68kglik ektomorfun 80kgye 3 aylik macerasi

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve UZİKONİGRASSE tarafından 7 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaslar yorumlarınız benim icin cok onemli yazin lutfen olumlu veya olumsuz hepsine acigim 1 1.5 ay suanda 2.ayim bitmek uzere fitness yaptim 16yas 187 boy 79.7 kg sirayla yuklemeye calisicam ayrica gogusum guvercin gogus gulcan galaxy 123.jpg 20160206162537.jpg jkkö.jpg PicsArt_02-28-03.16.07.jpg PicsArt_02-23-10.30.17.jpg IMG-20160209-WA0003.jpg Snapchat-8878712319686899996-1.jpg IMG-20160130-WA0114.jpg SAM_4658-01.jpeg

Ekli Dosyalar:

bodykazm bunu beğendi.
  2. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Screenshot_2016-03-06-14-51-05.png Screenshot_2016-03-06-14-50-50.png Screenshot_2016-03-06-14-50-14.png

bodykazm bunu beğendi.
  3. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Masallah diyorum 3 ayda 12 kg almak ayda 4 haftada 1kg eder ve ciddi beslenme disiplini ister sanirim. Tebrik ederim bulka devam. Bu arada beslenme ve ant paylasirsaniz hepiniz icin yararli olabilir

UZİKONİGRASSE bunu beğendi.
  4. gurcelik

gurcelik Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Gelişim başarılı, lakin beslenme ve antreman programını yazmalısın, fark olarak ne yaptın da bir ektomorf olarak bu kadar hızlı bir gelişim yaşadın
    Açıkcası senin safkan ektomorf olduğunu düşünmüyorum ama tebrik ederim

5. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Oncelikle tesekkur ederim diyetim ilk 2 ay cok sıkıydi oyle duzenli bir besinim hic olmadi ama agirlik beslendigim sey cok oldu genellikle karbonhidrat agirlikli yedim ve asiri fazla yedim gwnel ogunum iste sabahlari 5 6 yumurta oldu sonra oglene dogru 2 kutu ton baligi oglen pirinc tavuk gogusu felan bu tarz beslendim programim haftaya degisik ama pzt gogus onkol bench press inchline press decline press butter fly dumbell curl hammer curl barbell curl consantre curl gibi cogu programi ezbere isim bilmiyorum makina ezberledim ama bakicam programa en kisa zamanda aticam
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Mart 2016 ---
    Tesekkur ederim vucut tiplerini tam bilmiyorum dedigim gibi 2 ay oldu baslayali ve ilk fotografimda oyle ama o zayiflikta hafif gobekli bi insandim ama 4 5 sene kickboks gecmisim var ama o zamanda ince bi insandiim

Son düzenleme: 7 Mart 2016
  6. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    3 ayda 20 kg almıştım ben

UZİKONİGRASSE bunu beğendi.
  7. gurcelik

gurcelik Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum bir abin olarak ve birçok sporcu görmüş biri olarak şunu söyleyebilirim, mesajı attıktan sonra baya inceledim before after fotoğraflarını, eğer ki verilen sürelerde bir hata yapmadı isen 3 ay daki gelişimin %400 civarlarında , steroid kullanmamışsın şimdi yazanlar olur canını sıkma kullansaydın anlardım çünkü , herneyse gel gelelim iyi gördüm seni , sen bana bir özet çıkar 3 ay boyuncaki yaptıklarını , dilersen personal trainer arkadaşlarımdan sponsor yapalım sana yada şampiyonalara hazırlayalım

8. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Ailem supplement kuanmama bile izin vermiyoken steroid abarti olur bence su sekilde 3 ay yazin 1 1.5 ay calistim yukarda yazdim zaten sonra o arada biraktim ama kickboks devam ondan sonra 12 ocakta tekrar basladim ve suan 2 ayim bitmek uzere suan musait degilim ama ozelden wp verirseniz tabi anlatirim neler yaptigimi

9. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    olculerimi aldim istersen atabilirim abi ayrica 3 ayda yedigim ictigim antrenman programimi flanda

10. gurcelik

gurcelik Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    dm den at kardeşim

11. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Baska yorumu olan varsa herturlu yoruma acigim

12. Gordon Freeman

Gordon Freeman Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    3 ayda yaptıysan tebrik ederim.

13. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Simdi soyle calistim ben 10 yasimdan beri taekwondo boks cartu curt yapiyorum ama o ilk fotografim 2015 yazi fitnessla hic alakamolmayan zamanlar ardindan 1 ay sonra kendi evimde fitnessa basladim 1 1.5 ay sacma sapan bi sekilde duzensiz vs calistim herguncalisiyodum bildigim butun haraketleriyapiyodum bench dambul barfiks vs ardindan ben sakatlandim ocaga kadar spor yapmadim kol olcum ilk 28di yazin 33 34 oldu ocakda basladim ve suan 2.ay bitmek uzere olculerimi yaziyimhemen aldiydim sag kol 36 sol kol 34 bel 82 bilek 17 sag onkol 28 sol onkol 27 gogus 103 (guvercin gogus var hafiften) omuz 123 sol bacak 53 sag bacak 54 sag kalf 40 sol kalf 39 kalca 88 ne kadar dogru aldim bilmiyorum programim su sekilde pazt gogus onkol bench press inchline press decline press butter fly dumbell curl hammer curl barbell curl consantre curl carsm sirt arka kol late pull down one arkaya row seated row triceps press triceps extention 1 haraket daha var ama ismi aklımda degil pazartesi gununun aynilarini cumada giriyorum pazar omuz bacak gunum bacak full makinalarda calisiyorum dizimde sıkıntı var isim bilmiyorum omuzda da isimbilmiyoeum ezbere genelde beslenmem degisiyo duzenli degil ama sabah yulaf ezmesi kuz yumurta 3 4 tane oglene dogru bitter ton baligi 2 kutu oglen tabldot ne çıkarsa eve gelince karbonhidra makarna pilav vs antrenman varsa tavuk gogusu de var 300 350gr sabah lorda yiyorum unutmusum keci loru spira gitmeden shake yapiyom ananas muz felan gelince gene tavuk gogusu pilav ton baligi bu sekilde oluyo genelde

14. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Uyku düzenin nasıl

15. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Geceleri genelde 10 10.30 sabah 8 de ayaktayim

16. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    en büyük sıkıntı işte bende orda başlyıor 12 1 gibi yatıp 6.45 de kalkıyorum ve o uykusuzlukla kahvaltı falan çok zor oluyor. Nasıl düzene otturttunuz

17. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Okul nedeniyle mecbur oluyo migrenim var mesela suan yatmaya hazirlaniyorum eger uykusuz kalirsam cok fazla bas agrisi cekiyorum mecburiyetin uyuyorum

18. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Anladim bende sokucam duzene yoksa uyanamiyorum

19. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Bir sure sonra mecbur zaten hayati cok etkiliyo enerji bakimindan mesela pazartesi aksam gittim spora yorgun uykusuzdum bugun okula gitmedim uyudum baya öğlen gittim pazartesi 80 kg benchde 5 6 tekrar cikmiyodu bugun 90 kgyle 7 8 tane cikti

20. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen çok haklsınız

Sayfayı Paylaş