6 Haftalik Kur ve Tavsiyeler(Nitro-Tech,Nitrix,Cellmass,No-Xplode)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Dreamer tarafından 4 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Dreamer

Dreamer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar ben uzun suredir forumunuz okuyarak takip ediyorum ve bugune kadar oldukca kiymetli bilgiler ogrendim sayenizde ben vucut gelistirme sporunu yaklasik 1 yil yapip birakmistim simdi tekrardan basladim ve bu 4. ayim
    boyum 1.81 kilom 84 yag oranim %18 kol olcum:40
    gordugunuz uzere yag oranim oldukca yuksek bu kuru yapmaktaki amacim kilomu sabit tutarak yag oranimi asagi cekmektir.Bu kurden sonra 15 gun ara verip bir tam kan testi yaptirip snra hydroxy hardcore veya animal cut kullanarak define olmaktir
    sizin daha iyi tavsiyeleriniz varsa duymak isterim. yanlis bir dusuncem veya sizin eklemek istedikleriniz olursa mutlu olurum.
    6 Haftalik bir kur yapmayi dusunuyorum
    Nitro-Tech
    Cellmass
    Nitrix
    No-Xplode simdi sorularima gecmek istiyorum.
    1-Bu kadar yuksek NO alimi sizce tehlikeli olur mu?
    2-Nitro-Tech yerine icinde her turlu proteini bulunduran sytha6 mi tercihim olmali?
    3-Bsn bu sup.larin hepsi icin ac karnina diyor bir turlu kafamda ideal zamanlamayi kuramadim,sizce hangi supp. ne zmn alinmali
    4-Bu kure Tribestan eklemeli miyim?
    Saygilarimla

2. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Dreamer sen kaç aylık bir sporcusun ?
    tam 4 tane nitro içerikli ürünle kür yapılacağını sana kim söyledi ?

3. Dreamer

Dreamer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    1 yil yapip biraktim ve simdi tekrar basladim
    eger herseyi bildigimi dusunseydim forumda konu acip soru sormazdim arkadasim
    faydali mesajlar atalim lutfen
    dikkat edersen ilk sorum bu kadar NO alimi zararli midir?

4. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle forumdaki bsn konusunu incelemeni öneririm. Ürünlerinde sakıncalı maddeler bulunmuş deniyor bb.com forumlarında.

4 tane nitro içerikli ürün yok gibi geldi bana cell mass'da NO var mı bilmiyorum ama genel içeriği kreatin diye biliyorum. Çünkü BSN, syntha, cellmass, nitrix ve no xplode ( yanına ek olarakta true mass eklenebilir ) ' i birbirleriyle kullanılmasını öneriyor. Bu listede sytnha yerine nitro-tech var.

Ancak eğer bu supplementlerle yağ yakma yoluna değilde kas hacmi yapma yolunda gidilse daha hayırlı olur gibime geliyor. Çünkü hepsi kaliteli ürünler, yağ yakma olayını daha kolay şekilde yapabilirsin diye inanıyorum.

Dreamer bunu beğendi.
  5. Dreamer

Dreamer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    zuzu ilgine tesekkur ediyorum,soyledigin gibi bsn zaten bu 3.lunun birlikte alinmasini tavsiye ediyor ben biraz nitro-tech tede NO olmasindan cekindim.
    acikcasi forumdaki bsn haberlerini okudum(zehirli madde konusu ve urunlerinde creatin bulunmamasi gibi) ama artik is isten gecti bu kadar para verdigim ilaclari sokaga atamiycagim icin kullanicam.

zuzu bunu beğendi.
  6. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    E satın aldıktan sonra yapacak bir şey yok tabi :)
    Nitro-tech de NO göremedim ben ama kreatin falan içeriyor azda bir miktar olsa. Baya karışık bir ürün açıkçası. Ben sana başka bir protein tozu daha almanı tavsiye ederim, çünkü nitrotech çok pahalı ve dediği gibi kullanırsan 5-6 günde bitiyor 2 lbs olanı. Bu tozun yanına normal bir whey alıp onunla kombine edersen daha hesaplı olabilir ama yinede kafanı karıştırmak istemem. Bütçene bağlı açıkçası.

Birde şunlara ilaç demezseniz daha iyi olur, alınıyolarmış, "bu yüzden bizden çok korkuyolar hem tedavi etme özelliğimiz yok ki bizim. Besin desteğiyiz o kadar"diyolar hep :p

7. Dreamer

Dreamer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende nitro-tech cabuk biter dusuncesiyle 2 kutu aldim. acikcasi gece yatmadan once kullanmak uzere bu kure sytha6 eklemeyi dusunuyorum malum onun emilim suresi farkli zamanlarda oldugu icin tum gece vucudumu besler diye dusunuyorum hemde nitro-techim cabuk bitmez :)

8. Dreamer

Dreamer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bu forumda bilgi baya degerli anlasılan kimse paylasmak istemedigine gore
    90 goruntuleme 2 kisi mesaj atıyor onlardan birininde amacı belli degil
    yinede tesekkur ediyorum.size iyi forumlar

