74 model chevrolet gibi yakıyorum.

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve asukacs tarafından 24 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. asukacs

asukacs Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Evet arkadaşlar, fitness'e başlayalı 13 gün oldu. Boyum 1.72 kilom 68, yaşım 23. Sadece kas yapmak ve kilo almak istiyorum. Asla zayıflamak istemiyrum. Sanırım metabolizmam çok hızlı çalışıyor ve 2 hafta olmasına rağmen zayıflamaya başladım. Yanaklarım, gözlerim çöktü. Yakında "makinist" filmindeki adama dönecem diye korkuyorum :D. Siz tecrübeli kardeşlerimden öneri almak istiyorum, zayfılamamak için. Teşekkürler

2. XBoKsX2103

XBoKsX2103 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    18
    bazıların metabolizması cidden çok hızlı bizim iş yerinde çalışan murat abi var 80 kg adam vücudunda da yağ oranı cidden az 13 senedir güreş yapıyor kendisiyle günlük ne yediğini biraz konuştuk
    bu arada 2. kademe antrenör kendisi yedikleri şunlar günde 5 taneden fazla ekmek ve her gün 2 kilo patates yediğini söyledi şaka gibi yeme şekli de şöyle antrenman öncesi ekmeğin arasına patatesi koyup acılı ketçapla yiyorum diyor antrenman sonu yine aynı şekil ve inan ki protein ıvır zıvır hiç bir şeye dikkat etmeden cidden sağlam vücudu var ve yağ oranı %8 -9 dan fazla değildir
    ama çok aktif bir hayatı var ben yesem ne olurum bilmiyorum :)
    yani kısacası kaloriyi arttır yiyebildiğin kadar ye pirinç,makarna,patates,bulgura yüklen zayıfladığına göre az kalori alıyorsun

3. nothinq

nothinq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yemeğe aban hacı bolbol karbo her öğününde bolca karbo olsun günlük kalori hesabını yap ve çıkan değerlerin üzerinde kalori almalısın başka türlü geriye gidersin...

4. asukacs

asukacs Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Tamam dostlar eyvallah deneyeme başlayacağım

mrhungerhunter bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş