7.ay mucize gibi değişim motivasyon.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve rapperuzi tarafından 27 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
  2. Trabzonum61

Trabzonum61 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    çok iyi gelişim eminimki eskiden o güğüslerle çok sorun yaşıyordunuz :)spor hayatınızda başarılar :)

3. badbody91

badbody91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim sen inanıyormusun doğal yaptığına? adam zayıflamış üstüne baya bir kas kütlesi eklemiş çatısını görmüyormusun kim 7 ay içinde hem bu kadar kilo verip bu kadar hacim alabilir Allah aşkına basmış steroidi gelmiş buraya azimden bahsediyor kanatlardan kollarını kapatamıyor ben 1 yıldır çalışıyorum bu kadar kanat çıkaramadım bunun gibi adamlar basıor steroidi sonrada ahkam kesiyor millete

4. pashaturks

pashaturks Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Antalya
    o gögüsler adamı kafayı yedirtir .s o gögüslerden kurtulmak buyuk başarı..

5. badbody91

badbody91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım üste yazdığım mesajı bir okurmusun? doğal değil yaptığı hiçbirşey !!

6. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Tebrikler güzel değişim vücut yapımız benzer.bende 6 ayda 35 kg verdim 4 aydır salondayım kanat vs kasınca benzer diyebilirim yukarıdaki üye steroid falan demişte ne alaka steroid falan yok bence benim fikrim tabi herkesin fikri kendine saygılar..sonuçta steroid kullanmışta olsa emek vermiştir kullandığın gibi oturduğun yerden olmaz herhalde
    Ha birde mucize gibi değişim falan yazmasan daha iyi olurdu mütevazi olmak lazım diye düşünüyorum sevmiyorum böyle kendi yaptığı birşeyi övmeyi vs.. herneyse tebrikler güzel değişim kısaca :)başka açılardanda fotoğraf varsa alabiliriz birde çatlak ve deride yumuşama vs yaşadınız mı ?

Son düzenleme: 27 Haziran 2014
  7. pashaturks

pashaturks Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Antalya
    yav sanane dogal degil degil :D herşeyi steroid e baglamayın karışma :D adam istedigini başarmışmı başarmış :D GERİSİ Fıss track online herşeyi streoid e vuranlardan sıkıldım bi susun artık :D

8. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    bu badboy yeni üye olmuş 1 yıldır da spor yapıyorsun ama bu kafayla 10 yıl da yapsan sen benim yarı ölçüme gelemezsin cahilliğin yazdığın mesajlardan belli oluyor
    bu vucudun neyine steroid kullansın adam saf saf yorum atmayın şu foruma yahu kalitesini düşürdünüz içine ettiniz

9. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    evet baya bir s orun yaşadım ve hala yaşıyorum göğüslere bombeyi verdim normalde güzel bir görüntü çıkması lazım ortaya ama göğüs ucumda hala yağlanma olduğundan büyük engel ameliyat olucam :(
    keşke tamamen kurtulabilseydim :/
    senin seviyene inmicem ;)
    evet haklısınız biraz mütavazi olmak lazım şöyleki kanat ve sırt genetğim iyidir o yüzden 2 haftada bir çalışıyorum aksi halde kollarımı kapatmam zorlaşıyor

egemennn bunu beğendi.
  10. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Kardeşim senin gelişmin gayet iyi
    yalnız kanatlara fazla yüklenme
    tabiri caizse ördek yürüyüşüne dönmesin yürüyüşün bütün estetiği gidiyor zaten diğer yerlerin boş komik durur

11. badbody91

badbody91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya çok bilmişlik yapma istersen omuzlara kanatlara kollara bak adam en aşşa 25 kilo vermiş sarkması gerekmezmmi yağ su kas kaybetmesi gerekirken tam tersi olmuş 2 fotoğraf arasındaki omuz farkına bir dikkat et istersen normalde çok daha düşmesi lazımdı omuzların ama adamın çatısı birden yükselmiş ve ben bu arkadaşın nickini steroidforumtr de görmüştüm kesin küre girmiş daha spora başlayalı 7 olmuş küre girmişsin yazık etmişsin kendine kardeş

12. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    e
    evet çok haklısınız no
    ya kardeşim senin benle derdin ne ha? farkzetki steroid kullandım b undan sanane sen evde kıç üstü yatarken ben günde 2 kere spora gidiyordum günde tiksine tiksine 1 kilo et yiyordum şeker tuz yağ bunların tadını bile unutmuştum karbonhidratı sadece günde 2 tane haşlanmış patatesten alıyordum aradada lapa pilav günlerim böyle geçti benim sen kim oluyorsunda beni yargılıyorsun

13. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    kas kütlesinde çok bir değişim göremiyorum ama heralde bu süreçte sürekli kilo vermeye çalıştın senin için çok zordur gögüsünde gerçekten büyük sıkıntı var halen bitirmiş değilsin başladığın işi bitirmeni öneririm birde bilgileri kapsamlı verirsen kilo problemi çekenlere yardımcı olmuş olursun, ve sana tavsiyelerde verebiliriz açık yazmamışsın.

14. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    kas kütlemde çok artış oldu 130 kg başladım şuan 93 kgyim 130 kg iken ölçüleirm 115 omuz 34 kol 75 göğüs %:28 yağ oranı
    şuan %.17 yağ oranı 130 omuz 41 kol 112 göğüs

15. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Benimde 110 lardan 73 kilolara indim memeler gitmiyor soğukda sıcakda degisiyor pilastik cerrah jinekomasti dedi ama ağırlığa girdigimde düzelceni söyledi ağırlıklara giriyorum ve göğsümün arkasında kas cıkmaya başladı daha cok üst göğüs cıktı mememin ucu yağlı gibi sendede öyle bir sıkıntı oldumu ?

16. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Kardeş mucize gibi olmasada gayet güzel değişim tebrikler.Bu arada arkadaş zaten steroid kullanmış farklı bir forumda konusu var ama bu arkadaşın verdiği emeği azaltmaz kesinlikle vuruyorsun iğneyi aynı anda hacim kazanıp yağ yakıyorsun gibi bir durum yok arkadaş allah bilir ne fedakarlıklar yaptı bunu görmezden gelmeyin.Steroidler zaten bodybuilding in bir parçası kimse steroidlere ne gerek var bu spor sağlık içindir diye vızırdamasın ilaçlar olmadan çok iyi olabilirsiniz hatta en iyi bile olabilirsiniz ama olabileceğiniz kadar iyi olamazsınız.

17. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    yorumunuz için teşekkür ederim evet bir kür yaptım ama dediğiniz gibi herşey kürde bitmiyor inanın 82 kg düştüğümde kollarım 30cm omuzlarım 105 cm ye kadar indi çok kas kaybettim bildiğiniz gibi değil biraz erken oldu ama ben kafaya koymuştum hedeflerim doğrultusunda ilerlicektim bench presse 10 kiloyla girerken bile zorluk çekiyordum çok zoruma gitmişti ve evet ismini vermek istemiyorum ama klasik bir hacim kürü uyguladım 3 ay kendimi antreman,beslenme,dinlenmeyle kısıtladım güzel ölçü aldım baya bir kuvvetlendim ama bunları steroid yapmadı ben kendim başardım elbette steroidin büyük bir katkısı oldu ama benim emeğim çok daha fazlaydı bu sene başka bir kür düşünmüyorum steroid kullandığımıda inkar etmiyorum ve biliyorum ki forumda çoğu ben steroide karşıyım asla kullanmam asla yapmam diyip eczanede kıçından steroid vurduran adamlarıda gördüm ama beni steroid kullanıyosun die kimse yargılayamaz kimsenin buna hakkı yok iyi veya kötü yorumlar atılabilir eyvallah ama gerisi kimseyi ilgilendirmez saygılar.

18. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Kurallar gereği birden fazla açıdan fotoğraf eklemeliydiniz.Başlık kilitlenmiştir fakat yeni fotolar temin ettiğinizde ya yeni başlık açınız ya da yöneticilerle irtibata geçip fotoğrafların başlığa eklenerek başlığın açılmasını talep ediniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak fotoğraf ekleme kurallarını okuyunuz. Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş