8 Ay düzensiz çalışma 2 yıl ara şimdi yeniden...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve GuarellaWarfare tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. GuarellaWarfare

GuarellaWarfare Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar sınav dönemimden önce 8 ay salonda çalışma yaptım.Fakat bilgisizlik yetersiz beslenme uyku düzensizliği derken 8 ay sonun açıkcası pek birşey göremedim.2 yıla yakın ara verdim sınav senem olduğu için sonra üniversite 1. sınıfta.Şimdi yeniden başladım 2 aydır çalışıyorum.
    Hergün bolca yumurta et tavuk ton balığı salata içecek olarak ayran yada su tüketiyorum.Dondurma tatlılar şekerlemeler abur cubur tüleri bıraktım.
    Sigara alkol hiç kullanmıyorum.Asitli içecekler içmiyorum.Tıp fakultesinde okuduğum için sene içinde 10 ayda 2 ay felan gidebileceğim spor salonuna fakat
    eve bench sehpası ve 50 kiloluk dumbell set(Uzun barlar dahil) aldım.Göğüs kol arka kol karın bunların nerdeyse tüm hareketleri evde yapabilirim.Sırt biraz eksik olaiblir diye düşünüyorum fakat elimden gelen birşey yok evdeki imkanlarla yapacağım.
    Size sorum vucüdumun ilk hali ve 1.5 ay sonraki hali bu şekilde fakat en önemli konu benim boyum 1.91 yani beslenmem çok zor.Boyumun çalışmama etkisi
    ne kadar olur ve sürekli anlattığım şekilde ve beslenme şekliyle çalışırsam önümüzdeki aylarda protein tozu kullanmaya başlamayı düşünüyorum.
    Kısacası sorularım: Boyumdan dolayı çok zorlanırmıyım? Anlattığım imkanlarla düzenli ve fit bir vucüda sahip olabilirmiyim? Protein tozu kullanmalımıyım ?

Boy:1.91
    Kilo:78.5

Ciddi anlamda cevaplayan herkese çok teşekkür ederim
    4 Ağusots.JPG 4 AĞustos.JPG 20 AĞUSTOS.jpg 20 Ağustos2.JPG
    İlk iki resim 4 Ağustos Çalışmaya başlayalı 20 gün olmuştu.3-4. resimler 22 Ağustos.
    Konuda herhangi bir kural hatam varsa uyarırsanız düzeltirim.

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş