8 dakikada kas hareketleri hakkında sorum ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gergo tarafından 11 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gergo

gergo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben şimdi 8 dakikada karın kası yapma hareketlerine başladım zaten çoğunuz bilirsiniz bilmeyenler için Günde 8 Dakikada 6 Baklava Çıkarmak (Videolu) | YİGİTCE bu hareketlerin kilo vermeye faydası olurmu yada kiloluyken yapsak bi zararı olurmu yada boy hakkında bi zararı olurmu aynı zamanda ısınma hareketleri ve barfixde yapıyorum ???

2. gergo

gergo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lütfen yardım edin sorularımı cevaplayın tüm forumu araştırdım 8 dakika ile ilgili birkaç bişey var onlarda soruma tam cevap değil o_O

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.788
    Ödül Puanları:
    123
    Bütün hareketler gibi kilo vermeye faydası olur, kiloluyken yapmanın zararı olmaz, boya zararı olmaz. Bu antrenmana spesifik arama yaptığın için soruların cevabını bulamamışsın. Bu antrenman herhangi bir karın antrenmanı, bir özelliği yok. Her antrenman için geçerli olan kurallar bunun için de geçerli.

4. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Bu hareketler sana fazla bir efor sarfettirmiyeceğinden dolayı fazla miktarda kalori yakmanı sağlamaz kilo vermek istiyorsan yürüyüş koşu vb. gibi aerobik egzersizlere yönelmelisin.Boyunun uzamasına herhangi bir olumsuz etki etmez kiloluykende kendini fazla zorlatmazsan zararı olmaz.

5. gergo

gergo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çoook teşekkür ediyorum cevaplarınız için kilo verme derken karın yaktırma olarak demiştim

Sayfayı Paylaş