8 Aylık Değişim

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve burakicyar tarafından 25 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. burakicyar

burakicyar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Boy: 1.75
    Kilo :65 to 73
    Sadece 2 ay boyunca anabolik karbonhidrat kulandım, vücudumda başka herhangi bir suplement yoktur.
    Her türlü yoruma açıktır dostlarım.
    [​IMG][/url][/IMG]

bodykazm bunu beğendi.
  2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    73 kilodan çoook çok daha iri gösteriyorsunuz,baya iri gösteriyorsunuz yani.anabolik karbonhidrat ne demek acaba? :) direk anabolik etkisi olan yiyecek var da haberimiz yok galiba.

dipnot:foto ekleme kurallarına uyulmamış,bacak ve sırt pozları da eklemeniz gerekli.konu yetkili yönetici tarafından kilitlenebilir.

3. burakicyar

burakicyar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Marka ve ürün ismi vermek yasak değilse verebilirim, vucudumun bazı kısımlarında sedef olduğu için bacak ve sırt pozu vermedim.

4. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Özelden yazarmisin anabolik karbonhidrat olayını? Ayrıca beslenme ve antrenman programınida yazarmisin konuya gelişim çok iyi çünkü ben dahil birçok kişiye yardimci olabilirsin:)

5. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Vücudunuz çok iyi gelişmiş kilonuz ve kaslarınızın gelişimi resminize göre çok iyi duruyor kilonuz konusunda 73'den biraz fazla görünüyor ama resme göre gelişiminiz çok güzel çok iyi burada bir çok forum arkadaşlarımıza yardımcı olabilirsiniz gelişimiz konusunda evet burada sizden öğrenilecek tüyoların çok daha önemli olduğunu düşünüyorum gelişime hız kesmeden devam edin çok fit ve form da görünüyorsunuz yaza hazır konumda başarılar ;) :cool: :D

6. CompLex1Life

CompLex1Life Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    dostum tek kelimeyle harikasın! çok estetik bir vücuta kavuşmuşsun. tebrik ederim. konunun kilitlenmemesi için konu kurallarına göz at bize faydalı olacak bilgilere sahipsin konuyu kaybetmeyelim.

Sent from my iPhone 5C using Tapatalk

7. CompLex1Life

CompLex1Life Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    dostum tek kelimeyle harikasın! çok estetik bir vücuta kavuşmuşsun. tebrik ederim. konunun kilitlenmemesi için konu kurallarına göz at bize faydalı olacak bilgilere sahipsin konuyu kaybetmeyelim.

özellikle nasıl kilo aldın nasıl beslendin o karın o halden o hale nasıl geldi çalışma programın neydi çok merak ediyorum

Sent from my iPhone 5C using Tapatalk

8. ImAdige

ImAdige Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    çok iyi şuanda hedef vucut sendeki vucut :D dostum cok iyi ya anabolik karbonhidrat ciddi anlamda ozelden atabilirsen nasıl temin ettiğini cok iyi olur heralde anabolik protein tozu aldın .?
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Mayıs 2015 ---
    ha bu arada testesteron aldınmı anabolik den sonra takviye olarak

Son düzenleme: 31 Mayıs 2015

Sayfayı Paylaş