6 Haftada Hacim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ardaaaaa tarafından 5 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 10 aydır bu sporu yapıyorum fazla ağırlıkla çalışmasamda kaslar gözle görünür bi şekilde bariz bunları 3-4 cm geliştirmek istiyorum işin uzmanından hacim programı alıcam sizce bu 6 haftada mümkün mü ? Normal dietle pROTEİN TOZU filan olmadan ? 6 hafta olmasını istemem nededim gideceğim salonun aylık 180 ytl istemesi :) 6 hafta gidicem sonra eski salona dönücem :)

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    S - Bir Çalışma Programına Başlamadan Evvel Bilinmesi Gerekenler Nelerdir ?
    C - Başlangıçta bilinmesi gereken birkaç temel husus vardır. Birincisi; değişiklikler bir gece içinde olmayacaktır. Şimdiden bir-İki yıl sonra nerede olacağınızı hayal etmeli ve öncelikle küçük hedefleri gerçekleştirmeyi planlamaksınız. Vücut Geliştirerek, Fitness yaparak sağlıklı kalmak ve kas yapmak veya yağdan kurtulmak yavaşça gerçekleşecektir. En iyi sonuçları almak için, kararlı, doğru ve bilimsel hareket etmelisiniz.

İkinci olarak; daha sağlıklı olmak istiyorsanız tüm yaşamınız boyunca alışkanlıklarınızı değiştirmelisiniz. Dünyada milyonlarca insan, kilo vermek, almak veya daha sağlıklı olmak ve formda kalmak için, vücut geliştirme, kondisyon, fitness ve aerobik egzersizlere başlamakta fakat daha sonra terk etmektedir. Böyle olunca da tekrar başlanılan yere dönülmekte ve moralmen olumsuz yönde etkilenilmektedir.

Üçüncü olarak bilgi sahibi olmalı ve bu bilgilerinizi sağlam bilimsel temellere dayandırmalısınız. Bunu elde edebilmek için kitap ve dergiler takip ederek, soru sorunuz ve farklı egzersiz ve aktiviteleri deneyiniz.

Sonuç olarak, herkesin genetik yapısı kollarının çok büyük ölçülere ulaşmasına veya koşuda dünya rekoru kırmasına izin vermez. Onun için, sahip olduklarınızı geliştirme felsefesini güdün, sahip olmadıklarınız için umutsuzluğa kapılmayın. Tüm hayatınız boyunca yapacağınız sağlıklı ve bilinçli spor, yaşam zevkinizi ummadığınız derecede arttıracaktır.

S- Kaç ayda vucudum çıkar?
    C- Bu tamamen sizin genetiğinize, doğru beslenip beslenmediğinize, dinlenmenize ve doğru çalışmanıza bağlık olarak değişecektir.

Biraz forumu okuyun herşey zaten yazıyor
    buyrun link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

AngryHun bunu beğendi.
  3. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar genel bilgi tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum 6 hafta 180 ytl bayılıp 1 cm bile gelişim almazsam diye düşünüyorum :) Adam Tr 1. cisi olmus güzel bir program yazacaktır elbet bende çalışkan bir insanım yaparım her dediğini uyuma yeme falan filan zaten 10 aydır aksatmadan yapıyorum ama ne bilim 180 ytl alıorsa bi gelısım garantisi versin dimi :)

4. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    yapılan şey saçmalık.sana uzaydan bir program getirecek hali yok ya.benim gittiğim salondaki hocada dünya 2.si,balkan şampiyonu diye uzar gider ama yazdığı programlar komedi.veya şöylede bakılabilir,hocan istediği kadar iyi programda yazsa sonuçta o ağırlığın altına sen gireceksin o değil.salonu kaliteli olduğu için bu kadar para alıyordur.sonuç olarak bence böyle birşey yapmana gerek yok..

Danny Boy ve Cidade de Deus bunu beğendi.
  5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    AngryHun duygularıma tercüman oldun :)
    Yani karşındaki falcı değilya sizin genetiğinizi yaşam tarzını beslenmeni dinlenmeni hepsini bilemezki normal bir salonda normal programla bile her ay ölçü alabilirsin bunun için extra para vermeye gerek yok.

AngryHun bunu beğendi.
  6. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bio electirical analiz ile bakacakmıs :)

7. DeibLER

DeibLER Yeni Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    kollar kesin 2 cm şişer:)
    bu arada 180 lira iyiymiş 1 yılda 2160 lira yapıyor.

AngryHun bunu beğendi.
  8. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah para tuzağı bir mekan değildir...
    Cidede ve Hun ile aynı görüşte olmama rağmen yeni değişik bir şeyler deneyecek olmanız güzel..

Sonuçta ne demişler: bin bilsen de bir bilene sor...
    Yani çok ufak bir şey bile olsa belki yeni salonunuz da yeni çok değişik şeyler öğreneceksiniz...

Başarılar tecrübelerinizi dinlemek isteriz 6 hafta sonra ;)

9. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    reklam kokan hareketler bunlar :) ne fantezili bir salon orası öyle analiz falan :) ayrıca dikkatimi çeken bir nokta var.aylık o kadar para fakat sen 6 hafta diyip duruyorsun.6 hafta 1,5 ay yapar iyide :)

10. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ben hiç öyle düşünmemiştim ama harbi1 ay 4 hafta ediyor :) Hoca ıle konusur o konuda anlasırız herhalde göğsü şişirip sırtı bırakmaz umarım :D

Evet bende merak ettim janjanlı bir yer biraz bakalım bizimfakir salondan ne farkı var tecrübelerimi paylaşırım

ZeusS_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş