8 set göğüs için yeterli midir ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve barfiksPro tarafından 8 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. S4V4S

S4V4S Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Tabi yani niye çok yiyesin ki 2500 günlük kalori ihtiyacın olsa 1000 sporda yaksan ettimi sana 3500 kalori günlük sen bulk yapıyorsun var sayıyorum ekledin 1000 kalori ettimi sana 4500 ama tabi doğru 3000 kalori yeterli. Tamami ile gelişim sağlanır devam edelim böyle...

2. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    çomar kardeşim neyin tribindesin biz burda senin gibi ukala ukala mı konuşuyoruzda gelmişsin birde istihza yapıyorsun güya o kafayla :D şu hayatta vücut geliştirme camiasındaki şu 2 kas yapıp ukala ukala ortada gezen herşeyi bildiğini sanan senin gibi veletler kadar boş insan topluluğu daha yok

3. S4V4S

S4V4S Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Öyle diyorsan öyledir :)

4. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    :D:D:D:D:D öldürecek beni bu çocuk ya :D:D:D:D

5. S4V4S

S4V4S Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yahu evladım sana burada doğru düzgün bir şey anlatıyoruz yok bana göre yeterli diyorsun sana göre yeterli ise neden forumda soru soruyorsun ? yetiyorsa devam et geç forumda soruyorsan önerilere açık olacaksın yok steroid yok şu yok bu kafanız mı güzel steroid ile sindirimin ne alakası var ? yok neymiş steroid ile çok idman yaparmış her steroid performans mı arttırır sanıyorsun ? bilmediğiniz konularda bok sallayıp duruyorsunuz cidden komik oluyor.

6. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    bir kere sen bana düzgün birşey anlatamazsın sen ne biliyorsunda bana anlatacaksın ortaya kendi fikrimi atıyorum hemen bi tripler yok gel sana nasıl antreman yapılır göstereyim falan cidden komik duran bu. insan gibi fikrimizi paylaşıyoruz yardım istiyoruz senin gibi kaprisli veletler heryerde yırtık dondan fırlar gibi geliyor ukala ukala konuşuyor yok neymiş gel san antreman nasıl yapılır göstereyim diyor bide ahhahaha :D allahım yaaa bide bilmediğiniz konularda sallayıp duruyorsunuz diyor :D:D:D tamam çocuğum haklısın cevap yazma bu mesajıma
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Eylül 2016 ---
    birde kelime öğrenmiş sarkoplazmik hipertrofi falan :D:D:D

7. Paşa99

Paşa99 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    18
    S4V4S İsimli üyenin konuşma tarzından filan rahatsız oluyorum kendinede ilettim ben bunu eski açtıgı konulara bakarsanız bunu ap açık görürüsünüz. barfiksPro dediği gibi kas yapıp değişen malesef bir çok kişi var bunlardan biri ise S4V4S. Ha ant sistemine gelirsek S4V4S kendine göre bir ant sistemi var eleştiri filn kesinlikle yapamam ki profil resminde fotoğrafındanda belli oluyor başarılı bir sonuç ortaya çıkmış. Yiğidi öldür hakkını yeme. Ama konuşma tarzı olsun baya bir rahatsız edici.
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Eylül 2016 ---
    Konuyu saptırmayayım 8 Set ğöğüs için yeterlimi diyorsan o sana bağlı vucuttan vucuda değişebiliyor. :)

8. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    tipindende belli zaten uyuzun teki. 2 body yapıp kendini kainatın en başarılı sporcusu sanıyor :D:D . vücut geliştirmeyi eskiden bu işin gerçekten sevdalıları yapardı şimdi ise maalesef böyle elemanlara kaldı ve ''vücıt geliştirmeci'' dedinmi bu ismin adını lekeliyor böyle tipler

9. S4V4S

S4V4S Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Ben sana gel antreman nasıl yapılır göstereyim diye bir yorum yapmadım
    Tipinden de belli ? çomar ? devam et böyle ne kadar ezik biri olduğunu kanıtlamış oluyorsun

10. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    ben de minimum 24 25 set girerim göğüste. 8 setin üstü extra olur demek gerçekten ne kadar doğru araştırılması lazım

11. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    herkesle hakettiği şekilde konuşuyorum. bak baştaki mesajlarıma birde şimdiki mesajlarıma. ben gayet düzgün bir üslubla konuşurken sen kendin uyuz bir şekilde konuşmaya başladın ve asıl senin içindeki ezikliğide bu kanıtlıyor. küçükken spora yeni başladığım zaman bende o yollardan geçtim bende senin gibi 2 vücut yapmaya başladığımda kainatın en başarılı sporcusu gibi triplere kaprislere girip uyuz uyuz konuştum ama ben o yolları çoktan geçtim ve bu işe başlayan tanıdığım herkeste aynı şekilde büyümenin bir parçası olarak geçti sen halen daha o yolları geçememişsin buda aslında senin nasıl ezik biri olduğunu kanıtlıyor sana aslında bir nevi acıyorum karaktersizlik hastalığına yakalanmışsın belli

12. S4V4S

S4V4S Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Ben hiç bir zaman " aa bakın vucut yaptım " diye övünmem hatta işim bu bile değil benim kariyerimde yeri dahi yok kariyerimin yanında vucudum hiç bir şey ama neyse seninle daha fazla ergen muhabbetine girmeyeceğim hayatında başarılar.

13. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    sen kendin ergensin zaten ve ergen ergen konuşanda sensin nokta

14. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Boyle arastirmalar var. Dogal vucut gelistirme yapanlar arasinda yapilan arastirmalara gore en ideal calisma araliginin kas grubu basina 40-70 tekrar oldugu sonucu alinmis.

Diyelim ger sette 10 tekrar yapiyorsun. 4 ile 7 sete denk geliyor.

25 set. Her bir egzersiz icin 4 set yapsan 6 egzersiz yapiyor. Yani flat incline decline. Flat fly, incline fly vs. Boyle mi calisiyorsun?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş