1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

6 Aylık Spor Sonrası Vücudum! (Yorum,Tavsiye)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve 58Salih tarafından 13 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. 58Salih

58Salih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    BİLGİLER : Boy:1.68 Kilo : 62 Yaş:17

Arkadaşlar ben spora ilk bundan 6 ay önce taekwondoya basladım vücudumda hiç bir şey yoktu kaslanma yoktu yani yağ vardı halada var taekwondoya yazıldım ilk 1 hafta gittiğimde şınav falan cekmıstık bi baktım pazum biraz gelişmiş ozmn basladı benim vücuduma ilgim 2 tane dumbell almıstım ozmnlar eve 7.5 kg dan 2 adet ve kolum baya şişti şşınav çekerekde göğüs ve arka kolum gelişti mekik pek çalışmadım açıkcası trapezlerim gelişti ardından eve kapı barfikside aldım ve sırtımı geliştirdim biraz taekwondoda bacak kaslarım gelişti baya su an fitness salonuna yazıldım 3 hafta oluyor ama gidemiyorum haftada bir anca lise son ogrencisiym stajyerim ayrıca p.tesi salı çarş. çalışıyorum p.tesi çarş.cuma taekwondo ya gidiyorum ben tekvandoyu engellemeyecek şekilde yapıyorum faaliyetlerimi salona gitme fırsatı bulamıyorum ztn gitsemde bir şey gelişmiyor evde yaptıgım kasları orda ilerletemiyorum orda gidiyorum antrenman ağır çalışıyorum ama hiç bir yer gelişmiyor moralimi bozuyor ayrılmayı düşünüyorum salondan supplement ve diiyet yapmıyorum spora baslamadan baslangıcta 67 kiloydum su anda kilom 62-64 arası değişiyor 59 kg ya dusmustum ama kilo aldım diyet yapıodum şimdi yediğime içtiğime dikkat etmiyorum bir kaç fotoğraf göstericem vücut ölçülerimi hiç almadım ama sol kolum sağa göre daha büyük sol kolum 34 cm sadece onu biliyorum sizin yorum ve düşüncelerinizi tavsiyelerinizi alabilir miyim lütfen...

Ekli Dosyalar:

2. 58Salih

58Salih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Burda bir Fotoğrafım daha var buyrun ..

Ekli Dosyalar:

3. 58Salih

58Salih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar abiler lütfen bir yorum yapın ...

4. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Haftada bir gidip hangi bölgeye vakit ayırabilirsin ki gelişememen normal ve üstüne üstlük beslenmene dikkat etmediğini anladım konuşmalarından.

Vücudun yağlı beslenmene önem verip kardiyo yapamam kişisel görüşüm.

Madem vaktin yok tek bir noktaya odaklan taekwondo'yu seviyorsan bırakma sana çok şey katar.
    Ama ben estetik bir vücut istiyorum diyorsan fitnessa devam.

58Salih bunu beğendi.
  5. 58Salih

58Salih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    taekwondo sporun kralıdır bana göre ben eskiden futbolcuydum fenerbahçede oynuyordum yani 11-12 yasında maddi sıkıntıları vardı babamın ozmn düzeldi sonra ama bu seferde böbrek hastalıgına yakalandım 2 ay hastanede yattım hocam çağırdı benı klube ama bobrek hastalıgımdan dolayı gıdemedım sonrada gitmeedim ve 6 aydır taekwondo yapıyorum böyle bi spor yok bana su ana kdr muhteşem bi fayda sağladı yorum için teşekkürler

6. 58Salih

58Salih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar lütfen biraz yorum ve düşünce yazarmısınız tavsiyelerinizi yorumların ızı beklıyorum...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:17 ----------

diğer kişilere baya bi mesaj yzılmış tenezzül edip burayada bir yorum yazamazmısınız

7. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Sırtın genetik olarakmı öyle açıkcası çok kötü bir görünümü var bacağın iyi başarılar diğer tüm bölgelere ağırlık ve beslenme göster

8. 58Salih

58Salih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sırtıma biraz ağırlık vermye başladım birde kendime artık yorgunum falan demeden haftada 5-6 gun gıtmeye çalışıcam 3 gün garanti yorum için teşekkürler biraz daha tavsiye ve yorum alsam daha iyi olucağını düşünüyorum bu konuda ki tecrübeli kişilerden abilerden tavsiye alırsam iyi olucak ...

9. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Spor yaparsan elbetteki faydasını görürsün
    Hacim istersen ona göre çalışmalısın

10. 58Salih

58Salih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben patlayıcı güç diye bir şey duymuştum hocaya ben patlayıcı güç progamı istiyorum dedim oda ona göre yaptı ilk ayımda dumbell bench var halat ile arka kol çalışması makinede göğüs harketleri var halter vermiyorlar sırt için bi makine var onuda vrmıyorlar ve 3 ay gidicem daha gitmeyi düşünmüyorum bi fark yok ortada foruma bakıyorum mıllet 4 ayda evrim geçirio ama vücut bende bu kdr daha gitmio ne gibi bi program yaptırmalıyım hocaya önerileriniz nedir acaba ??

