6 ay oldu gelişim yok

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Emrenody35 tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Emrenody35

Emrenody35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba artık çıldırmak üzereyim 6. Ayımı doldurmuş bulunuyorum fitnessta fitnessa optimum whey gold protein tozu ile başladım 2 kutu bitirdim daha sonra hardline 3 matrix ve xtend bcaa aldım onlarda 10 gün içinde bitecek adam akıllı gelişim neredeyse yok spora başladıgımda 70 kiloydum şuan 80 kiloyum kollar başladığımda 31 cm idi şuan 37-38 cm civarı diğer bölgeleri bilmiyorum hiç ölçü aldırmadım güç ve kuvvet açısından 3 sene önce sol el bileğim çatlamıştı 3 aydır bileğimin ağrısından ağırlık kaldıramıyorum 1 aylık insan benchte 20 -20 ağırlık takıp kaldırabiliyorken ben hala maksimum 15 veya 17.5 takıp kaldırabiliyorum gelişimim çok az psikolojik olarak çöktüm kolu çok önemsiyorum açıkçası hastalık gibi birşey vücudumda en önem verdiğim yer kol ve omuz elalem 1-2 ayda çok güzel gelişim gösteriyorken ben hala düzgün bir gelişim gösteremedim neler yapmam gerek psikolojik olarak çöktüm lütfen yardımcı olun.

Not : daha önce 100 kiloydum 6 ayda 65 kiloya düştüm göğüste ve karında sarkma oldu göğüslerim sabah kalkınca gelişmiş sert olarak gözüküyor ama yemek yedigimde vs ucu şişiyor hemen boş deri bildiginiz kafam çok bozuk bu arada haftada 6 gün gidiyordum pazar günü dinleniyordum sadece artık 4 e düşürdüm ölçü için

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    kullandığın tozları yazmışsın ama, ne nasıl çalıştığını, ne de neler yediğini yazmamışsın. millet sabah akşam bir tarafını yırtarcasına bağırıyor, tozu mucize olarak görmeyin diye. bak 6 ayda 10 kilo alıp kolu 7 santim genişletmene rağmen, "gelişim yok" diyorsun. bu toz dediğin şey 6 ayda kolu 55 santim yapmaz ki....

3. Emrenody35

Emrenody35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam anlatmak istedigim o değil kol dışında gelişim yok o sorun sizce 6 ayda 7 cm kolda gelişme bcaa ve protein tozu ile az değilmi bilgim olmadığı için soruyorum beslenmeye gelirsek sabah kalkar kalkmaz 1 ölçek toz kullanıyorum 40 dakika sonrada 1 bardak süt ve 2 haşlanmış yumurta yiyorum öğle saatindede okulda olduğum için karışık tost ve ayran tüketiyorum tost genelde sosis sucuk kaşar fln oluyor arada tavuk akşamda 1 tabak makarna ve 3-4 adet but tüketiyorum akşam yemeğim but sabit hergün var pilav yerine yumurtalı patates kızartmasıda oluyor arada antrenman şekli olarakta 5 aydır haftada 6 gün gidiyordum pazar günü boştu sadece salondaki hocam hacim ölçü istiyorsan 3 veya 4 e düşür dedi bende 4 e düşürdüm bu hafta başladım 4 antrenman programım ise pazartesi göğüs-arka kol
    Salı sırt-pazu
    Çarşamba off day
    Perşembe omuz-arka kol-bacak
    Cuma göğüs-pazu
    Cumartesi ve pazar off day

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Ek besinleri stroid ile karistiran bir arkadas örnegi daha:)
    1-o dedigin toz bca v.s her ne almissan onlari almamis olsaydinda bu gelisimi saglicaktin
    2-6 ayda bu yazdigin gelisimi saglamissan daha ne istiyorsun allahtan belanimi istiyorsun?sen bizimle dalgami geciyorsun?
    diye sorarlar adama........

5. Emrenody35

Emrenody35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Steroid ile karıştırmak ne alaka ayrıca demek istediğim istedğim gelişim olmadı kol dışında gözle görülür bir değişimde yok zaten

6. totti1010

totti1010 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Normalde supplementler besinlere takviyedir ama sen supplementlere besinleri takviye yapmışsın. :D Tozları bir kenera bırakırsak doğal yollarla yaptığın beslenme facia.

TycoLoN bunu beğendi.
  7. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    kardeş ölçü almayınca foto çekmeyince, insan değişimi göremiyor.

8. Emrenody35

Emrenody35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Neyi eksik mesela hocam hiç bilgim yok beslenme konusunda şuanda üzerinize afiyet kestim yarım sucuğu 3 te yumurta kırdım 1 dilimde ekmek aldım yedim :) Akşam yemeğinide 1-2 saat önce yemiştim :D
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Aralık 2014 ---
    Hoc
    hocam ayın 9 unda kolu ölçücem bakalım geçen ay ölçmüştüm 38 çıkmıştı ayın 10 undada genel ölçü aldırıcam artık böyle yapıcam

9. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Neden bu akşam yediklerini yazıyorsun? Konuyla ne alakası var?

10. Emrenody35

Emrenody35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Beslenme ile ilgili konuşmuş arkadaş bende yediğim şeyden bahsettim yanlış birşey yok hadi başka konuya

11. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bu konuyu sevdim. Adam sana beslenmenden bahsederken son yediğin öğünü sorduğu anlamını mı çıkarttın?

12. Emrenody35

Emrenody35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Evet ?

13. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    sizce 6 ayda 7 cm kolda gelişme bcaa ve protein tozu ile az değilmi
    bu herseyi acikliyor cok üstüne durmamak gerek @doxux

14. Emrenody35

Emrenody35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Bu tür ortamlarda ne çok atıp turup egonuzu tatmin ediyorsunuz arkadaş birde kalkmış elaleme yaranmaya çalışıyor :D bilgimiz yokki konu açmışız bana göre 6 ayda 7 cm az arkadaşım hadi naş şimdi

15. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    emre, yukarda protein tozu ve bcaa'ya yaklaşımın, hakikaten insanı kızdıracak cinsten :) bak sen şimdi "kolu 6 ayda 7 santim genişlettim" diyorsun ya, senin "naş" dediğin adamlar bu işi belki 20 senedir yapıyor. muhtemelen sen dünyaya geldiğinde, onlar spor salonunda ter akıtıyordu. protein tozunu mucize olarak görmen, elbette bu işe ömrünü vermiş insanları rahatsız eder. elbette kişilik haklarına, haysiyetine onuruna bir saldırı olduğunda, insanları başlığından da kovabilirsin, naş da diyebilirsin. mahkemeye de verebilirsin, daha da kötüsünü yapabilirsin. ama bu işi öğrenmek istiyorsan, büyüklerinin seni bir kardeş olarak görüp yardım etmek için yazdıklarına bu şekilde tepki vermemelisin.

16. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bu adam yardımı haketmiyor @Bekci Birkaç aya bırakır zaten. Konudan ayrıldım ben.

Bekci bunu beğendi.
  17. Emrenody35

Emrenody35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Bilgim olmadığı için açtım hocam konuyu kalkıp benim konumda beni baltalmaya çalışan insan zaten yardım istemem ben konuyu okumadan yorum yapıyorlar sadece ben kol dışında gelişim alamadığımdan bahsettim zaten
    senin gibisinden yardım bekleyen yok zaten

18. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Haha doxux tan yardım istemiyorsan hepimiz dağılırız demekki büyüksün abi hata ettik. Ne keratasın canım sucuklu yumurta cekti bu saatte kahvaltiyi bekliyim bari neyse saygilar..

19. Juiceles

Juiceles Üye

Beğenileri:
    838
    Ödül Puanları:
    103
    Buyuk ihtimal baska yerlere yazmak zorunda kalacaksin, bu sekilde buradaki insanlardan yardim alamazsin, birde bu heyecan niye salondaki hocana sor o yardim etsin

LG-P725 cihazımdan gönderildi

20. totti1010

totti1010 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Senin 6 ayda yaptığını 1 yılda yapamayanlar var. Bu zihniyetle fazla bile yapmışsın. Klasik olacak ama beslenme bölümünü oku. Sucuklu yumurta yazıyorsun. Çok mu lazım bu? Karbonhidratı geçtim protein ağırlıklı beslenmen lazım. Önüne gelen herkes bir supplementtir tutturmuş gidiyor. Supplementlerle bu iş olsaydı herkes fit vücutla gezerdi.

Kontrol35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş