7 aylık boş çaba resimli..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve aybars-16 tarafından 5 Mart 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. thebarley

thebarley Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    kendini zorlayacak kadar ama atıyorum 8 tekrarı çıkartamayacak kadar değil..aybars ben ısrarlar beslenmenin yetersiz olduğunu düşünüyorum yağ oranın fazla değil..sen yağlanmaktan korkuyorsun fakat temiz beslenildiğinde fazla yağlanmadan istediğin vücudu elde edersin..neyden korkuyorsunki aşırı yerimde yağlanırım diyemi düşünüyorsun..kaslarının gelişim sürecinde diyet uygulama karboyu kısma gene şekeri kıs yağı kıs ama normal adımlarla ilerle..dediğimi dinle bu aralar yemeğe yüklen protein ve karbonhidrat al ama kaliteli kaynaklardan olsun ve yağlı şekerli gıdaları aşırı tüketme..vücudun yapımda değil yıkımda zorlamayı nizamiyi geçtim nizami yapmasan bile yeterli beslenmeyle gelişirdin bu işin püf noktası gelişmek..bu dediğimi yap 1 ay sonra gel bana teşekkür et...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:54 ----------

pardon beslenmek olacaktı orası...bu işin püf noktası doğru ve yeterli beslenme..

2. aybars-16

aybars-16 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    günümün yarısından çoğu okul ve dershanede geçiyor. ne önerirsin beslenme için?

3. amra

amra Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    günde iki öğün weight gainer+ whey protein..öğünler arası al...sabahleyin 4 ya da 5 yumurta.sarıları da ye..can sarıdadır..ve de süt..günde 1.5-2 litre gibi tüket...tavuğunu,ya da dardanel tonu eksik etme..okulda dershanede de tüketebilirsin bu dediklerimi.ve dinlenme..şunu unutmaki vücut dinlenirken gelişir.gereksiz efor harcama.enerjini idmanına biriktir..kas yapına,vücut tipine uygun bir idman ile çok güzel kütle yaparsın bu tarz bir beslenme ile.

4. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    bence senin vücut iyi bna göğüsler braz eksik gbi geldi ama omuzlar falan ii gelişmiş bende 8.ayımdayım aşağı yukarı bnmde böle kollar ii gibi ama

5. oğuzhancengiz

oğuzhancengiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kas gelişmesini sadece ölçümlerle değerlendirme . belki ölçün aynıdır ama senin kollarında yağ miktarı azalmısken kas kütlen artmış olabilir bunuda değerlendir bence :)

6. sysnoy

sysnoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    suplement destekli çok daha iyi verim alacaksındır. Azim ve beslenme çok önemli

7. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Yapılan hiçbir çalışma boşa değildir. Ama istediğin seviyeye ulaşamamandaki etkenin beslenme olduğunu düşünüyorum. Eralde sen çok çalışıcam kas yapıcam diye düşündün ama aslında çok iyi beslencem kas yapıcam demeliydin.

Belkide hocan senle pek ilgilenmemiştir ama forumda araştırıp öğrenip bilgilerini geliştire bilirdin

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş