651. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Başpehlivan Ali GÜRBÜZ

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ineedpower tarafından 9 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    Bu yıl 651.si düzenlenen Kırkpınar yağlı güreşlerinin başpehlivanı Ali GÜRBÜZ oldu.Öncedende güreşle ilgilendiğim için heycan içinde seyrettim gerçekten bütün pehlivanlar çok güçlü kendimde yaptım yağlı güreş müthiş kondisyon isteyen bir spor.Finalde Recep KARA'yı yenerek 2.kez başpehlivan olan Ali GÜRBÜZ'ü tebrik ediyorum ilgilenen veya beğenen arkadaşlar varsa videoyu izlemelerini tavsiye ediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=3UTuNbGMbeM

jkdo, MK #7, oguzaltindal ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    ya sırtı yere gelmedi neden yeniliyor tam anlamadım kuralları bilen bir arkadas izah edebilirmi

3. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    yağlı güreşin kuralları biraz farklı künde attıgı için kazandı mesela ayaktayken adamın arkasına geçersen yenmiş sayılıyorsun ayaklarını havaya dikersen yeniyorsun ama galiba kurallar bu sene değişti tam bende bilmiyorum bu güreşi 40 dkdan sonra puan alan kazanacaktı o yüzden Ali Gürbüz kazandı.

4. hakan karakaya

hakan karakaya Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Ali gürbüz, babasını 2 yaşında iken kaybetmiş. Rahmetli babası recep gürbüz de başpehlivan dır. Babasının yokluğunu, dedesine sarılarak gidermeye çalışıyor sanki. Bu başarısından dolayı Ali Gürbüz ü tebrik ediyorum. Babasını da rahmetle anıyorum.

ineedpower bunu beğendi.
  5. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    Babasıda başpehlivan hatta ufak tefek bişey ama dev gibi adamı yenerek başpehlivan oluyor genetik güç müdür nedir değişik bişey abicim ya Allah rahmet eylesin

Sayfayı Paylaş