7 kilo verdim ama belli olmuyor

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve steriouss tarafından 27 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. steriouss

steriouss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    17 yaşındayım 1.78 boyum var 86 kiloydum 79'a düştüm 1.5 ayda yaklaşık 40 gün spor+diyet ile diyeti pek düzgün yapmadım protein az aldım umarım kas'dan yakmamışım dır çok az sıkılaşma oldu ? sormak istediğim sorular var

1.)Kaç kiloya inmem lazım ?
    2.)göbekli değilim az biraz yağlanma var daha çok bacaklarım yağlı göğüslerim bayağı düzeldi 1.5 ayda karın kası yapmaya ne zaman başlayabilirim ufaktan ?
    3.)bacakları sıkılaştırmak için önerileriniz var mıdır ? squat yaptım ama daha çok belirginleşti öne doğru genişledi
    4.)Yapmayı düşündüğüm diyet:
    sabah:2 haşlanmış yumurta beyazı,2 dilim domates ve salatalık,4 zeytin ve bitki çayı
    öğle:elma ve yeşil salata
    akşam:çorba (hazır olandan düşünüyorum öneriniz varsa yazabilirsiniz) + her akşam 1 adet haşlanmış tavuk but'u ve 2 haşlanmış yumurta
    5.) Antreman olarak 40 dakika süren bir dvd var tk500 vol 2 ortalama bir kardiyo 500 kalori yaktığımız söyleniyor sizce devam mı edeyim yoksa insanity'e mi başlayayım ?

Son düzenleme: 27 Ocak 2015
  2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    1- Belli olmaz. Yağ harici kütlenin ne kadar olduğuna bağlı.
    2- Karın kasını zaten yapıyorsundur. Ne zaman görüneceğini soruyorsan bkz:1
    3- Squat iyidir. Fazla yağlar gidince daha sıkı olur zaten.
    4- Böyle diyet olmaz olsun. Ölüm orucuna benziyor. Beslenme ve yağ yakmayla ilgili bütün sabit başlıkları oku.
    5- İstediğini yapabilirsin ama ağırlık çalışmanı öneririm.

FK27 ve Created By Loss bunu beğendi.
  3. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Hizli kilo verimi=KAS KAYBI

Sayfayı Paylaş