8 Min Abs Workout programını uygulayan var mı ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve enya tarafından 29 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Ben dün ki karın antremanımda bunu uygulayım dedim. Zaten uzun zamandır çalışmıyodum. Size bir hareket veriyor önce onu 30 kere tekrarlıyosunuz hemen ardından dinlenmeden 2. bir hareket veriyor onuda 30 kere tekrar edip 30 sn dinleniyosunuz ardından yine 2 hareket 30 ar kere veriyo yine 30 sn dinlenme. böyle böyle 8 hareket yapıyosunuz 2 şer hareket olarak. Ben dün yaptım 30 kere tekrarlayamadım çoğunda ama 20 den aşağı yapmadım. Ama nedense bugün hiç bir ağrı yok karın bölgesinde geçen gün kendi yöntemlerime göre yaptığım karın idmanında dokununca ağrı olmuştu karın bölgesinde. Bu 8 min abs de ağrı filan olmadı midemde.. Birde o 8 min abs programını yaparken üst üste geldiği için hareketler çok zorlandım.

2. noLose

noLose Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bak bunu ben yaparken bendede ağrı olmadı. Şimdi çekiyorum mekik gene ağrı yok karnımdada yağ var oturunca 2 kat oluyor . Bnde anlamadım :D ne cins insanız

3. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Valla bende anlamadım önceki kendime göre yaptığım karın idmanında ağrı oldu en üst karın kaslarında.. Ama bunda olmadı şuan bile çalışırım karın o derece :D Acaba her gün mü yapmak lazım onu ?

4. eludem

eludem Üye

Beğenileri:
    134
    Ödül Puanları:
    0
    level 3 ü deneyin beni çok zorladı :)

5. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Yarında karın idmanı yapıcam ertesi gün yine ağrı olmasa midemde o zaman devam etmicem başka program denicem. Zaten 8dk içinde olucak iş gibi gelmedi bana.. Tamam hareketler zor filan ama 8dk inandırıcı gelmedi..

6. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    8 dakika deyip geçme program çok iyi(hem sadece 20 tane yapabildim diyorsun hem de ağrı bekliyorsun) kendini zorla ben bu programın level 2 sindeyim sonuçlarını çokta iyi bir beslenmem olmadan görmeye başladım bana kalırsa bu programı uygula sadece karın için yarım saat ayıracak değilsin bu süre zaten çok gelir karına 3-4 bin mekik falan mı hedefin eğer öyleyse gereksiz,bu program zaten six pack e uyarı gönderiyor sen beslenmeni de doğru yolda ilerlettir sonuçlarını alacaksın.

7. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır benim demek istediğim idmanda yaparken gerçekten 25 i geçemiyorum ama karın idmanının ertesi günü karın bölgemde ağrı olurdu bunda olmuyo nedense yani mesela biceps yaparsın ertesi gün biceps bölgesine dokunduğunda acı olur ya onun gibi olmadı işte :)

8. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Düzenli egzersizler ile belli bir zamanın geçmesinden sonra periyodik çalışmalarda ağrı oluşmaz bu kasın çalışmadığı anlamına gelmez.Bence senin durumunda ağrı oluşmamasının nedeni daha önce yaptığın mekiklerden dolayı kasın bu periyoda girmesidir.Antremandan sonra kaslarınızın çok ağrıması he rzaman kasın önemli derecede uyarıldığı sonucunu doğurmaz çok farklı nedenleri de olabilir.Bence programa devam etmelisiniz.Başarılar.

9. lMarquez

lMarquez Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    8 dakikalık programı 1.5 ay yapdım şuan 3. ayım level 2 yi yapıorum :)

10. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    memnunmusun peki programdan ?

Sayfayı Paylaş