8.5 Ayda 20 kg nasıl verilir ? (Çok Önemli, Yardım Edin)

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve hacked tarafından 18 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hacked

hacked Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba 18 yaşımdayım maalesef 100 kg' yim çok iğrenç ve göbekli bir vucudum var polis olmak istiyorum ama kilom tutmuyor 8 ayda en az 15 kg vermem gerek. Bunu nasıl yapabilirim ? Yağ mı yakmalıyım, kas mı çalışmalıyım, su mu kaybetmeliyim, kulaktan dolma şeyler hariç hiç bişey bilmiyorum lütfen bana yardım edin geleceğim için çok önemli...
    1 Haftadır dikkat ediyorum
    -Sabah mısır gevreği,
    -yeşil çay
    -ızgara tavuk, haşlanmış yağsız tuzsuz
    -salata
    -çorba veya yourt,
    -bazen diyet kola içiyorum (0 şeker)
    -Lif içerikli ürün almaya özen gösteriyorum

Spor salonuna başlamam gerek sanırım, hangi hareketleri çalışıp, nasıl beslenmeliyim ?

2. Dr.Science

Dr.Science Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci (Tıp Fakültesi)
    Yer:
    Hatay
    8.5 ayda 20 kilo vermek çok kolay.Ama önemli olan iyi bir beslenme ve SPOR.

Yağ yakımı için kardiyovasküler çalışma şart.Bunlar koşu,yürüyüş,bisiklet,eliptik bisiklet vs.

Spor salonunu da yazıl.Flexor hocamızın yeni başlayanlar bölümünde verdiği hareketleri yap.Ama düşük ağırlık çok tekrar. Ve püf noktaları bölümünde masteer hocamızın yağ yakımıyla ilgili çevirdiği makaleler var.Onları oku araştır derim :)bench_O unutma azmin elinden hiçbir şey kurtulamaz ;)

3. melkidessek

melkidessek Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Diyet değil, düzenli beslenme ve spor. Forumda envayi çeşit kaynak var bu konuda; incelersin. Ben de bunları inceleyerek başladım. Sonra da tatlıyı; çayda şeker, bisküvi, mısır gevreği mesela; bunları sıfırladım mesela.

4. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Forumda bu sorduğun soruların cevapları var.Madem kilo vermek gibi zor bir işe giriştin,biraz azim gösterip araştırabilirsin.Bu sorduklarının cevabını sana detaylı kimse yazmaz.Çünkü her sorunun cevabı çok uzun.Forumun beslenme ve yeni başlayanlar kısmını iyicene araştır bence.Umarım hedefine ulaşırsın.

Sayfayı Paylaş