7 aylık vg ciyim 2 ay ara versem ne olur?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve x tarafından 24 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    saten şikayer ettim umur35 i ya herseye karısıyor. biz bilgi paylasımı ıcın kullanıyoruz. yada benmı oyle sanıyorm acaba. neyse. herkes hacimli iste ama ben istemiyorum parcalı biraz da iri fazla degil boyle bi heedefim var. umarım ulasıcam tekrar basladıgımda.

Son düzenleme: 27 Ekim 2009
  2. Abflex

Abflex Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    stonebabybody, meraba.Bu şekilde parçalamayı hangi programla yaptın, yemek ve egzersiz anlamında?Benim tercihim de, vucudu şişirmekten ziyade böyle estetik bir gorunum alacak şekilde eğitmek, antrenmak yapmak vs...
    Paylaşırsan programını yada bahsetmek istediğin ayrıntılar varsa lutfen burdan yaz.Kolay gelsin...

3. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    12 li 15 li 20 li setler yaptım 4x12 4x15 4x20 gibi yerine gore degisik zaten zayıftım basladıgımda basladıktan sonra 62 den 79 kilo ya cıktım. 7 ayda. 20 gundur yapmıyorum spor. ayrıca gunde ekmeksız yagsız beslendım 6 7 ogun gıbı. birde weider gold premium proteini var en iyi olanı whey ama 2 tane var birisi prolar ıcın benım ıcın degil ama onu kullandım

4. caglar keyf

caglar keyf Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam dinlen korkma bnde 40 gündür yapmıyorum (salon tadilatta :D ) bi şey olmaz pazuda 1 cm düşüş yaşadım ama 3 kilo aldım ama aşırı yediğim için :) nse arada şınav mekik koltukta arka kol varsa duambel pazu çalış her türlü yeter 2 ay snrada daha güzel istekli bi şekilde devam edersin kimseyide takma bak dalgana kolay gelsin

x bunu beğendi.
  5. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    sagol caglar. takmıyorum zaten sadece bazı dengesizler var sinir bozuyorlar boşyere. İşim ağır iş sürekli bi yerlerim zorlanıyor. Gobek cıktı sankı biraz. daha 15 gun oldu anca

6. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    stonebabybody eleştiriye açık ol lütfen umurun yazdıklarını okudum olumsuz yönde eleştiri yapıyor diye herşeye karışıyo anlamına gelmez resım ekleme kurallarını okursanız resımlere gelen eleştirilere saygı duymanız gerektiğini görüceksiniz kötü olan eleştirilere sen ne karışıyosun gibilerinden tavırlarla yaklaşmanız kurallarda yazmıyor.
    ayrıca uzun zamandır forumda yoktun yenı resımlerini ilerde beklıyoruz bu arada.:)

not:ara vermişsin şuanki üzüntünü tahmın edebılıyorum fazla kafana takma derim fazla bir düşüş yaşamassın zaten.

HeavyDuty bunu beğendi.
  7. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    dikkat et ne soyledıgını. adam ne varki hacim anlamında yazmıs bu alaycı bı yaklasım. negatif elestiri degil resmen alay

8. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Sen komplekslerin varsa zaten ne desem alıncaksın..
    Ne dedim ben orada "hacim olarak ne varki neyi kaybedeceksin" dedim senin "kaslarımı kaybetmemek icin ne yapmalıyım" soruna..
    Ha yok ben alınıyorum diyorsan resmini koymayacaksın buraya.. ;)

HeavyDuty bunu beğendi.
  9. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    tmm sensin. sen haklısın kardeşim eleştirile alayı ya sen ya ben ayırt edemiyoruz. özür dilerim. bidaha yazma tekrarlamayalım. lütfen

10. kisish

kisish Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    umur35 bence de ukalalık etmişsin..
    sadece insanları incitmeyecek şekilde yazsan bu konu tartışma yeri olmayacaktı

Kan Mevsimi bunu beğendi.
  11. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    stonebabybody 'in konusu kitlenmesin işi görülsün diye konuşmuyorum. Sen aldırma ver aranı 7 aylık bır kısı 2 aylık arayı max 3 haftada toplar. Bu konuda uzamasın burda.

Sayfayı Paylaş