1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

8 Aylık Bulkun sonu-Diyete son 13 Gün.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ÖzTürk37 tarafından 5 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. asilcenk

asilcenk Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    Beni güldürdün kardeşim sağolasın, yaşım 36, profildeki kendi resmim, hiç bir şey anlamadan, bilmeden bu yaşta bu vücut oldu işte (İstersen daha büyük boyutlusunu gönderirim, arkadaşın konusunu bozmayayım) :)
    Siz zamane gençleri anlamadan yorum yapmaya bayılıyorsunuz; dur tekrar anlatayım, arkadaş 20 kilo almış, definasyon sonrası hacim kaybetmemek için en fazla 10 kg verecek. Buda sonuçta yarı define ama 90 kg bir vücut bırakacak geriye. Bunun yerine bu sonuçtaki 10 kilogramlık yağ/kas karışık kazanımı yapmak için ne bulur ise yemek yerine temiz beslenerek o 10 kiloyu kas olarak yapmaya çalışması daha doğru.
    Yani yavaşça okur isen hiç bir yerde 10 kg kas kazanımı olduğu yazmıyor, sadece alınan 20 kg kilo yerine temiz 10kg kas yapmaya çalışılması gerektiği yazıyor.
    Ayrıca 8 aydır beslenen, spor yapan ve emek harcayan birisine peh sen bunu yapmışsın ama bu çöp demek kimsenin haddi değil... Daha iyisini biliyor ve yapıyor isen yol gösterirsin bilmiyor ve yapamıyor isen susarsın...

Darkmoon53 bunu beğendi.
  2. ÖzTürk37

ÖzTürk37 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Abi öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Evet haklısınız bende kabul ediyorum sizin dediğinizi biyerden sonra fazla ve dengesiz beslendim yağlandım. Arkadaşın dediğine gelirsek herkes yorum yapabilir benim için sıkıntı yok Sonuçta ben yanlışlarımı biliyorum ve bidaha yapmayacağım şeyler var ortada. Kısacası haklısın abi Keşke dediğin gibi olsaydı zaten bidaki bulkum daha profesyonel olcak şuan 96 kiloyum define oluncada paylaşıcam sizinle inşAllah çok küçülmem hedefim bu

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ÖzTürk

3. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Boy kaç?

4. ÖzTürk37