11. nokada

nokada Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    hiç bişey yok

12. 58Salih

58Salih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    daha fazla yorum tavsiye alsam daha iyi olur

13. Hiro

Hiro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    3 hafta gitmişsin salona o da haftada 1 ve gelişme yok moralim bozuluyor diyorsun :) öncelikle vg sabır işidir tabiki de hiç birşey olmaz 3 kere salona gitmekle ayrıca taekwondo vs. sporlar kaslarının gelişmesini - yönde etkiler.Millet 4 ayda süper oldum tarzı başlık açıyor onlarada pek bakma senin biraz yağlı halin çoğu sende 4 ay haftada 3 kere git onlar gibi olursun rahatlıkla.Ama bana kalırsa taekwondoya git salonu boşver 1 günle hiç birşey yapamazsın parana yazık al evine dumbell onlarla çalış internette çok güzel dumbell ile evde yapılacak hareketler gösteriliyor onları yap , 2-3 yıl öğren taekwondonun tekniklerini sağlam ondan sonra kas yap derim.

14. 58Salih

58Salih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tamamda 2 dumbellle oldu bu vücudum ztn telefon kameerasında bu kadar belli oluyor yoksa vücudum daha iyi ama bu aralar biraz ağırlı kverıyorum 1-2 ay sonra tekrar paylaşmayı düşünüyorum bakalım nler olucak taekwondo kas yakarmı yakabılır genllıle bol koşu üzerin alt karın kasına ve adonesi etki ediyor o tekmeler taekwondoyu ne olursa olsun bırakmıcam çok iyi bi spor yorum için teşekkürler!!!

15. abcdefg

abcdefg Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    dostum spor demişsin ama bu başka bi şey :) şaka bir yana ağırlık çalışman gerek ve haftada 4 yapabilirsen iyi olur çünkü bi gelişim göremedim belki biraaz kollar o kadar.

16. 58Salih

58Salih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yeni fotoğraflar ekliyorum bu konuda ki eklediğim fotoğrafların gününden tam 29 gün sonra 1 ay denilebilir. Kas oranım 52.4 den 55.7 ye çıktı bu süre içerisinde yağ oranım düştü ve kemik oranım 2.8 den 2.9 oldu body deki hocam çok iyi bi gelişme sağladıgımı vücudumun bu spora çok uygun oldugunu soyledi . Bana bi ara sen daha önce bu sporu yaptınmı diye sordu hayır dedim yapmadımda ztn toplam da 2 aya yakın oldu bodye basladıgım gün sayısı ama memlekete gittim bayramda falan 2 haftam yok bu süre içerisinde bacak fotoğrafı çekmedim aynı ztn yorumlarınızı bekliyorum fotoğraflar arasındaki farkları ve gelişimim hakkındaki yorumlarını ve ayrıca tavsiyelerinizi bekliyorum diyet ve suplement kullanmıyorum şeker kullanmıodum ztn ekmeği nadiren yiyorum yorum ve tavsiye lütfenn ...

17. 58Salih

58Salih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    fotoğrafları koyamıyorum bi türlü siteye bi dk lütfen...

Ekli Dosyalar:

18. burakrak

burakrak Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Rize
    düzenli şekilde salona gitmen gerek haftada bir gitmekle olacak iş değil birde beslenmene dikkat et bu işin yarısı vücudunu beslemeye bakar

19. 58Salih

58Salih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yüklemeye çalışıyorum !

Son düzenleme: 12 Kasım 2012
  20. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    Vucudunun hakkını vermemıssın bır sey yok vucudunda

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:37 ----------

mıllet 4 aydır gıttım su kadar oldum fln dıyebılır her dıyen dogru degildir. adam 2 ay bırakmıs sonra gene gıtmıs o zaman dıyor 4 aydır gıdıorum dıye. yada belırlı bı alt yapısı oluyor. 4 ayda kımse cok ıyı olamaz olan avrsada emınımkı bı seylerı vardır yada gecmıste cok ıyı bır alt yapısı vardır. adam yazmıs mesela 3 haftadır salona gıdıyorum dıye bakıyorsun vucuduna 1.5 senelık vucudu var adamın. Öle ego tatmını yapmaya calısan ınsanları gerızekalı yerıne koyan ınsan varkı bu forumda sen onlara aldırma bence. 4 ayda duzenlı bır sekılde gıdersen ıyı bır alt yapı oluşturabılırsın.Bazı arkadaslar gıbı kendını kandırmak yerıne gerçekleri görup eleştırılerı ben bundan nasıl faydalanabılırım dıye algılarsan cok ıyı gelişirsin başarılar

Sayfayı Paylaş