6 Yıl Kilolu Yaşamdan Sonra Yağ Yakımı-Kas Yapımı

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve ●тє¢нησ мαη●™ tarafından 26 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. S.Çağrı

S.Çağrı Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Vücut sabah ölçülürsün farklı çıkar,akşam ölçülürsün farklı çıkar.Sıcak yaz günü mesela tüm gün dolaş,sonra tartıl 2 kg düşük bile çıkabilirsin.En uygun kilo ölçme yöntemi sabah kalktığında hiç bir şey yiyip içmeden,tuvalette bağırsaklarını boşaltıp çıplak ölçüldüğün kilodur.1 günde 1 kilo vermen imkansız o olsa olsa dediğim durumlardan kaynaklanıyordur,yemek,ter,yorgunluk,kıyafet,dışkı,idrar vs.

2. ●тє¢нησ мαη●™

●тє¢нησ мαη●™ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yok 2 ölçümde de sabah aç karnına uyanır uyanmaz tartılmıştım ama dediğiniz etkenler olabilir tabi teşekkürler

3. herorec

herorec Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş ben haziran sonlarına doğru eve kardiyo bisikleti alıp salona gitmeden 1 gün arayla bisiklet biniyordum.Ayrıca kendi kendime protein,karbonhidrat ağırlıklı diyet programı yaptım.Başladığımda 105 kilo civarıydım şuan 84 civarı kilodayım.Bu 3.5 ayda malesef dayanamayıp arada sırada kuruyemiş,pasta,cips gibi kaçamaklarım oldu.Tabi saysak 3.5 ayda 1 kere cips yemişimdir.Oda tam paket değil yani eskiden hergün bir paket yerdim :D
    Her neyse şuan salona yazıldım yağ oranını düşürüp,sarkıntıları kasa dönüştürmek için şimdilik iyi gidiyorum.Konunu görüncede sana destek vermek istedim.Bu kilo verme işi kafada bitiyor.Umarım kısa zamanda istediğin kiloya ulaşırsın.

Bu arada kahvaltında yumurta dikkatimi çekti.2 yumurtayı sarısıyla birlikte yiyorsun kanımca.Bence 1 yumurta yiyip,diğerinin beyazını yiyebilirsin.Protein beyazında.Tabi burdaki ustalar daha iyi bilir fakat söylemek istedim.
    İyi forumlar...

4. ●тє¢нησ мαη●™

●тє¢нησ мαη●™ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Çok sağolun aynen kafada bitiyo iş :D Ben de şuan 105 küsür oldum 7 kg civarında verdim yumurta olayında bana çok zararı olmuyo geçen hafta bayram falan diye geçen hafta sadece 2 gün salona gittim ve diyeti biraz salladım ama nası olduysa diğer haftalardan daha fazla kg verdim yaklaşık 1.8 kg :D vücut baya toparlanmaya başladı baya fark var ilk günkü ile şimdi arasında

5. Dorukhan

Dorukhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede buradaki herkesin dedigi gibi agirlik idmanini evinde degil salonunda yap cunku agirligini arttirirsan hacimlenir kaslarin.Bu arada tebrik ederim umarim istedigin hedefine ulasirsin.Bence bir fotograf albumude hazirlamalisin kendine :) Kalorilerini hesaplayarak yemeni oneririm.

Sayfayı Paylaş