1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

6 aylık değişim.(eksiklerimi lütfen yazın)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve flatronsss01 tarafından 12 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. flatronsss01

flatronsss01 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    6 aydır bb yapıyorum 3 sene önce 1 yıllık box geçmişim var. BB'ye başlamadan önce 117 kiloydum şuan 85 kiloyum.Bu spora başlarken çok araştırma yaptım ve kaslarımı koruyarak kilo verdim olması gerekende buydu zaten.Formülüm çok basit yüksek protein düşük karbonhidrat 0 yağ.Bazıları hızlı kilo verdiğimi söylüyor ama beslenme değişince ister istemez kilo yani yağ kaybı gerçekleşiyo. Çalışma sistemimde şöyle. Pazartesi: göğüs- arka kol-üst karın(craunch) salı-koşu ve bel(yan) çalışması çarşamba:eek:muz-sırt-alt karın perşembe:göğüs- arka kol-üst karın(craunch) cuma:koşu ve bel(yan) cumartesi:pazu- ön kol - alt karın pazar: offline(full dinlenme). Supplament olarak sadece whey protein kullandım ve hala daha kullanmaktayım beslenmemi çok iyi yaptığım için extra bcaa creatin falan kullanmadım herşeyi doğal almaya çalıştım. Tek sıkıntım alt karın antrenörüm "vücudunda kilodan kalan deriler var sarkma normaldir dedi sıkılaşması için zaman lazım" dedi bekliyorum artık=) ilk halimin ve şimdiki halimin fotoraflarını yüklüyorum yorumlar sizin ölçü olarak en son kolumu ölçtüm 43 cm. Şunu baştan söylim arkadaşlar ben estetik bi vücut istiyodum ölçülerimi ona göre korumaya çalışıyorum buyrun. Before-m-1.jpg http://f1204.hizliresim.com/w/d/4c1wc.jpg
    http://f1204.hizliresim.com/w/d/4c1u8.jpg http://f1204.hizliresim.com/w/d/4c1vj.jpg

Son düzenleme: 12 Nisan 2012
    Hymenalos, tigerrr, neverzz ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. devotion

devotion Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    tebrik ederim öncelikle güzel değişim
    kollar oldukça iyi omuz başlarına ve göğse ağırlık vermelisin

başarılar

flatronsss01 bunu beğendi.
  3. flatronsss01

flatronsss01 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

teşekkür ederim. göğüs ve omuza daha çok önem veriyorum aslında göğsüm 1 ay önce daha kötüydü hızlı değişiyo şuan göğüste yeni bi program çalışıyorum ama tam olarak neresi eksik gözüküyo göğüsün bilgilendirirmisin bende ona göre gözden geçirim.

4. raidon

raidon Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    6 ayda mükemmel ötesi değişim bence baştaki kişi ile alakanız bile kalmamış. Tebrik ederim birde beslenme sistemini çok merak ettim yazarsan sevinirim.

5. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Kollar çok iyi görünüyor göğüs baya geride kalmış.

6. flatronsss01

flatronsss01 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben 4.5 ayda kiloyu verdim o zamana kadar sabah kahvaltıda 6 yumurta beyazı 1 yumurta sarısı yarım saat sonrasında kellogs kahvaltı gevreği , yulaf ezmesi , muz ve light süt ile kahvaltımı tamamlıyordum. sporu öğlen yapıyorum spordan önce whey protein spordan sonra whey protein ve 1 elma. 40 dakka sonrasında tavuk , et veya ton balığı ile besleniyorum 2 saat sonrasında testestron'a destek için badem fındık ceviz yiyorum totalde 40 gram'ı geçmez yani 1'er avuç çünkü yağ oranıda yüksek. akşamda salata ve haşlanmış tavuk yiyorum. Ölçüleri yazmadım özetle anlattım yediklerimi ama kilo başına minimum 2 gram protein alıyorum günlük proteinde dengede tutmak gerekiyo fazlası yağ yapıyo kısaca kalori hesabını yapıyorum hep ben çok amatör olduğumu düşünüyorum ama mantıkla araştırmayla beslenmeyi böyle bi düzene soktum

---------- Post added at 11:48 ---------- Previous post was at 11:45 ----------

teşekkür ederim. Tam olarak göğüste ne eksik söylüyebilirmisin ona göre dikkate alim.

