8 kilo verdim göbekte yag hala duruyor

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Ihtiras tarafından 16 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ihtiras

Ihtiras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    nasıl yakıcam bunları arkadaş deliiricem yag oranını nasıl düşürücem daha neyapmam lazım beslenmem güzel karbo düşük antreman var haftada 3 gün cardiyo sguat vs vs en büyük sorunumda alt karın oturunca alt karın toplanıyo

2. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  3. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    oturunca hemen hemen herkesin yağları belirginleşir ona takılmana gerek yok. şu anda kaç kilosun ve boyun kaç ? belki kas ve su kaybetmişsindir bu yüzden 8 kilo vermen yağlarını pek etkilememiştir.

4. Ihtiras

Ihtiras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Yasim 24 olucak boy 173 kilom 83den 75e dustu protein agirlikli besleniyorum sanah 40 gr yulaf 5 yumurta beyazi oglen is yerinde ne cikarsa ekmek falan yok aksam tavik veya ton baligi ara ogunlerde badem ceviz falan
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Ağustos 2015 ---
    Hocam bacagim bile inceldi gobek biraz gitti boyum 173 kilom 75 bide surekli.gaz vsr kabizlik.var ust karnim yumusak alt karin sis ve sert

5. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sizin günlük kalori ihtiyacınız 2,700 çıkıyor . Günlük kalori alımınızı 2,700- yani 2500 veya 2400 vs alırsanız kilo vermeye başlarsınız . Low carb dieti yapmanızı öneririm.Beslenme o kadarda iyi değil güzel bir beslenme programı oluşturmalısınız (protein yüksek karb yağ alımı minimum şeklinde ).. Antremana gelecek olursak , il

https://www.bodyforumtr.com/threads/ağırlıktan-sonra-kardiyo.21884/

incelemenizi öneririm ..

6. Ihtiras

Ihtiras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Hocam maddi imkan kisitli whey alicam zaten elimden geldigince besleniyorum low carb yapiyorum zaten yapmaya calisiyorum ama nekadar karbo alicam gunluk bilmiyorum anrteamanagelin ce uvfitness doye siteye uye oldum ucretli evg prosunu uyguluyorum

Sayfayı Paylaş