6 Hafta Bitti(1Cm) DURUM tespiti !!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hardrock_danger tarafından 24 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hardrock_danger

hardrock_danger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Beden eğitimi ve Spor Öğretmeni
    Yer:
    Antalya
    Herkese Merhabalar , 21 Yaşındayım Şubat 14 Body Yapmaya başladım =) Şuanda 6. Haftamı bitirdim hiç sektirmeden Pts Triceps Göğüs Üst karın, Çarş Biceps Sırt Calf , Cuma Bacak Omuz ve Alt karın olmak üzere çalışıyorum 3 Aylık bir program bu.
    Başladığım zamanki ölçümlerimde kol pick yapılmıs halde 32 idi bugünkü ölçümlerimde sağ kol 33 sol kol 33,5 çıkıyor Yaklaşım 1 cm civarı bi artış olmuş.
    Sabahları yulaf ezmesi bal süt lor Antreman günleri 5 YUmurta beyazı 1 Sarısı yiyorum , öğlen yemeğini ünv yemek hanesi Akşamda yoğurt tavuk Meyve.
    Antreman yapmadıgım günler 3 Yumurta 1 Sarı şeklinde devam ediyorum.
    1 Haftadır Op.Nut.2700 Protein tozunada başladım Sizce gelişim az mı normal mi? Önerebileceğiniz birşeyler varmıdır? Her türlü yoruma açığım . Kolay gelsinweightlifter

2. sunny077

sunny077 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    spa
    Yer:
    antalya
    araştırma yapıp öğrenmen çok güzel , iyi gidiyorsun aynı beslenme programına devam et ama suplementi arttır. kg başına 2 gr örn, 70 kg isen 140 gr protein tozu kullanacaksın ölçek 25 gr dır. 3 öğün 50 gr protein tozu al 2 şer ölçek ve bunun yanına amino asit ekle . şimdilil bunlar yeterli 2 ay sonra diğer suplementleri de eklersin . sana çok gibi gelebilir bu miktar ama olması gereken budur büyüyüp gelişmek istiyorsan bunları kullanman gerekli.

hardrock_danger bunu beğendi.
  3. hardrock_danger

hardrock_danger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Antalya
    teşekkür ederim , her gün 3 ögün protein tozu kg başına 2gr tavsiye ediyorsunuz.

4. cengoo

cengoo Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    140 gr protein tozu almayacaksın, 140 gr protein alacaksın günlük. Bütün proteini tozdan alma, arkadaş şaşırmış heralde. 2 veya 3 ölçek protein tozu al 24 gram zaten bir ölçeği. Geriye kalanı da doğal yollardan tamamla.

5. hardrock_danger

hardrock_danger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Antalya
    :D aynı seyı soyluosunuz aslında , yaklasık 70 gr tozdan 70 gr doğal almalıyım snrm. Günde 3 öğün yemekle beraber bır olcek toz alsam snrm dengelerım boyle uygun mudur ?

6. BBAnkara

BBAnkara Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Ankara
    mümkün olduğunca doğal beslenmeye devam et..ek ürünleri 6-7 ay sonra kullanmaya çalış..beslenme şeklin gayet iyi bence ek olarak whey kullanma şimdilik..gerçi bir kaç sonra bıkacaksın yemek yemekten yetmeyecek yada besinler ozaman düşünürsün kullanmayı..

Sayfayı Paylaş