7 keto

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kafkasay tarafından 15 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kafkasay

kafkasay Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    ARKADAŞLAR BU 7 KETO GAYET İYİ BİR YAĞ YAKICI SUPLEMENT OLARAK BİLİNİYOR. NORMALDE VÜDUDUN ÜRETTİĞİ BİR ENZİM ANCAK YAŞ İLERLEDİKÇE AZALIYOR VE DIŞARIDAN ALMAK GEREKİYOR. KULLANICI YORUMLARI OLUMLU YÖNDE. BU KISMI SİZİ BU SUPLEMENT HAKKINDA BİLGİLENDİRMEK İÇİNDİ. AŞAĞIDA DA AÇIKLAMALARINI OKURSUNUZ. BENİM SORUM İSE CARNİTİNE İLE BİRLİKTE KULLANILABİLİR Mİ?

7 Keto
    termojenik enzimleri harekete geçirerek metabolizma hızını artırır. Depolanmış yağı enerjiye dönüştürerek kilo kaybına yardımcı olur. 7 Keto Nedir?
    Depolanan yağların enerjiye dönüştürülmesine yardımcı olan 7 Keto, vücudumuz tarafından doğal olarak üretilir. Ancak 20'li yaşlardan sonra 7 Keto miktarı azalmakta ve bazal metabolizmanın hızı düşmektedir.

Yapılan Klinik çalışmalarda dışarıdan alınan 7 Keto'nun uyarıcı etkisi olmaksızın termonejik enzimleri harekete geçirdiği, depolanmış yağı enerjiye dönüştürmek sureti ile kilo kaybettirdiği görülmüştür.

Summer 7 Keto, termojenik enzimleri harekete geçirmek sureti ile yağ yakışının artışına, metabolizmanın işleyişinin hızlanmasına yardımcı olur. Sadece diyet ve egzersize göre 3 kat daha fazla yağ kaybına destek olur. Summer 7 Keto kullanımı, bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış bir zayıflama yöntemidir.

7 KETO KAPSÜLÜNÜN İÇİNDEKİ ENZİM DIŞINDA KALAN DİĞER KATKILARI Summer 7 KETO (Summer Yedi Keto) İçeriği:
    Yeşil Çay
    Yağ Yakımı artışına ve metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olur. Kilo verilmesi sonrası bu kilonun korunmasını destekler. Aynı zamanda güçlü bir antioksidandır.
    Oolong Çayı
    Metabolizmanın hızlanmasını ve yağ yakımı artışını destekler. Bağırsaklarda yağ emilimini azaltarak kilo vermeye ve verilmiş olan kilonun korunmasına yardımcı olur.
    Krom Polinikotinat
    Yağsız vücut kitlesinde artışı ve yağ dokusundaki azalmayı destekler. Karbonhidrat, protein ve lipid metabolizmasında rol alır.
    Yerba Mate
    Metabolizmanın hızlanmasını ve mide boşalma zamanının uzamasını destekleyerek zayıflamaya yardımcı olur.
    Eleuthero
    Enerji arttırıcı etkisiyle sık acıkmaların engellenmesine yardımcı olur. Stresi azaltarak vücudun kalori kısıtlanmasına karşı uyumuna destek olur.
    Astragalus
    Metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olan antioksidan bir bitkidir. Vücudun kilo verdiği dönemde, zayıflama durumunun yarattığı strese karşı destek sağlar.
    B vitamin Kompleksi
    Enerji üretiminde önemli rolleri olan B grubu vitaminler sinir hücrelerini destekler. Karbonhidrat ve yağ metabolizmasında görev alır.
    C Vitamini
    Bağırsaklardan krom emiline destek olur; antioksidan etkileri mevcuttur. Yağ yakışında önemli rolü olan karnitin oluşumunu destekler.

2. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Bunu duymuştum.
    Şu an animal cuts kullanıyorum, bitince 15-20 günlük bir aradan sonra 7- keto'ya başlayacagım.
    Tavsiye edilebilecek bir marka var mı?
    iherb'de now foods ve twinlab'ın ürettiklerini gördüm.

3. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Ben Pek inanmıyorum..

Acı cehre olsun,bu olsun,Elma krom olsun.Pek inandırıcı gelmıyor.

4. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Now Foods'un 7-KETO'sunu tecrübe etmiş olanlar var mı?

5. ofi

ofi Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    bende merak ediyorum bi dahaki siparişte araya sıkıstıracam bı tane

6. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    7 keto deneyen arkadaşlardan yorumlarını rica edebilirmiyim ne derece etkilidir

Sayfayı Paylaş