6 Ay'da Koca Bir Hiç Mi? [Resimli]

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve FuzuLi tarafından 11 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. FuzuLi

FuzuLi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yeterince düzenli çalıştım.
    Ayda 1-2 gün fire vermişliğim vardır o kadar da olsun yani.
    Millet yağ yakımı sürecinde bile haftada 1 gün off gün yapıyor, kafasına göre yiyip içiyor.

Bu arada resimler harbiden ilginç yahu. Şuan bu şekilde değilim ben. Oysa resimler çekildikten sonra pek bir antrenman yapmışlığım olmadı ama bu resimler cidden bir şey yok gibi göstermiş. Bugün çekebilirsem tekrar resim çekip koyacağım.

Üstteki arkadaşların dediklerini düşünerek karar aldım, Mart'a kadar bulk sonra definasyon yapacağım. weightlifter

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    benmi yanlış okudum anlamadım ama programında cardio yok galiba ? cardiosuz yağlar gitmez :)

3. GöktuğMuammer

GöktuğMuammer Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Gunluk 140-150 gr protein ve eger kilo almak istiyorsan 280-480 gr karb. Almalisin ama beslenme olmadan ilerleme saglayamazsin tabii dinlenme de sart

4. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73

yeterince zaman ayırmış olabilirsiniz ama boşa kürek çekmek diye bir söz vardır.
    bazı hocalar cok ılgılı olmaz. durum boyle oluncada ınsanlar daha fazla hatalar yapar vucudunu daha gec tanır.agırlıkları kas gucuyle degıl kemık ve sınırlere yukler. bu yuzdende yeterlı gelışım elde edılemez.
    forumda kendımı boşa yoruyorum galıba dıye dert yananların body degıl hammalık yaptıgını soyledik defalarca. azim istek çalışkanlık varsa birde tecrubelı ılgı bir hocayla çalısıyorsanız herşeyin altından kalkılır...

5. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    koçum biraz trapez yapmışsın gibime geldi oda doğru dürüst olmamış ve o omuzlara , o vücuda trapez daha olmaz daha çok erken sen iyi beslen ve hacim çalış

6. sevincgozyaslar

sevincgozyaslar Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    ben 2 aydır bu sporu yapıyorum.ilk 1 ayım boşa gitmişti.çünkü haftada 6 gün çalışıyordum ve beslenmenin önemini farkedememiştim.ama son 1 ayda hacimlendim.vücudum seninki gibi.bütün hocaların dediği bişey var. bu işin %20'si antreman , %80'i beslenmedir.uykunuda çok iyi almalısın.

7. darbe

darbe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Eskişehir
    antreman agır.beslenme az.

8. FuzuLi

FuzuLi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen tanımı budur.

Ama normalde resimlerdeki kadar da değilim ya. Fırsat bulup da resim ekleyebilirsem tekrar ekleyeceğim..

Sayfayı Paylaş