7 ay oldu kollar gelişmiyo sitrese girdim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Canner tarafından 1 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Canner

Canner Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Kısacası söyle anlatmak istiyorum nedeni sizce ne olabilir ?
    İlk başladığımda 55 Kiloydum şimdi 63'üm heryerim gelişti ama kollar 30 du 31.5 oldu 7 ayda kendimden soğudum çocuklar 3 ayda kollarını 36 cm yapıyo 30 dan benimki 7 ayda 1.5 santim gelişti sitrese giriyorum

1 - 2.Programı uyguluyorum 7 ay oldu başlayalı hala 2. ayda yazılan programla çalışıyorum.

2 - Beslenmeme dikkat etmiyorum pek ama diğer her bölgem geliştiğine göre niye kollar gelişmiyor.Bunda spora başlamadan önce dambıllarla kol çalışırdım sadece bunun etkisi olabilirmi ?

3 - Hocama yeni program yazdırdım aynı gün içinde 12 tane triceps ve 11 tane biceps yaptırıyo arada 5 dk dinleniyorum..

4 - Protein desteğine başladım 15 gün oldu ama hala bi gelişme yok

5 - 2-3 günde bir mastürbasyon yapıyorum çok etkisi olurmu ? Antremandan 6 saat önce ve 6 saat sonra değil tabiki..

2. Efe06

Efe06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    1-en az 1.5 ayda bir program değişimi yapanların gelişimde daha çok etki gördüğü gözlenmiştir.

2-beslenmene dikkat et fazla yaglı yeme yag olursa kas olması zorlaşır bol bol cardio gerektirir.dumbelların bi yan etkisi olucagını sanmam.

3-hocan yanlış yapmış biceps veya triceps 'i max 4 harektle ve max 4 set olarak yapıcaksın fazlası gelişmek yerine aksine geliştirmez küçültür bile .setler arası max 1 dk dinlenceksin.

4-protein etkisini göstermesi en az 6 hafta .

5-elinden geldiği kadar yapmamaya dikkat et masturbasyonla ilgili konular forumda mevcut ..

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    1) 7 ay boyunca aynı program yapılmaz. Bir zaman sonra program rutine bağlar ve vücut çok ağır da çalışsak pek bir tepki vermemeye başlar.

2) Her şey düzgün olsa dahi bazı bölgelerimiz genetik olarak diğer kas gruplarımıza göre yetenefksiz olabilir ve daha zor gelişebilirler. forumda bu durumdan müzdarip birçok kişi var ve dfalarca bu tip konular konuşuldu.

3) Hocanızın bu sporla uzaktan yakından alakadar olmadığı kesin. Çok çalıştırarak çok gelişim diye bir durum söz konusu değil. Bilhassa FleXor hocamızın antrenmanla ilgili başlıkları olmak üzere forumu bol bol okuyun.

4) Protein desteği mucize değildir. Destek gıdadır ve nasıl ki tavuk, balık vs yediğimizde aniden gelişmiyorsak onlarla da aniden gelişemeyiz.

5) Masturbasyon konusu forumumuzda uzunca tartışıldı. masturbasyon diye arama yaparak konuyu okuyabilirsiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş