8 Aylık Değişim Ve Bulk Dönemi

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Frkan11 tarafından 5 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Frkan11

Frkan11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar :) ilk fotoğraf spora yeni başladığım günlerde çekilmiş fotoğraftır diğerleri ise günceldir..
    Güncel Ölçüler ;
    Boy : 1.80
    Kilo : 82 - spora başladığımda 73 kg'idim.
    Kollar : 38.5 , 39 arası
    Göğüs : 103
    Omuzları ölçmeyi bilmediğimden..
    Belimi ince yapmak gibi bir hedefim olmadığından ölçmedim.

Fotoğraflarda gördüğünüz üzere yağlı bi vücudum var ve Vin Diesel hayranıyım burdan anlamalısınız :)

Protein tozu vs. hiçbir besin takviyesi kullanmıyorum kimileri diyorki kullansaydın bu vücudun 2 katını yapardın 8 ayda gibisinden amma velakin mezunda 2. Senemdeyim üniversteye hazırlanıyorum supplementler öğrenciye pahalı kaçıyor..

Ekli Dosyalar:

• image.jpeg
      image.jpeg
      Dosya Boyutu:
      90,5 KB
      Görüntüleme:
      1.509
    • image.jpeg
      image.jpeg
      Dosya Boyutu:
      60,6 KB
      Görüntüleme:
      1.028
    • image.jpeg
      image.jpeg
      Dosya Boyutu:
      89,6 KB
      Görüntüleme:
      964
  2. Dizzzy

Dizzzy Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Hala irileşeceğim diyorsan yazın clean bulk olarak devam et ama eğer kas kütlesi kazanmak ve belirgin hatlara sahip olmak istiyorum diyorsan karb düşürüp protein alımını arttırıp güzel bir definasyona başlayabilirsin tam zamanı mayıs ama gelişim gözle görülür şekilde güzel böyle devam et başarılarının devamını dilerim ..

3. Frkan11

Frkan11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Düşünceleriniz için teşekkürler :) ikisininde ortasını istiyorum.. Yani ne çok şişip göze batmak istiyorum nede klasik sıradan olmak istiyorum yani en azından insanların geneline göre iri diyelim.

4. gurcelik

gurcelik Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yorum yapmaktañ kaçınacağım bir before after olmuş diyebilirim gelişim var ama bir antrenör gözü ile baktığımda bilemedim bi şeyler eksik bunları iyi biliyosun zannediyorum iyi beslenemedin, şu bir gerçek ki beslenmek için para lazım para da maalesef öğrenci de yok, hak veriyorum sana böyle baktığımız da iyi diyebilirim

Frkan11 bunu beğendi.
  5. Frkan11

Frkan11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Her türlü eleştiri beni daha çok motive eder beslenmeye elimden geldiğince dikkat ediyorum ama dediğiniz gibi bazı şeyler için para gerekli öğrencinin halide dediğiniz gibi malum :) bende bu açığı daha çok çalışarak ve kalori alımını her bakımdan arttırıp irileşerek kapatmayı hedefliyorum en azından bir süre.. Teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş