6 ay beslenme için ayırdığım bütçe.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mnrt tarafından 1 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. mnrt

mnrt Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar bu yaz dönemini çalışarak geçiriyorum yaklaşık 3-4 ay sonra mezun olarak üniversiteye hazırlanacağım bunun yanında 6 ay vücut çalışıcam beslenme için 2000 lira para ayırdım sizce 6 ay için yeterlimidir? Çoğunlukla evde olduğum için Besin takviyesi filan kullanmıcam.

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Temmuz 2013
  2. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Besin takviyesinden kastın supplementse ve supplement kullanmayacaksan o para sana haydi haydi yeter.

3. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    üniversiteye hazırlanıyorsan yerinde olsam o parayı bu alanda kullanırdım.

4. REAL Pumpforever

REAL Pumpforever Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    günlük yeterli tavuk yumurta ve ton balığı ihtiyacının 15 TL olduğunu, carb ihtiyacının da 5 TL olduğunu varsayarsak... ayda 600 TL ---> 6 ayda 3600 TL yapar... tabi ki bunun yanında hiç bir şey yemedğini hesaplarksak...
    bütçeyi biraz daha yükselt derim...

5. Fos4Lu

Fos4Lu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Teknik Ressam
    Yer:
    İstanbul-Pendik
    Ayda 600 tl diyerek bence milletin gözünü korkutuyorsun. spor salonunuda sayarsak 700tl o zaman forumun %50den fazlası bunu yapamaz. Bence yanlış bilgi vermek istemiyorum ama başlamamış ramazandan sonra başlamayı düşünen birisi olarak fikrim.:confused:

6. mnrt

mnrt Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    besin takviyesi derken protein tozuydu karbonhidrat için haptı filandı filandı bunun gibi şeyler demek istedim :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:32 ----------

bu alandaki araç gereçleri ailemden karşılayacağım zaten. Bunun yanında stres atmak için bu sporla ilgilenicem bu yüzden bu yaz döneminde para kazanıyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:34 ----------

evde olacağım için birçok şeyi ailemden karşılayabilirim diye düşünüyorum abartmışsın sanki

7. ProjectX

ProjectX Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Malesef bu sporu seviyorsan bütçede ayırmamız gerekiyor, gerçekten beslenme masrafları baya tutuyor. Şuanda salona gitmiyorum bu sene üniversite başlıyorum bende, ramazan ayından sonra salona tekrar başlamayı düşünüyorum ama hem okul masrafları spor salonu aidatı beslenme parası onun harici ( kıyafet ve sosyal ihtiyaçlar ) derken maddiyat hayli bir zorlanıyor. Bu sebeple sporuma iyi bir kariyer yapıncaya kadar evde sadece lor peyniri yumurta ve tavuk yemek üzere kısa veya uzun vadeli ara veriyorum. Gerçekten maddiyat olarak zorlayan tek spor VÜCUT GELİŞTİRME.

Sayfayı Paylaş