6 ayda sekillenmek mumkunmudur mumkunse dereceleri nelerdir?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve NoxiteUK tarafından 11 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Orası artık senin keyfine kalmış abi. Kas tipim kötü mötü benim için fark etmez diyip çalışmaya devamda edebilirsin. Farklı bi dalada geçiş yapabilirsin. Zaten yarışmaya felan katılmayacaksın hobi olarak yapıyosan teste felan gerekte yok hani.

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yahu bi dur :)

egemennn bunu beğendi.
  3. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bence de kas tipine baktır. yoksa kolun 30 santimde kalır, 33 olmaz. :cool:

4. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    İş öyle değil işte bodye yatkın adam atıyorum senede 5 santim ölçü alıyosa sen 3 santim alırsın . Yoksa ölcü almazsın diye bişe yok yani. Her türlü ölçünü alırsın niye alamayasın.

Şimdi istanbuldan ankaraya bi Bmw M4 le gitmek var , bide hacı muratla gitmek var. İkisi aynı şeymi. Hacı muratla on saatte anca gidersin. Ama bmweyle gazı kökledinmi en fazla üç dört saat.

KataLan bunu beğendi.
  5. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    İş öyle değil işte bodye yatkın adam atıyorum senede 5 santim ölçü alıyosa sen 3 santim alırsın . Yoksa ölcü almazsın diye bişe yok yani. Her türlü ölçünü alırsın niye alamayasın.

Şimdi istanbuldan ankaraya bi Bmw M4 le gitmek var , bide hacı muratla gitmek var. İkisi aynı şeymi. Hacı muratla on saatte anca gidersin. Ama bmweyle gazı kökledinmi en fazla üç dört saat.

telepati ve NoxiteUK bunu beğendi.
  6. NoxiteUK

NoxiteUK Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Entrepreneur
    Yer:
    Istanbul
    onunla alakali bilgi sahibi degilim arastirmak istiyosan telefon numaralarina kadar var sitede kontak kurabilirsin tesekkurler.

7. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Foruma yazılır yazılmaz bu kadar pahalı bir testi sürekli tavsiye etmeye başlayınca konu hakkında bilgi sahibisin zannetmiştim. Ben teşekkür ederim.

8. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    konu broscience ' a bağlamış,yazılanları hic okumamıs gibi ilk yazdıgınız üzerinden fikirlerimi söyleyeyim.

Öncelikle yağ oranınızın doğruluğundan emin misiniz?eminseniz ve aynadaki görüntünüz hoşunuza gidiyorsa neden direk başlamayasınız ağırlık çalışmaya?yada neden aynı anda kardiyo ve idmanlar yapmıyorsunuz?düzenli bir diyetle yağ yakmaya ve kas kazanmaya devam edebilirsiniz.

Kimse sizin 6ay sonraki halinize bir şey diyemez,İlk yıllarda gelişim hızlı olur,ilk 6 ay,tabiki hızlı olur fakat sizin bu spordan beklentinize göre bu hız size zevk de verebilir,hayal kırıklığına da uğratabilir.Ama emin olun ilerledikçe farkedeceksiniz,spor hayatınızın başlarında çok hızlı gelişiyorsunuz.

Yağ dokusunu kas dokusuna çevirmek gibi bir durum söz konusu degil.Yada benzer şekilde söylenen kasların spor bıraktıktan sonra yağa dönüşmesi de söz konusu değil.Forumu araştırmaya devam etmeniz lazım.

Ayrıca bu sporda genetikten bahsederken,genetiğiniz kötü bile olsa yıllar yıllar sonra ulaştığınız noktada genetiğiniz yüzünden fark yiyebilirsiniz başkalarından.öyle 3-5 ay,1-2 sene genetik bahanesi sunmak için çok kısa süreler.Genetiği elit gözüyle bakılan bir insan da,daha ortalama bakılan bir insan da sporun ilk yıllarında gayet hızlı gelişecektir.

9. NoxiteUK

NoxiteUK Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Entrepreneur
    Yer:
    Istanbul

Oncelikle tesekkur ederim verdigin bilgiler icin evet yag oranim kesinlikle dogru kilom fazla yok ama yag kutleleri var bildigin vucudumda bacaklar ufak gohus ve gobek aslinda yag oranim diger insanlara gore dusuk oldugunu soyluyo bazi insanlar ve dun hocamla konustum tekrar bana 1 ay daha cardio yapip oyle vg ye baslamamizin daha saglikli oldugunu soyledi inan okadar cok kulakdan dolma bilgiler veriliyorki insanlara ne yapicagimi sasirmis durumdayim 2 haftadir cardio yapiyorum haftanin 4 gunu 1 saat olarak haftanin 3 gunu spining derslerine giriyorum agir olarak ve supplement olarakda weider liquid l-carnetine ve weider cla capsules kullaniyorum bunlara konus olarak 2 haftada 4 kilo verdim ama henuz suanki tanita olcumune girmedim ilk baslamadan once girmistim kafam okadar karistiki hocamda 1 ay sonra basliyalim daha saglikli olur diyince napicagimi bilmiyorum acikcasi

Sayfayı Paylaş