8 dk lık karın programı işe yarıyormu?(Abs Workout how to get six pack abs)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve uçuk tarafından 9 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

8 dk lık program işe yarıyormu(faydasını gördünüzmü)?

1. evet, faydasını gördüm.

74,4%
  2. hayır, bunun yerine mekik çek daha iyi.

28,2%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Sormak istediğim şu salonda karın hareketleri belli kalıplaşmış hareketler hem orda antreman yapıp hemde evde yapmak kasları çok zorlamazmı kasları geliştirmekten çok geri götürmezmi ?

2. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Salonda kalıp hareketler yapmak zorunda değilsin, çek minderi istediğin gibi abs workout uygula,ben öyle yapıyorum.
    Salonda yaptığınla kal eve gelince devam etme.
    %90 programların sonundaki 3x20 mekik 3x20 crunch ile pek bir yere gelemezsin, p90x in abs rutinlerine bakabilirsin.

3. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    cümle aslında tamdı ama ben yinede ayırayım karın kasları düşük yağ aranlarıyla kendini beli eden kaslar sen karın kaslarını bol bol gsterebileceğin yaz aylarına kadr haftada 2 kerede çalışsan günde 2 kerede çalışsan süre uzun olduğu için aynı sonucua lacaksın. yok ben kaslarımı göstermek için çalışmıyorum diyosan yine benim dediğime geliyor bulksun kendi gözle görülür fark olmaycak yine. ben yaz kış yağ oranımı düşük tutuyorum diyorsan enerjinnden çalıyorsun diyceğim. yani işin özü ben bu karın kasındaki acelecilikteki mantığı anayamadım. iyi çalışmalar..

EdgeVII bunu beğendi.
  4. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Ben bu sporu kendim için yaptığım için,kışın kendimi sürekli görebiliyorum, ayrıca bunu kız arkadaşımda görebiliyor ve kendisine saygım var.
    Şöylede bir ekleme yapayım karın 'kas'ınız yeterli gelişmemişse yağ oranı düşünce istenilen görüntüde elde edilmicektir. Ne demiş atalarımız 'zayıf erkekteki 6pack şişman kadındaki büyük göğüs gibidir; o sayılmaz'

Acelecilik değil; elimde olsa -aslnda elimde ama- 365 gün define gezerim. Adı bodyforumtr olsada üye olduğum forumun benim estetik anlayışım daha çok high-end fitness vücutlar sanırım bundan dolayı bulk-6pack vs. konularında anlaşamıyoruz

Saygılar,iyi çalışmalar.

memmeat bunu beğendi.
  5. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Bu programı harfi harfine yapmak gerçekten zordu , yaklaşık 1 ay bu programı aksatmadan çalışmıştım , gelişme oluyor olmuyor değil ama bu programı uygulayıp yediklerine dikkat etmeyenler vardı , çok beklemişlerdi çok da beklerler. Programdan ziyade beslenme çok çok önemli karın kası için , belirtelim yeni başlayan arkadaşlar için..

6. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    mormal bi program hazırlasanız bundan çok daya iyi oluyo denedim ben.

7. Lordrream

Lordrream Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trabzon
    Bende uyguluyorum level 2 yi 1 hafta oldu 2 günde bir yapıyorum :) gelişme var sertleştiler ve dokununca packları sayabiliyorum kısacası işe yarar :)

8. Parliament

Parliament Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben Adrian James in programını uyguluyorum gayet güzel ve işe yarıyor.

9. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Iphone uygulamalarına bakarken tesadüfen bulmuştum harika bir program.

10. hknyildirim

hknyildirim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Meslek:
    Direktör
    Yer:
    İstanbul - Beylikdüzü
    Merhaba, programı uzun zaman önce telefonuma yüklememe rağmen bir türlü programa başlayamamıştım. Programı ilk yüklediğimde internetten Adrian'ı da bulup bir çok soru sormuştum. Ne kadar sürede yapmalı, nasıl yapmalı ne yemeli gibi...

Geçtiğimiz haftalarda, benim programı düzenli olarak yaptığımı sanacak ki, Adrian James baklavalarımı sordu. Yanıtı ise burada

Tabi, bu mesajlaşmadan sonra aklıma yeniden düştü.
    Neredeyse hiç spor yapmadığım için dün gece birden gelen bir kuvvetle ilk antremanımı begginer seviyede yaptım ve bıraktım.
    Bu hafta hergün 2 begginer antremanı yaparak önce vücudumu ısıtmayı planlıyorum. Yada alıştırmak artık herneyse.

Devamında ise 1 ay advanced ve ardından elite modda antremanımı uygulamayı planlıyorum.

Burada dikkat edilmesi gereken noktalar şunlar(mış):
    1- Beslenme: Size uygun, yağ oranınızı azaltacak bir diyet programı hazırlayın.
    2- Dinlenme: Adrian'ın tavsiyesi normalde bir gün 6PAW bir gün de Boot Camp yaparak tüm vücudu forma sokmak. Ancak, özellikle 6PAW'in begginer seviyesi neredeyse ısınma antremanı kadar hafif olduğu için - en azından benim içim- her gün yapılabilir.
    3- İstikrar: Programlar o kadar kısa ki, reklam arasında bile yapılabilir. Zor olduğunu biliyorum ve bu konuda en tembeliniz benim!

Size ara ara gelişmeleri yazarım.

11. smallboy

smallboy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    KKTC - İZMİR/BUCA
  12. Dying Breed

Dying Breed Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Nefes alıp vermek.
    Yer:
    İSTANBUL
    bu programı herkez gibi videyu açıp yapıyorum..ayda 1 kez..faydasını görüyoum..karnımdaki adeleyi en ateşli en sıcak hisettiğim aslında tüm vücudumda en yankılı zevkli geçen antreman...video seviyelide...1.seviye 2.seviye diğe bence güzel tavsiye ederim 20 yaş altına...

13. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    level 1 bile çok sert geldi midem patlıcak zannettim ama çok çok etkili gibi geldi 3 kere yaptım şimdi yapıcam yine antranör gereksiz dedi ama salonda mekik çekince hiç bişey hissetmiyorum artık

Son düzenleme: 30 Eylül 2013
  14. R2maru

R2maru Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Bir soruda ben sorayım bari geçen hafta salonda ölçtürdüm %6.2 yağ oranım çıktı 54 kilo - ektemorfum sanırım adonislerim baya net ama karına gelince hiç belli olmuyor bunun sebebi nedir?

15. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    valla 12 dakkalık olanı var benim diyen adam o programı nizami yapsın kasılmayı da yanmayı da faydayı da görür.

16. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kaslarına hacim veremediğin içindir.yoksa o yağ oranında gayet belirgin gözükmesi lazım.mekikleri çok tekrar yapcağına ağırlıkla 3*12 ,4*10 gibi setlerle çalışmanı öneririm

17. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    ah benim karın kaslarım dana gibi elim aralarına bile giriyo ama görüntü yok :D

18. R2maru

R2maru Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Artık deneyecegim teşekkürler cünkü normal yapınca yansa bile etki etmiyor fazla

Sayfayı Paylaş