1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

7 ayda 25 kilo verdim !!!

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Rango tarafından 10 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Rango

Rango Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    samsun
    arkadaşlar merhaba, 7 ayda spor + diyet (diyetim sağlıklı beslenmeyi yaşam felfesine getirerek oldu, yani tam bir diyet değil, abur cuburu hayatımdan uzaklaştırdım düzgün beslendim gece yemek yemedim o kadar) yaparak tam 25 kilo verdim, 110 kilodan 85'e düştüm. (boy 1.90-93 arasında) Neyse göğüslerden çok çekiyordum 90 kiloya inene kadar hep çıktılar tişörtten belli oldular, 90'ın altına inince gittiler ço şükür ki şu an ne göbeğim ne göğsüm bir şey giyince gözükmüyor, dümdüz ve fit gözüküyorum. Ama gelgelelim hala yağ var göbek bölgesinde özellikle, onu giderince vg'ye ağırlık vereceğim daha çok, şu an az az yapıyorum, az karın çalışıyorum. Sizce ümit var mı benden? merak ettim.

Not: eski fotograflarımdan merak edenler olacaktır ama birden kilo aldıgım için o şekildeyken fotograf pek çekilmedim çekiliklerimi de geçenlerde sildim. :) aslına boyuma göre kilom o zamanda aşırı değildi ama beğenmiyordum öyle kendimi, alışmamışım zira.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 10 Nisan 2012
  2. GrawX

GrawX Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle hll olsun diyeyim bende tam tersini yapmıstım bilirim zordur walla allah kolaylık versın ama bundan sonrakı ılerlemen gene aynı sekıldekı ıstıkrarına baglı suan gayet ıyı kılon kaslanman lazım ama sıkıbır calısmayla en az 3-4 ay sonra gayet güzel bir gorunume kavusursun 8-14 ay sonra bakan dönüp bir daha bakar iyi calısmalar devam devam artık bol bol proteın kreatın agırlıda yukle bıraz gucunu arttır

bench_Obench_Obench_O

Rango bunu beğendi.
  3. Göktan

Göktan Üye

Beğenileri:
    338
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    İstanbul
    Kolejen dokun çok deforme olmamış çok şanslısın .O kalan kısımlardaki peltelik bir süre devam etcek ve yaklaşık 6-7 ayda tam manasınla kaybolur.Bu süreci kısaltmak için bazı kozmetik ürünleri sorunlu bölgene lokal olarak uygulayabilirsin

Rango bunu beğendi.
  4. Rango

Rango Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    samsun
    @göktan

önerebileceğin bir ürün var ise sevinirim.

@grawx

teşekkürler, çalışmalarım bu yönde olacak artık. :)

5. Göktan

Göktan Üye

Beğenileri:
    338
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    İstanbul
    Genellikle bunalr bayanların kullandığı doğum sonrası sıkılaştırıcı krem ve jel ürünlerdir.Tavsiye olarak verebileceğim bir ürün adı yok malasefç.

6. Rango

Rango Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    samsun
    peki teşekkürler.

Sayfayı Paylaş