---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:48 ----------

birde şunu eklemek istiyorum fotoraflarımda duruşum normal yani kendimi kasmadan çekildim. Karın ve göğüs için bi tavsiyede bulunabilcek varmı acaba daha defineli gözükmek için nasıl çalışmak gerekiyor ben şuan pramit sistem ile çalışıyorum

7. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Hacim olarak eksik duruyor kolların Maşallah'ı var ama göğüsler 3 4 ayını yeni doldurmuşsun gibi duruyor. Biraz daha göğüse ağırlık vermelisin

8. bdyc22

bdyc22 Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni
    Yer:
    denizli
    bencede guzel gelısım tebrıkler

9. flatronsss01

flatronsss01 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet zaten 6 ay'ım dolcak 3 4 aydır adam gibi göğüs çalışıyorum ama emin ol fotoraf açısından dolayıda zayıf duruyo

10. The Monument

The Monument Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Üsküp
    Super gelisim. super.
    Kollar volumlu, omuz hacimi almis. gogus kaslari cerceveyi kazanmis ici dolmaya baslamis bile. ilk bench giriyorsan incline a don, gunun ilk hareketi o olsun, fly'lari da cok kapama, kisa bir range'de yap.
    sirt da iyi, daha keskin olacak gibi. trapler yeteri kadar var.
    bicepslerin volumune gore biraz daha peak ister... ya da peak'i gorememem pose'undan dolayi da olabilir. tebrikler tekrar, ne yapiyorsan ise yariyor yapmaya devam et...

11. flatronsss01

flatronsss01 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim yorumun için. İlk 3 ay decline ile başlamak gibi bi aptallık yapmıştım sonraki 2 ay bench ile başladım hiç decline yapmadım. Son 1 aydır İncline ile başlıyorum olması gerekende oymuş zaten. her ay fotoraf çekiliyorum karşılaştırma yapmak için ve her ayda çok fark görüyorum istediğim gibi gidiyo herşey ama zaman işte çalışmaya devam =)

12. cagri2424

cagri2424 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Tebrikler büyük bir gelişim olmuş

13. peter02

peter02 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    çok güzelbir gelişim beslenme proğramini yazarsan sevinirim birde bb de düşük ağirlik çok terarmi yoksa çok ağirlik az tekrarmi yapiyorun

14. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Emeğinin karşılığını almışsın zaten bravo kardeşim. Arkadaşların dediği gibi göğüste çalışırsan fitness modeli gibi olursun ;)

15. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Kollar çok iyi karın çalışmayı ihmal etmeyin :)

16. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    süpersin dostum 6 ayda süper vucut yapmışsın azmine helal olsun

17. flatronsss01

flatronsss01 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim sağolun. Karnımın defineli görünmesi için uğraşıyorum hiç ihmal etmiyorum ama sizde biliyosunuz en zoru karın kasları =) ama 2 ay sonra tekrar fotoraflarımı koyucam değişimi sizinde görmenizi isterim.Forumda yeniyimde bişey merak ediyorum karın için yağ yakıcı haricinde bi supplament varmı?

18. sp3ctral0

sp3ctral0 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Acikcasi helal olsun cok iyi bir degisim olmus. Adeta gaza geldim desen yeridir. Ben birsey sormak istiyorum ama. Karin bolgesinde catlaklarin var galiba bunlar zayifladiktan sonra ne hale geldiler?

19. flatronsss01

flatronsss01 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

teşekkür ederim. Evet karın bölgemde çatlaklar var şuan büyük sıkıntı gibi gözüküyo tedavisi varmı yokmu bilmiyorum çeşitli yağlar sürmemi öneriyolar ama o uzun vadeli bi tedavi hızlı bi tedavi için estesisyene gidicem hafta sonu bakalım artık olmadı güneşte yanmayı düşünüyorum karın bölgemi özellikle renk değişirse daha az belli olur diye düşünüyorum

Sayfayı Paylaş