8 Ay Sürede 30 kg vermek mümkün mü ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ramazanyikici tarafından 12 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ramazanyikici

ramazanyikici Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar 18 yaşındayım 178 cm boyunda 108.5 kg ağırlığındayım askeriye hedefim var geçen sene liseden mezun oldum kilom yüzünden gidemedim bir sene daha denemeye karar verdim aynı zamanda YGS-LYS sınavına da çalışıyor ve haftanın 4 günü dershaneye gidiyorum şu anda sağlık sigortam ve durumum olmadığı için bir diyetisyen kontrolünde zayıflayamıyorum ancak Haziran'a kadar olan sürede 80 kilo sınırlarına inmem gerekiyor ne yapacağımı bilmiyorum tam anlamıyla cardio yazan yerlere bile baktım ancak bu konuda çok cahilim bir yönerge alamadığım için mecburen bu konuyu açtım.4kgx2 dumbellım var.Beni yönlendirebilecek bir link atarsanız konuya minnettar kalırım gözden kaçırdığım bir yerin linkini amacımı anlatabildiğimi umuyorum Haziran'a kadar olan sürede 80 kg'a inebilmek.Ve bu sürede çok güçsüz kalmayacağım bir program izlemeliyim.Sınav senem olduğu için şimdiden teşekkür ederim.

2. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    iştahına ve azmine bağlı
    hızlı kilo vermek cok zararlı tutupta günde 1 tabak corba içip kilo verecem diye başka şeyler yememezlik yapma

3. ozan1978

ozan1978 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    8 ayda 30kg vermek anormal değil,ben 96'dan 80'e 4 ayda düştüm..Ekmeksiz,hamursuz,şekersiz,sadece faydalı yağları kararında kullanarak çok rahat verilebilecek bir kilo,az yiceksiniz,zamanla bünyeniz buna alışacak,tartıda hergün 200-250gr arası düştüğünüzü görebilirsiniz..

4. Ömer Savaş UZUN

Ömer Savaş UZUN Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13

Sayfayı Paylaş