7 aydır çalışıyorum program ile ilgili yardım......

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hasan92 tarafından 24 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hasan92

hasan92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar.ben 7 aydır spor yapıyorum ve çalıştığım spor salonundaki hoca hiç ilgilenmiyor.şu ana kadar vücuda göre bi program yapmadı.ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.hiç nasıl bir vücut istediğimi veya bu tarz herhangi bi konuda yardım etmedi.spora başladığımda 55 kiloydum şu an 70 kiloyum.protein de kullanıyorum hala.acaba resim yoluyla yardım edebilecek arkadaşlar var mı?(17 yaşındayım boyum 1,84 kilom 70)

2. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Seni çok iyi anlıyorum bende aynı durumdayım ama kendi kendime program yazdım arada bir ismini yazmak istemiyorum buradaki bi hocamızdan yardım aldım.Sende kafana takılan soruları sorabilirsin veya benim gibi sende kendine program çıkarırsın foruma konu açarsın düzgün bir şekilde düzenlenir....

hasan92 bunu beğendi.
  3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    sen vucudunun eksik yerlerine gore bi program yaz resim koy ufak tefek duzenlemeleri zaten yardim eder tecrubeli arkadaslar

4. gurkan_besyo

gurkan_besyo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bncede once bı resım koy

5. hasan92

hasan92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de bu sitedeki bi kaç hocaya msj attım ama cvp gelmedi.p.tesi günü spordan sonra resim çekip koyarım.ilginiz için çok teşekkürederim kolay gelsin

Sayfayı Paylaş