6 aylığım :D Büyüme istiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve desperados tarafından 8 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. desperados

desperados Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pc operatör
    Yer:
    istanbul
    (Acaba üstad lar şu vücüda göre bir bir program ve suplement beslenme tekniği veebilirlerse çok makbule geçecektir..Teşekkürler.)

Vucudumun en son hali bu. 6 ay dinlenme atreman, beslenme kurallarına uymaya çalıştım. Yeterli beslenebildimmi bilemiyorum, elimden geldiğince süre ve yeme kısımlarına özen göstermeye çalıştım. weightlifter

Kas kütlesi olarak kilo almak ve büyüme oluşmasını istiyorum, d,ğer tabirle irileşmek. Suplement alabilirim,Enerji konusunda sıkıntımda var ve kas ağrıları bazen oluşuyor.Özellikle bacak haraketlerinde bacaklarım çok etkileniyor.weightlifter

Kas kütlesi olarak irileşmek büyümek için hangi suplement besinlerini ve program biçimini tavsiye edersiniz, Şu anda evde dumbell ile çalışma programını takip edebiliyorum. Spor salonuna gidemiyorum. Kocaelide yakınlarda hem yok hem pahalı.Yardımlarınızı bekliyorum..weightlifter

Son düzenleme: 8 Haziran 2008
  2. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Göğüsler kollara göre geride kalmış dağa ağır kilolarla üst göğüs çalışmalısın. Şınav çekiyorsan bacaklarını yüksek bir yere koyup çekmeyi dene. Beslenme olarak tavuk lor peynişri yumurta bol bol yemelisin. Sabah kalktığında 5-6 yumurta beyazı yatarken lor peyniri yiyebilirsin bu şekilde kas ağrılarında azalır

desperados bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş