6 Ayda Karın Kasları Nasıl Çıkar?

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve spartacusriza tarafından 19 Mart 2015 başlatılmıştır.

Kendin İçin Yeterli mi?

1. Başarılı görüyorum

oy sayısı 11
    91,7%
  2. Zaten uyguluyorum

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Uygulamaya devam ediyorum ve gelişim gösteriyor

oy sayısı 1
    8,3%
  4. Kendim için faydalı buldum ve başlıyorum

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. spartacusriza

spartacusriza Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    nice.jpg

Karın bölgemizde ki kas gruplarını 6 ayda çıkaralım.
    Nasıl mı?

6 ay boyunca durmadan hergün karın bölgemizin kardiyosuna girelim.
    Tafsiyem; gireceğiniz programın üstüne karın kardiyonuzu yerleştirin..
    Önemli olan nizami bir şekilde 3'lü set,4'lü set,5'li setler(Setlerden kastım hareket sayısıdır.Örnek:3'lü set,3 hareket) olarak karın bölgemizde ki yapacağımız hareketleri belirleyelim.
    Ve sonra belirlediğimiz setlere yönelik,setimizin son hareketinde,tekrar başa dönerek dinlenmeden devam edelim.
    Bu ne kadar devam ettirmeniz size bağlı.Yalnız 3 tekrar olarak setinizi durmadan tamamlamanız gerekiyor..
    Not:Karın kardiyolarımızda kesinlikle su yoktur ve beslenme programınızda yağ,şeker,ekmek yoktur...
    Herkese İyi Sporlar ve Başarılar..

bodykazm bunu beğendi.
  2. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    ben 4. ayımdayım ve çıkardım karın kaslarını lakin üstteki 4lü olark gözüktüler ilk olarak :D

fakat bir sorum var , mesela karın kaslarım bir gün net gözüküyor diğer gün şekilden şekle girsemde pek parçalanmıyor acaba bu kadar farketmesi yeni yeni ortaya çıkıyor olmalarından mı?

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.788
    Ödül Puanları:
    123
    Beslenme programımızda yağ olmadan vitamin emilimini nasıl sağlayacağız?

4. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Siz ne demiş olsanız haklısınız @spartacusriza fakat vitamini sporcular nasıl tüketir besinle ilgili detaylı bilgi vermeniz çok önemli karın kaslarınız çok başarılı görünüyor eski resminize göre forum da kalan arkadaşlara yardımcı olursanız seviniriz başarılar :cool:;)

5. egemenn

egemenn Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    steroid kokusu aldım sanki ama fazla hacim de yok, clen veya ventolin kullandınız mı

zvandut bunu beğendi.
  6. esdaesda

esdaesda Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Bi çıkartamadım karın kaslarını artık normali bırakıp full karın çalışcam :D

7. spartacusriza

spartacusriza Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    sıkı bir beslenme programı ve spor programınızdan sonra sonuçları elde edebilirsiniz..İyi Çalışmalar dilerim
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Mart 2015 ---
    egemen kardeşimiz dediğiniz olasılıkların hayatımda yeri yoktur.. 5 dakikalık ve 5 aylık zaman zarfı değildir bu spor..Sabır ederek kondisyonlu bir şekilde gelişiminizi kaydedebilirsinizçççgayet zengin programlarımla ve azmimle birlikte bunları sağlıyabiliyorum...aldığım supplementler vardır ...İyi sporlar dilerim...

8. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.788
    Ödül Puanları:
    123
    Benim sorum kaynadı arada. Beslenme programımızda yağ yoksa sağlığımız bozulmaz mı?

Created By Loss ve mtnergl bunu beğendi.
  9. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    43
    Cok basarili tebrikler

10. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    53
    yaptığınız programı, beslenmenizi, aldığınız takviyeleri daha açık yazabilir misiniz?

