6 Ayda Ne Kadar

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve SeniSeviyorum tarafından 27 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. SeniSeviyorum

SeniSeviyorum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba.Ben 15 yaşındayım 2-3 yıl kadardır Taekwondo yapıyorum.Evde vücut çalışıyorum 1.76 boy ve 50 kiloyum ne yazık ki :mad: Fakat birçok kişinin hayalini kurduğu sixpack,biceps,triceps ve kanat kaslarına,kısmen şişkin göğüs kaslarına sahibim.Fakat kilo almak için fitness e başlayacağım şu an tanımladığım vücuda göre 6 ayda nasıl bir vücuda sahip olabilirim? ( Not: Ektomorf değilim Mezomorfada yatkınım - Çok düzenli yersem basit kilo alabiliyorum ama bileklerim ince ) 10 günde 1-2 kilo alabiliyorum adam gibi düzenli beslenirsem sizce 6 ayda nasıl bir vücudum olur ?

2. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    İyi bir vücudun olur.

SeniSeviyorum bunu beğendi.
  3. oguzhan59

oguzhan59 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Protein Tozu Kullanırsan cok cok daha iyi olursun bide beslenme Düzenli Yersen Sıkıntı Olmaz Gayet cok iyi wücüdun olur ben 3 ay once 67'kgydum saat 6'3o gibi spora gidiyorum 7.3o 8 gibi sporum bitiyor evd e yemek yiyorum bu şekilde suan 70 kg'yum karın fotoğrafdaki gibi tabi ne yediginede dahil ben öyle pek özende gösteremiyorum yemegime 2 hafta oldu toz kullanalı protein ağırlıklı beslenirsen iyi wücüdun olur dedigim gibi uygularsan 3 ay soğra farkını alırsın 1o günde 1ma 2 kg aln biraz zor gibi görünüyor bana göre yedigine içtigine sağlam yüklenirsen belki bi ihtimal yanlıs bişe dediysem Düzeltirseniz sevinirim daha farklı taktikelrde verenler olucak

Lutfen imla kurallarına dikkat edelim

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Ekim 2012
  4. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0

imla kuralları için uyarı yapmışsınız ve wücud yazmışsınız tezadı çözemedim her neyse

kesinlikle protein tozuyla çok çok iyi olursun diye bir şey yok düzenli protein ve kompleks k.hidrat öğünleri ile kilo alırsın zaten forumda bir çok konu mevcut :)

Sayfayı Paylaş