9. timecop

timecop Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu kürün aynısını ben yapıyorum şu an...... dediklerine ek olarak sadece aplodan alıyorum.... şunu belirtim sana......vucudunda sağlık sorunu yoksa 3 ay estir bu suplementleri....yani korkmadan kullan......çok etkili ürünler....resmn şaka gibi kolay ölçü alınıyor....(bence aplodanında faydası büyük sen bunuda al listeye) daha 3 haftam her yerden 1 cm aldım ölçü olarak.....işin komedisi ilk 2 haftada 0.5 cm aldım son 1 haftada yine 0.5 cm aldım total 3 haftada 1 cm aldım....yanlız olay şu ben ürünlerin kullanım zamanlarına harbiden uyuyorum yani günde 9 tane no alınacaksa hiç zaman dilimi kaymıyor ve şunuda eklemek istiyorum....ben suplementler ile gerçekten çok sert çalışıyorum...yani 3-15 yok 4-12 bu avutma teknikleri kullanmadan çok sıkı tekrarlı ve özellikle max kuvveimi hedef alan şekilde çalıştığım için ürünlerin waad ettiğ şeyleri elde ettiğimi düşünüyorum......sana başarılar dostum kürün çok iyi bunu yağ yakmaya değil kütle almaya kullan ve listene aplodanı kesin ekle........başarılar sana.....

Dreamer bunu beğendi.
  10. Dreamer

Dreamer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederim timecop;
    bb deki altyapın nedir? ne kadar süredir yapıyorsun?

11. timecop

timecop Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    iki buçuk sene oldu

Dreamer bunu beğendi.
  12. Dreamer

Dreamer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ins bendede senin kadar etkili bir sonuc verir bu kur.
    gece yatarken cellmass mı alıyorsun yoksa whey mi?

13. Dreamer

Dreamer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar supplementlarin resimlerini koyuyorum cunku ozelden soran arkadaslar oldu nereden temin ettigime ve orjinalligi hakkinda;umarim fotoraflar yardimci olur.
    Haftaya da Syntha6 ve Cellmass fotograflarini eklerim.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

achilleus, diez ve memolf bunu beğendi.
  14. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    dreamer oncelıkle resımler ıcın teşekkurler. urunlerı kullanıma gelınce bence hıc bır yan etkısı olacagını sanmıyorum. kullanımı ıse; bsn urunlerını ozellıkle syntha yı ve nıtroyu sabah aç karna aksam yatarken yıne syntha yı spordan once cellmassı spordan sonrada nıtroyu kullan. ayrıca ogle vaktı oglen yemegınden ocnede cellmass ve nıtro kullan derım. cunku nıtroyu gunde 3 kere kullanın dıyor kutuusnnun ustunde. gule gule kullan.

Dreamer bunu beğendi.
  15. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıca sonuclarınıda buraya haftalık olarak yazarsan memnun olurum . bu kombinasyonun etkısını ogrenmek ıstıyorum

16. Dreamer

Dreamer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kure bir turlu baslamak kismet olmadi finaller vardi simdi butler basliyor;15 gundur hicbirsey yapamiyorum resmen sucluluk hissediyorum. Basladigim zamanki kilomu yag oranimi ve olculerimi yazacagim daha sonrada 2 haftalik periyodlar halinde gelisimimi aktaracagim.

Bu arada Syntha6 ve Cellmass geldi. Kapaklarinin uzerinde seffaf jelatin var. Kapagin icinde ise koruma bandi yok sanirim Bsn nin sadece Nitrix urununde var bu banttan

17. Dreamer

Dreamer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kafamda asagidaki gibi bir beslenme plani olusturdum. Yanlis olan herhangi birsey varsa duzeltebilirmisiniz?
    • 10:00 Syntha ve Nitrix
    • 11:00 Kahvalti
    • 12:00 No-Xplode ve Nitrix
    • 12:45 Nitro-Tech
    • 13:00 Antreman
    • 14:30 Nitrix,Cellmass
    • 15:00 Nitro-Tech
    • 15:30 2.Ogun
    • 16:30 Nitrix
    • 17:00 Ara Ogun
    • 18:30 Aksam Yemegi
    • 22:00 Syntha

18. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    oncelıkle evet sadece syntha da var koruma bandı dıgerlerınde yok.

programına gelınce bence aksam yanı gece yatmadan once syntha ve cellmass veya syntha ve nitro alman daha ıyı olur cunku gece yuklemen az geldı bana. birde antremandan oncekı nıtrotech ı yarım olcek veya maxımum 1 olcek yapmanı tavsıye ederım.

son olarak karacıgerı koruma hapları falan varmıs. antichoke ve hepabiol adlarında (şımdılık sadece bunların ısımlerını bılıyorum) bunlardan bırısınden bırtane alırsan gunde bı tablet kullanarak karacıgerınıde korumanı tavsıye ederım. cunku malum bsn urunlerı karacıgere cok yuklenıyor ozellıkle no xplode ve nıtrıx.

iyi gunler

Dreamer bunu beğendi.
  19. Dreamer

Dreamer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende syntha6 nin disinda jelatin var fakat icinde koruma bandi yok bsn nin sadece nitrix urununde vardi; gerci forumda bir arkadas yazmisti bu konu hakkinda bsn'ye mail attigini soylemisti bsn'nin bu konuda standarti yok farkli urun bantlarindan veya farkli parti cikan mallarda degistiriyorlarmis urun koruma yontemlerini.

Memolf o zaman bende senin gibi uygularim gece syntha nin yaninda cellmass kullanirim.

Karaciger hapi almayi dusunmuyorum acikcasi 6 haftada mumkun degil karacigere birsey olmasi bence zaten basinda da soyledigim gibi bu 6 hafta sonunda bir kan testine girecegim sonuclari sizlerle paylasirim en azindan boyle kuvvetli bir supplement kurunun sonuclari hakkinda fikir sahibi olunur.

Sayfayı Paylaş