7 ay içinde?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve dimply tarafından 5 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dimply

dimply Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,7 ay içinde düzenli bir spor ve diyetle büyük bir başarı kaydedilebilir mi? Kilom maksimum 65 , 55 olmak istiyorum. bundan önce 58 di fakat kullandığım balık yağı , ilaçlar yüzünden (sebepli sağlık sorunları yüzünden) kilo aldım. Sizce büyük bir disiplinle 7 ay içinde başarabilir miyim? Önceden 25 kilo vermiştim. 3 ay içinde neredeyse fakat ozamanlar daha kilolu olduğum için biraz daha hızlı oldu sanırım.

2. ByBars

ByBars Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    7 ay gözle görülür bir değişim için fazlasıyla yeterli bir süre. önemli olan beslenme, antrenman ve o çok bahsedilen ama içi pek doldurulamamış "disiplin".

dimply bunu beğendi.
  3. dimply

dimply Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler cevabınız için. Kendi adıma disiplin olarak şaşmayacağımı düşünüyorum ama artık az da olsa motivasyon kaybım var. 7 ay iyi bir süreç sanırım ya

4. ByBars

ByBars Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    önemli olan o 7 ay sonrasında neler yapıp, yapmayacağınız..

dimply bunu beğendi.
  5. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    3 ay icinde 25 kilo verdim mi dediniz cok riskli bir sey bu dediginiz aylik 1-1.5 kilodan fazla veriyorsaniz kas kaybediyorsunuz demektir ve hic saglikli degildir uyarayim.Ikinci olarak 7 ay cok yol kat edilebilecek bir sure yeterki azimli olun diyete uyup ( isin %90 i) antremanlarinizi aksatmazsaniz istediginizi almamaniz icin bir sebep yok

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

dimply bunu beğendi.
  6. dimply

dimply Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    malesef.bir şey bilmiyordum o sıralar. aksatmıyorum şuanlık :) 7 ay hedef koydum kendime umarım iyi bir sonuç çıkar :) motivasyon sorunum var sanırım :)

Sayfayı Paylaş