1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

7 Aylık Gelişim Aldığım 16 Kilo Verdiğim Emek

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve fruion tarafından 15 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fruion

fruion Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Bu işe başlamadan önce 64 kiloydum ve işte bu vucutla başladım.

İlk 1 ay beslenme konusunda hiç bi bilgim yoktu. Kolada içiyordum her şeyide yiyorum.Sonra araştırınca gerçekleri öğrendim. Ama en başta amacım sadece kilo almak oldugu için pek önemsemedim ama sonra düzene soktum beslenmemi.

5 ay geçti aradan.

Buraya kadar pek karbonhidrata dikkat etmiyordum aslında 5 ay boyunca sadece gerekli kaloriyi aldım kötü besinlerden değil ama bazen 200gram protein oldu bazen 100 yani makrolara dikkat etmiyordum. Son 2 ay dikkat etmeye başladım 2 öğün karbonhidrat almaya başladım ve hergün 400 gramın üstünde karbon hidrat 100 gramın üstünde protein aldım. Yağlara dikkat etmeye başladım akşamları 2-3 kaşık zeytinyağı içmeye başlamıştım hatta 1 tane çiğ yumurta yemeye başladım yatmadan.

2 ay geçti aradan.

Şu sıralar biraz yorgun düştüm bide sol kolumda ara ara bi ağrı girmeye başladı sanırım side rais yaparken oldu 2-3 gün off yapmayı planlıyorum ağrı geçene kadar. Beslenme tabiki de devam edecek. Şuan kilom 80 civarında bu arada. Kol ölçümü biliyorum sadece 38 oda arkadaşlar. Alt karında biraz fazla yağ oldugunu biliyorum ama dikkat ederseniz spora başlamadan bile alt karında yağ vardı biraz şimdi biraz daha arttı ama hepsin benim elimde sonucta kışın bulka devam edip yaza doğru 2 ay define olmayı düşünüyorum. İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum her yorumada açığım arkadaşlar. Yüzümü neden kapattığımı soracak olursanız bilmiyorum kendimi daha rahat hissetmek için olabilir. Herkese iyi günler iyi sporlar ve bol şans dilerim.

CompLex1Life bunu beğendi.
  2. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    güzel bir iş çıkarmışssın. ama kendini yeterli görme daha iyisini yapmaya çalış doğru şekilde ilerliyorsun gibi. yağ konusuna kafayı çok takma kas kütleni arttırmaya bak

fruion bunu beğendi.
  3. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Boy kaç?

fruion bunu beğendi.
  4. fruion

fruion Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Boy 1.78 arkadaslar

5. fruion

fruion Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

6. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    178 boy ve 80 kilo için az yağlanmışsın ve çok kısa sürede kilo almışsın. Bu açıdan gerçekten başarılı ama bu boy-kilo ve yağ oranında çok daha hacimli gozukmeliydin? Yani sanki 80 kilo değil de 70 kilo gibi duruyor bu açıdan ilginç.

Ancak gerçekten başarılı 1 sene sonra gayet iyi vücut yaparsın. 7 ayda olabilecek en iyilerden biri

Sersem1690 ve fruion bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş