6 aydır fitness yapıyorum ve bu gelişme tatmin etmiyor

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Emin dilek tarafından 5 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Emin dilek

Emin dilek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar Merhaba aranıza yeni katıldım,
    öncelikle boyum 1.88, kilom 77 ve yasim 21 yağ oranim yüzde 10 çıktı ölçüm cihazında ve metabolizma yaşım 14.
    aslında sormak istediğim beslenme ile alakali.
    size yemek programımdan bahsetmek istiyorum ve yorumlariniza ihtiyacım var.
    kahvaltı:
    1 bardak yulaf 1 bardak süt muz, 5 yumurta bazen tam buğday ekmeğe tereyagli Kaşarlı tost

spordan sonra: muz, eve gelir gelmez 3 ton balığı ve 2 dilim tam buğday
    ara öğün: bulgur tavuk
    aksam: bulgur tavuk
    ve merak ettiğim bişey daha her gün bu programı yapıyorum sürekli aynı beslenme de sıkıntı olurmu
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Mayıs 2016 ---
    eklemek istediğim bişey daha var, bunlar iyi beslenme ise tam olarak tatmin edici bi gelişme almamamin sebebi antrenmanı doğru yapmiyo olmamdan kaynaklımidir
    Eki Görüntüle 42981 Eki Görüntüle 42981 Eki Görüntüle 42981 Eki Görüntüle 42981 Eki Görüntüle 42981 Eki Görüntüle 42981 Eki Görüntüle 42981
    ve suan vücudum bu durumda acaba kendim paranoya mi yapıyorum

Eki Görüntüle 42981 Eki Görüntüle 42981 Eki Görüntüle 42981

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 5 Mayıs 2016
  2. Android

Android Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam ben tam bilgili değilim ama bence spordan önce bir porsiyon protein tozu için ek olarak antelman programınızda sıkıtı olduğu kesin çünki 6 ay da çok daha iyi gelismelidiniz sanki hiç vücut çalışmamış gibisin

3. trans18

trans18 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Ol
    Başlamadan önceki ve şuan ki ölçülerini yazarsan daha fazla yardım edebiliriz arjadaşın dediği gibi hiç spor yapmamış gibi bir görüntü sanırım görmemiş hiç gayet düzgün bir vücudun var arkadaş biraz saçmalamış

4. Harunbzkrt

Harunbzkrt Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Omuzlar gayet iyi yağlıda değilsiniz karın çalıssanız sixpackleride görürsünüz

Emin dilek bunu beğendi.
  5. FıratYavuz

FıratYavuz Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Bence ya çalıştığın programda sorun var kiloloları ayda 5 kilo ortalama arttırman gerekiyor kendini zorlamalısın yanında bi arkadaşım varsa daha hızlı gelişim sağlıyabilirsin örnek olarak; bench press basıyorsun ve 10. Tekrarı yaptın son 2 tane kaldı ve tıkandın işte en ince ayrıntıda burda o 2 taneyi yaparsan zorlayıp ya da yardımcı bi arkadaşın olursa daha mükemmel olur hızlı gelişim sağlarsın. Başka bir konuya değinmek olursak buda beslenmek öğünlerini çoğaltman lazım kiloyu kas olarak alman lazım senin zaten yağ oranın düşük karbonhidrata yüklenmen lazım buda bulgur, pirinç gibi tabi lapa yiyceksin öğünlerini 2 saate 1 olarak 3 saatte bir olarak arttır günde 400 500 gr tavuk göğüsü ye ya da 300 gr tavuk ye 1 konserve ton ye onu kendine göre ayarla ama spordan 1bucuk veya 2 saat önce karbonhidrata yüklen başarılı olursun diye düşünüyorum. Pes etmek yok! Azmin sonu zaferdir . Başarılar

Emin dilek bunu beğendi.
  6. Emin dilek

Emin dilek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yağ oranı yüzde 21 den düştü sikilastim hocam bu farkediliyor zaten kol 32 idi 33 oldu göğüs 97 den 98 bel 82 den 74 yada 75 e düşmüş olmasi lazim omuz 115 den 116
    yağ oranı yüzde 21 den düştü sikilastim hocam bu farkediliyor zaten kol 32 idi 33 oldu göğüs 97 den 98 bel 82 den 74 yada 75 e düşmüş olmasi lazim omuz 115 den 116

Sayfayı Paylaş