11. zvandut

zvandut Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    memur
    Yer:
    istanbul
    1- @egemenn arkadaşımız steroid kokusu aldım demiş.
    2- @spartacusriza arkadaşımız kendisine "5 dakikalık ve 5 aylık zaman zarfı değildir bu spor." diye cevap vermiş.
    3- @spartacusriza arkadaşımız konu başlığına "6 Ayda Karın Kaslajrı Nasıl Çıkar?" diye Yazmış

Doğalım deyip paylaşımda bulunanlar; gözümde sevgilisiyle her haltı yediği halde "Kimsenin eli elime değmedi." diyen kızdan ne farkınız var???

winston123 bunu beğendi.
  12. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.424
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kocaeli Üni.Bilg.Müh.Öğrencisi
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    sorunun cevabını bilse cevaplayacak hocam da,işte...

karın kası hergün devset karın çalışarak çıkar öyle mi?karın cardiosu esnasında su içilmez öyle mi?beslenmede yağ tüketilmemeli öyle mi?ayrıca şeker ekmek tüketirsek nolur onu da bi açıklar mısınız?

kendi reklamınızı yapmak için bir şey biliyormuş gibi başlıklar açmayın.eskiden hergün açtığınız gibi 6 aylık değişimim diye konular açın daha iyi.bu kadar övülme isteği,başkalarının görüşlerine bu kadar önem vermek sağlıklı bir zihnin yada özgüvenli bir insanın yapacagı işler değil spartacusriza.

daha önce de farketmiştim de bunu,söylemek bugüne nasipmiş.

sadece söylüyorum...

Egka21, winston123, slim shady ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  13. spartacusriza

spartacusriza Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Spor sever güzel insanlar herkesin programı prensibi çalışma sistemi, vücut bünyesine göre farklıdır.. ama bunun temeli hangi spor dalında koşarsan koş düzenli beslenmeden geçer.. burda amaçlarınız hangi yoldaysa ,ona göre programlarınızı çıkarıp kendinizle savaşacaksınız..
    Şunu diyebilirim ki karın kas grupları ,uygun bir diyet beslenmesiyle ve güzel bir kardio çalışmasıyla çok kısa bir zaman içinde elde edebilceğiniz bir bölge...tabi ki de zaman gerekiyor kaslar için ,6 ay da güzel bir zaman.. Sonuç elde edemiyorsanız vücudunuza acıyın,verdiğiniz zamanınızın boşa geçtiğine acıyın...

Vücut geliştirmede değişmez kurallar vardır ama herkesin farklı kurallarını görüyoruz..Tüm pro vücutçuların proglamları farklıdır..
    Senin bünyene göre,gelişimini arttırmana göre hangi program daha sağlıklıysa onu uygulayacaksın....

Ama anlıyorum ki ilk önce kendini aşmalısın ki,hayatta vücuduna yenik düşmeden savaşı sen kazanmalısın.Sonuçlarınla mutlu ol.
    Yani burda baktığım %70 insanların spordan sonuç alamayıp,sonra bu siteye gelerek,gördükleri görüntüye isyan ediyorlar..
    İlk önce bir azim et,prensiplerini oluştur vücuduna yenik düşme,o salona adım attığın zaman gerçekten vücudunu geliştirmek için gir.
    Girdikten sonra ,bugünde bu kadar yeterli deyip,hareketlerden kısıp,setlerden kısıp,birgün farklı,diğer gün farklı ilerlerseniz vücudunuzdan ömür boyu sonuç alamazsınız..
    Demek yapıyorsun ama yeterli gelmiyor,biryerde yanlış ilerliyorsun..Araştırın,araştırmanız yeterli gelmiyorsa bu işi yapan eğitmenlere,vücutçulara danışın...
    Hayatınızda kendinizle savaşı kaybedip,sonra buraya gelerek kendi yaşantınıza,seviyenize düşen yorumlarda bulunmayınız..Burda bu işi yapan insanlara kötü imaj yaratmayınız..

Arkadaşlar ben bir başkası için değil,kendim için vücudumu geliştiriyorum..

Gerçekten zaman buldukça ilgileniyorum yardım isteyen arkadaşlardan...Herkese dönüş yapamıyorum kusura bakmayın lütfen..;

Herkese İyi sporlar ve Başarılar...

Sayfayı Paylaş