim.

6. guven2004

guven2004 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ürün resmi

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    muscletech tum piyasada çatır çatır satılıyor.nasıl bulunmuyor anlamadım.çikolatasından proteın tozuna ve dahasıda var.tam portfoy olarak demesekte ilk ihtiyaçlar goz onunde bulundurularak bır giriş yaptılar.geçenlerde bir satış maili daha gordum nette.optımum 4700 gram 250 ytl'ye satıyor adamlar.satan kişinin dediğine göre eski dünya şampiyonlarımızdan biri ile beraber yapıyorlarmış.fırsat olursa bir alo deyip gerçekmi öğreneceğim.

8. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Guard, bende öyle pek rastlamadım muscletech, internette falan da pek karşıma çıkmadı..

9. guven2004

guven2004 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arakdaslar muscletech benim aldigim yerde de cok vardi ürünleri

10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    şu anda internet üzerinde satış sitelerinde ve büyk şehirlerdeki suplament marketlerde bol miktarda var.hemde legal yoldan satış,yani bakanlık onaylı.satıcıların satmakta zorlandıgı tek ürün proteın barları.

11. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar Arkadaslar. Ben supplementcilere e.mail gönderdim ve püroteinin kalitelerini sordum. Adamlar söyle dedi. Eger Whey protein isolat diye satilan proteinler 2-3kg olarak 35-40 euro ya satiliyorsa o kesin sahtedir. Cünkü isolat wheyler cok pahalidir ugras veriyorsun üretiyorsun üstünede kar koyacaksin supplementciler nasil kazansin? Yada üretici ben %40 yerine %5 kar edecem der ve o fiyata satarsa olur ama bunu hic bir supplementci demez cünkü ugras verip bu isi yapiyorsun. 100 e alip 110 a satmazsin. Whey proteinlerinde cesitleri var.

Hidrolize edilmisi var isolatlari var yüzdeligi artirmis olanlari var vede adi ürünlerden whey karisimlilari var mesela %60 whey digerleri karisik protein. Normalde %100 olmasi sart. Ha abd den gelenler zaten kontrolsüz geliyor adamlar icine her tür oynama yapar.
    Sahsen bence almayin. Ama kesin böyledir demiyorum bunu deme hakkina sahip deyilim. Sadece uyariyorum bunu bilin yani.

12. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    bende sana katılıyorum okudum ve çok haklısın bence bende protein tozu almak istiyorum dexter ne tavsiye derin acaba önemli olan benim için içerği markası değil yani ucuz olması daha iyi güvenli şekilde nerden temin edebilirim hiç güvenim yok şu ülkede satan bir çok kişiye işte nerden ne marka alacağımıda bilmiyorum bir yardımcı olsan tavsiyede bulunsan site yada isim değil sadece bir toz öner lütfen teşekürler

13. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
  14. guven2004

guven2004 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben aldigim urunun ustune basa basa soyluyorum orjinaldir.adanali olmanin faydalari iste ucuza aliyoruz iste 8) daha gecen hafta universal amino 2700 700 tablet aldim.oda orjinal bandrollu falan yani ama diger sehirlerde satilan supplemant lar sahte olma olasiligi daha yuksek diyebilirim cunku american pazarina incirlikten geliyo ama orada oyle bi baglanti olmadigi icin bilemem...

tanto sende adanada ikamet mi ediyosun msn e eklesene abi beni [email protected]

Sayfayı Paylaş