6 Haftalık Hydroxycut Yağ yakımı günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve idemenk tarafından 19 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. idemenk

idemenk Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkdaşlar geçen sene 2 kutu animal cuts kullandım ve etkilerini gordum 10 kilo verdim ondan sonra 6-7 gibi bir süre VG ile uğraştım ancak bir kaç gün once yaşadığım talihsizlikten dolayı omuzumu sakatladım ve doktorum 1 1.5 ay ağırlık calısmamı yasakladı ve haftada 3 gun 45 er dakkadan yüzerek fizik tedavi uygulamamı önerdi.Kışa başladığımız için kilo verme define olma gibi bi derdim yoktu hacim almaya çalışıyordum çokta guzel almaya başlamıştım ancak ne yazıkki sakatlandım şimdi amacım hazır VG ye ara vermişken biraz yağ yakmak ve göbeğimi inceltmek çalışma programım pazartesiden itibaren şöyle olucak ;

Carsamba Persembe Cuma : Yüzme
    Cumartesi Pazar : Koşu
    Pazartesi Salı : OFF

Yüzme antrenmanlarım kesinlikle agresif(hit) tarzda olmicak hafif tempoda olucak doktor öle yapmamı önerdi bende buna uyucam hafif tempoda 45dk 1saat yuzucem.
    Koşu antrenmanlarım ise 40-45 dk arasında değişiyor önce 20 dk tempolu koşuyorum daha sonra 5x150 metre rampa interval daha sonra 5x240 metre sprint interval yapıyorum ve idmanı sonlandırıyorum.

elimdeki mevcut supplementler ise şöyle

Hydroxycut
    Twinlab Amino likit
    Universal Beef Amino
    Twinlab Whey
    BSN NO-explode
    BSN cellmass

acaba hyrdoxycut yanında sizce neler kullanmam gerekli cellmas(creatin) kullanmamam gerektiğini biliyorum , ben idmandan once hydroxycut idmandan sonrada 2tablet beef amino ve 2kasık likit amino almayı planlıyorum kas yıkımını engellemek için sizler supplementlerimi nasıl kullanmamı önerirsiniz acaba şimdiden teşekkürler görüşleriniz ve yardımlarınız için.

6 Haftalık cardiyo başlangıç ölçülerim(Soğuk ölçüler)

Biceps:37cm
    Göğüs:95cm
    Bel:88cm
    Kalça:96cm
    Kilo:84Kg
    Boy:1.79

PS:İmla hatalarım yazım yanlıslarım varssa affola arkadaşlar az evvel koşu antrenmanımdan geldim biraz yorgunum =) pazartesiden itibaren havuzun açılmasıyla birlikte yüzmeyede başlıyorum supplement kullanım başlangıçını pazartesi olarak belirledim suanda koşulardan once sadece 1.5çorba kaşığı nescafe içip gidiyorum ve gerçekten bomba gibi olyuıorum ama vucudun nescafeye (cafeine) alışması kısa suruyo 2 3 gun sonra bi etkisi olmicanı dusunuorum.

Son düzenleme: 19 Kasım 2010
  2. idemenk

idemenk Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bugun itibariyle hydroxycut 6 haftalık programıma başlamış bulunmaktayım 2 haftada bir değisen ölçülerimi ve kilomu yazcam.

3. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Öncelikle geçmiş olsun ve ayrıca kolay gelsin. Eğer yüzme antrenmanlarını sabah aç karna yapacaksan öncesinde BCAA almanda fayda var. Ayrıca sabah aç karna yaptığın tüm idmanlarda tempon mutlaka yavaş olmalı. Nabzını yaşına uygun aralıkta tutmaya gayret et. Bunun dışında zayıflama niyetiyle karbonhidratı da çok azaltma... Kas oranını korumaya yetecek miktarda karbonhidrat almaya özen göster.

Tekrar kolay gelsin...

4. idemenk

idemenk Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar 2 haftalık bir süre sonunda bugün tartıya çıktım başlangıç kilom 84 idi suanda 81.6 yaklaşık 2-2.5 kilo vermişim , ölçülerimi almaya gerek duymadım çünkü kas yaktımı kesinlikle düşünmüyorum 1 ay dır bb yapmama rağmen bicepslerim , göğüslerimde bi gerileme hissetmedim bu beni mutlu etti.

İlk hafta vize haftama denk geldiği için hydroxycuta başlamakta 5 gün rötar yaptım uykusuzluk sorunu oluşmasın diye ama keşke programımın ilk günü başlasaymışım. 9 gündür animal beef amino + hydroxycut kürü uyguluyorum daha önce animat cuts kullanmıştım ilacın animal dan aldığım etkilerle karşılaştırdığımda + sı - si yok diyebilirim sadece birinde 18 hap ıcıodm gunde bunda 4-5 =) tek fark bu diyebilirim.

2 haftada 2.5 kilo verdim beni gayet tatmin etti hedefim 2 kiloydu herhangi bir diet uygulamıyorum evde ne varsa yıyorm sadece eskiye %20 oranla daha az , haftasonları alkol tuketimim gayet yuksek seviyede arada sırada çıkolata bisküvü tarzı şeyleri aşırıya kaçmamak sartıyla tuketiyorum acelem yok kilo vermek için planlarıma göre 4 hafta daha cardiyoya devam etcem omzumun tam olarak iyileştiğini söyliyemem umarım 2 haftaya tamamen düzelcek.Önümüzdeki 4 hafta 3.5 kilo vermeyi planlıyorum umarım başarılı olurum saygılar.

ilaç hakkında sormak istediniz sorular olursa çekinmeden sorabilirsiniz arkadaşlar forumda çok şey okudum kimi sabaha kadar uyku tutmuodu yazmıştı kimi kalbim yerinden çıkcak gibi oldu yazmıştı ben öle şeyler yaşamadım.

5. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Kolay gelsin, geçmiş olsun bu arada.

6. wadeuur

wadeuur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende hydroxycut'a basladim. ilk once agirlik antremani daha sonra 15-20dk cross 20 dk hizli yurume yapiyorum. hydroxycut'i antremandan once 2 tane aliyorum okadar. vucudumda 25kg %27 oraninda yag var ve bundan kurtulmak istiyorum. sence ilactan gunde kac tane almaliyim?

7. entel1907

entel1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle geçmiş olsun,
    ben de yaklaşık üç aydır BB yapıyorum kaslanma başladı ama kilolarımdan kurtulamadım daha, birkaç haftadır spora daha düzenli devam ediyorum, antrenörüm bu ay itibariyle multipower bcaa kullanmaya başlayacaz dedi, antrenman öncesinde de L-Carnitine içiyorum, iki haftada kilo değişimi olmaz ise hydroxycut kullanmaya düşünüyorum, günlüğünüzü de takip edeceğim.

8. idemenk

idemenk Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yoğun bir sınav dönemi geçirdm burya hiç yazma imkanım olmadı 6 haftalık programım bitti 4 kilo verdim ölçulerime bakamadım henuz daha önce animal cuts kullanmıştım onun bende daha başarılı olduğunu söyleyebilirim.. bu ilacında çok guzel ++ yanları var yoğun okul programımda uykusuz kalmamı engelledi her gün dinç bir zihine ve vucuda sahiptim yaptğm ağır carddioyala rağmen..Omzumda geçti sonunda yuzmer sayesinde.. Bugun itibariyle tekrar VG ye başlıyorm herkeze iyi çalışmalar..

Sayfayı Paylaş