80 den 73 e göğüsde azalma varmı jinekomasti- yağ ? Fotoğraflı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve aseraser123 tarafından 26 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    İlk Fotoğraf 40 gün önce 80 kiloydum fitness başlangıç günüm

Şuanki kilom 73 kardiyo ve ağırlıkla verdim 40 günde hergün kardiyo 4 gün fitness yaptım diyetim 1500 kalori 100 gram protein 120 karbonhidrat 40 yağ alarak yaptım cogunlukla

diğer fotoğrafların hepsi şuanki halim

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

egemennn bunu beğendi.
  2. Swichtz

Swichtz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Senin vücudunla hemen hemen aynı benimki. Ayakta fazla bir şey belli olmuyor gibi, ama oturunca veya en son attığın fotoğraftaki gibi eğilince aynı görüntü bende de oluşuyor.
    Plastik cerrahiye gitmiştim ve sende jinekomasti yok demişti. Hemen hemen senin spordan sonra verdiğin vücuttakiyle aynı benim göğüslerde.

3. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    benim ilk fotoğrafla 40 günde bukadar yaktım demekki cok zor yağlar eriyor ama cok zor jinekomasti olmadımı öğrensem daha motive ile saldırcam

4. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Kilo verdigimde benimde gogusler salmisti biraz eve gecince atarim fotoğraf ne kadar toparladigini gorursun ama bende sanirim jino var o uctaki dalga duruyor ama sikinti yok simdilik belki ergenlikten sonra gecer umudyyla bekliyorum yasta 18 oldu ama olmafi 25ten sonra ameliyat ama yinede gogus calismalarina devam yani nekadar kotu durabilir ki iyice gogus kasi yaptktan sonra diye dusunuyorum..seninde gogusler karin biraz yumusamis deri zamanla toplar bilgisayar geciyim atarim belki değişim konumda vardir.tebrik ederim iyi kilo vermissin ama yavaşla daha verceksen yagdan vermeye bak mumkun oldukça cunku deri saliyo kendini iyice sonra dert :D

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    ya şimdi olay şu ben 114 118 kilolar oldugumu hatırlıyorum suan 73 kiloyum haftada bir cheating yapıyorum dondurma yada pastayla göğüs gitmeyince sanki okadar emek boşa gitmiş gibi sende bilirsin ztn okadar emek ver göğüs dursun kas görünmüyorda altında kalıyor kas cıkmıyor kısaca hep yağ var senin fotoğraflarını görmüştüm dicektim ztn senin göğüs garib dicektim vazgeçmiştim sendede jinekomasti varmıiş demekki bence bu yaşla alakası yok ameliyat şart gibi ameliyat denemez ya kücücük anestezi yandan kücük boru yağları ckeiyor bukadar

6. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Son fotolara bak gunlukteki biraz daha duzelmis durumda en azindan eskisi gibi goze batmiyo ben begenmeye basladim:D ilerde yaptıririm suan aileme anlatamam.nolcak ondan falan diyceklerini biliyorum ugrasamam :D bazen cidden moral bozuyo motivasyonu goturuyo ama vazgecme asla

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    linkleri veriyim yine iyi düzelttim bence o sarkık halinden :D senin okadar kötü degil en azından demek istedigim kötüde dğil toparlanır gibi gözüküyo birde 110kg fotoğrafın varmı merak ettim gerçekten birde şuan yağ yakımına devam mı? ve ölçüler ne durumda
    bu ilk görüntüsü https://www.bodyforumtr.com/attachments/20130820_182111-horz-jpg.26886/
    bunlarda sonraları
    https://www.bodyforumtr.com/attachments/2014-05-14-19-23-04-png.28963/
    https://www.bodyforumtr.com/attachments/2014-05-17-22-34-15-png.29064/
    https://www.bodyforumtr.com/attachments/2014-05-14-19-24-08-png.28964/

8. gentleman55

gentleman55 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    şeker ile un kullanıyorsan hemen kes,öströjen arttırıcı yiyecekleri yeme(soya,çekirdek..) ,kahve yeşil çay alımını arttır,2aya geçmezse ergenlik sonunu bekliceksin mecburen

egemennn bunu beğendi.
  9. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Egemen benim bu meme soguk sicakda degisiyor bayabi kuculme oldu ama meme tamamen gitse bile meme ucu genisliyor sorun o dusunsene kaslisin meme ucu kocaman bu arada 120 kilolu fotim yok ben spora basladigim gun kilo vetmeye odaklanmadimbsonradan odaklandim aklima gelmedi yani pantolonlari cekip atmayi dusundum annem pantalonlari akrabaya is pantolunu yapar diye vermis suan 1 pantalonuk var 1 hafta kullaniyorum yetismezsede pijamamla salona gidiyorum tisortlerimde yok pek fazla 10 yasdan kalan tisortleri giyiyorum

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Gentleman okadar kilo vermeden meme % 60 azaldi derdim herkeze ama artik % 70 azaldi hocam kilo vermeyi artik birak dedi gogus calisarak memede azalma yasarmiyim bilmiyorum

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    zor bi durum ama ne problemler var bu sporu yapamıycak sorunları olan bence takmayalım elbet düzelicek ya operasyonla ya öyle yani devam edelim yine de :) neyse yinede güzel kilo verdin tebrikler pantolon eşya durumu bende de aynı akrabalara falan gitti :D şuanda yağ yakımına devam mı ediyosun ? son cevaıbını şimdi gördümde azalma olmaz ama toparlama olucaktır kesin ama doktora gitme imkanın varsa git görün bi belki bi sorun yoktur düzelicektir

12. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Babamin isine gelmiyor benide almiyor devlet hastanesi sabredcez artik kilo vermeyi biraktim artik agirlik calisip haftada 1-2 kardio yapcam buarada senin baforede meme cikma teklufi edilcek kadar varmis ama toparlamissin buseferde jinekomasti iz gibi duruyor garib bi goruntu olusmus cok kotu bi hastalik sporun ortasinda gozume takiliyor butun motivem kayboluyor allahh herkeze sabir versin bu hastalikta

egemennn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş