7 aylık çalışma

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve #karaeL tarafından 19 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. #karaeL

#karaeL Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Selamlar arkadaşlar 7 aydan beri vucut çalışıyorum bu işlerde yeniyim daha

demir çelik fabrikasında çalışıyorum izmirde oturuyorum ilk başlarda güç yapmak için devamlı ağırlıklara yükleniyodum fabrikada sonra dolu oksijen tüplerini kaldırmaya başladım 150 160 kiloluk yükleri kaldırmaya başladım millet hayretler içerisinde kalıyodu sonra göğüs kaslarım çıktı habire yük kaldıra kaldıra sonra vücüt yapmaya merak sardım bu bende saplantı hırs halini aldı akşam mesaiden gece 10 da yorgun argın gelip evin bahçesinde deli gibi sınav çekiyordum sonra internette araştırarak karın kaslarımı geliştirmeye barfik çekmeye başladım 0 karın varken çok azda göbek varken karnım bu halimi aldı sonra dahada işi ilerleterek açık ara merdiven demirleri vardı onlarla sınav çekmeye başladım sırt kaslarım gelişti baya tabi fotosunu göstermedim en yakın zamanda atarım ön kol kaslarımı geliştirdim omuzlarım gelişti sonra sınav çekmekten arka kol kaslarım gelişti hiç hayatımda body salonuna gitmedim hiç evde vücüt geliştirici bir aletimde yok dambıl vs ben bu işi dahada ileri götürmek istiyorum dahada ileri götürmem için vucut salonuna gitmem şartmıdır benim ?

Boy : 1.85
    Kilo : 80

2. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    bi süre sonra daha komplike çalışmak isteyeceksin
    tüm imkanları zorlayıp merdivenlerde vs calısacak kadar hırslı bi adamsan spor salonunda cok daha güzel işler başarırsın bence..
    üst göğüsün mesela sıfır gözüküyo su anda ki çalıştığın şartlarda gayet normal ..daha komplike bilincli ağırlık antremanlarıyla başarılı işler yaparsın

kolay gelsin

3. TeKiller

TeKiller Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    o nasıl poz ya

4. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    barfiks çekip karın kası
    şınav çekip sırt kası yaptın öyle mi??

5. anil529

anil529 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18

karın kaslarımı geliştirmeye ve barfik çekmeye başladım 0 karın varken çok azda göbek varken karnım bu halimi aldı
    sınav çekmekten arka kol kaslarım gelişti

arkadaş öyle birşey söylememiş yanlış bulacağınıza tebrik etmeniz lazım ki barfix le hanging leg raise tarzı bir hareket yaparakta karın belirginleştirmiş olabilir

forumda spor salonuna gittim protein tozuna başladım 4 . ayım 5. ayım diye koyulan çoğu resimden çok daha iyi en azından salona ilk defa başlayacak birine göre çok güzel bir altyapınız ve hırsınız var
    zaten güç gerektiren bir işte çalışıyorsunuz form korumanız kolay sürekli ağırlıkla içiçesiniz
    salon ve suplement lerle çok daha iyi olacağına eminim
    azminiz kesinlikle takdire şayan
    inşallah daha iyi fotoğraflarınızı görürüz başarılar

6. #karaeL

#karaeL Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    barfiks çekip karın kası değil orda karın kaslarımı geliştirmeye barfiks çekmeye başladım dedim hatta barfiks çekerek kanat kaslarım bile oldu + evt şınav çekip sırt kası yaptım iki balkon demiri arası 1.20 m var ellerim çok açık şınav çektim o yüzden sırt kaslarım oluştu

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:50 ----------

Eyw sağolasın hacim peki bu üst göğüsün çıkması için şınav çekerken ayaklarımı yüksekte tutup öyle çeksem üst göğüs kaslarım oluşurmu body salonuna gitmeyi düşünüyorum ama işlerin yogunluğu yüzünden pek te zamanım olmuyor açıkçası anca bi hafta sonları eğer mesai olmassa gidebilirim haftasonuda gitsem yararı olurmu çok güzel bir vucuda sahip olabilirmiyim ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:52 ----------

Eyw çok sağolasın teşekkür ettim

7. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Bir spora başlasan daha iyi.O kadar kiloyla kendini sakatlarsın bilinçsizce yapma derim.

8. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    pardon arada virgül filan olmayınca vurguyu yanlış anladım

9. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    kontrolsüz güç güç degildir. :D
    bukadar azmin hırsın varsa spor salonlarıı seni bekliyor dostum. çok agır kaldırmak yerine daha rahat kaldırabilicegin agırlıklarla dahi çalışsan bu vucudundan çok daha iyi hale gelebilirsin. bilinçli çalışmayla gerçektende böyle bir gücün varsa alır başını gidersin. başarılar diliyorum sana...

10. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    kardeş çok ağır kaldırmak marifet aslında ancak sakatlarsın bende 16 yasındayken malum meslek lisesi öğrencisiyiz zorlansakda omzumuza 2-3 tane çimento torbası alırdık o yaşta...bence sen spora başla daha iyide yaparsın sen hırslısın.

11. #karaeL

#karaeL Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Eyw sağolasun hacim iki boş 75 kiloluk oksijen tüpünü sırtımda götürdüğümü biliyorum

12. NyKs

NyKs Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim Seni Azmin ve Hırsından Dolayı Gerçekten Tebrik Ediyorum..:) Bence Bir spor salonuna Yazılmalısın Ve daha güzel sonuclar Alıcağından Eminim :)..Tekrar basarılarının Dewamını Dilerim.. :))
    Kardeşim Resimde Fark Ettim Kasık Kasını Baya bi Geliştirmişsin ( Adonis Kası) Acaba Hangi Hareketleri uyguladın Adonis için ? Bende BU kas Türünü Çok kafama Taktımda :D

13. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    leg knee..alt karın hareketleri.. çakı..sonra yan mekik..2 elde dambıll sağa sola yatış gibi hareketler çıkarır adonisi.. :)

14. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş