7 ay -185 boy-87 kilo

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve feritferitxd tarafından 18 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. feritferitxd

feritferitxd Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba, vgye geçen yılbaşından 1 hafta sonra başladım. Başladığımda 90 kilo %16 yağ oranındaydım. İlk 4 ay diyet yaptım 83 kiloya düştüm. Daha sonra 3000 kalori ile nasıl oldu bilmyiroum ama 1 buçuk ay bulk yaptım 92 kiloya çıktım. Bu sırada 3 cm kol ölçüsü aldım. Sonrasında yaz başında 3 hafta çok güzel diyet yaptım ve resimlerdeki karnın iyi olduğu fotodaki şeklime ulaştım. Ondan sonra 2 ay diyete dikkat edemedim yazın haftada 20 bira içtim fast food yedim. 2 haftaya kadar karnım fotodaki gibi kaldı, ama 1 hafta günde 10 bira içince şuanki yani resimlerdeki formuma düştüm. Başlangıcım 0 olmadığı için 7 ay süresine yetersiz gelişimim olduğunu düşünüyorum. Belkide 6 ayı diyetle geçtiği için. Bana göre kollarım küçük ( soğuk 37 cm) o yüzden haftada iki kol çalışmaya başladım. Önerileriniz neler?
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Ağustos 2015 ---
    BAŞLANGIÇ

Ekli Dosyalar:

2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Fena değil gelişiminiz ama karın egzersizleri yapıyorsan bira özellikle göbek bıraktığı için egzersizlerin yetersiz kalabilir diyet şart yine eğer uygulamak isterseniz http://gencvefit.com/haftalik-yemek-plani yandaki link de diyet düzeni var mutlaka sayfayı ziyaret edip incelemenizi öneririm egzersizlere daha sıkı çalışın başarılar ;)

Sayfayı Paylaş